düşükten 1 Yil Sonra Yine Hamileyimm---

canim ne mutlu sana tbr ederim. Allah saglicakla kucagina almayida nasip etsin inslh

canım benim hayırlı olsun inş bu sefer kucağına alırsın bebişini,darısı başımızayerimseniben

canim benim hadi gözünaydin Allah tamamina erdirsin insallah...a.s.
saglikla kucagina aldigin gunleri de görürsün insallah kendine dikkat et canim,cok yorulma,agir kaldirma...dualarimiz seninle canim....:1hug:

canım benim tebrikler allah analı babalı sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.allah kucağına almayı nasip etsin tatlım :) tebrikler

Tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah..

tebrikler canım allah tamamına erdirsin inşallah sağsalim bebeğini kucağına alırsın

:teytey:aramıza hoşgeldınnnnnnnnnnnn çok guzel bır haber bu canım tebrıklerrr:teytey:

canım senin adına çok sevindim. Rabbimbu kez sağlıcakla kucağında görmeyi nasip eder inşş. darıısıda tüm anne olmak isteyen arkadaşlarıma inşşşşşşşş

Allahım sağlıklı bi bebek verde sıkı sıkı tutunsun annesine. Şu güzel arkadaşlarımın da dualarını gör yarabbim. Herkesin duası kabul olsun gönlüne göre versin.

ben de tebrik ederim zaten bu kadar kişinin duasını alıyorsan bu sefer inşallah sağ salim doğar allahım iyi niyetle dua eden herkese sağlıklı hayırlı bebekler versin

allah sağlıklı çocuk nasip etsin canım isteyen herkesede en yakın zamanda versin inş darısı başıma

tebrik ederim arkadaşım Allah tamamına erdirsin bol bol dua et arkadaşım ve bebeişini kucağına alacağına yürekten inan inanki Rabbim yüreğine göre versin

Dün dr.a gittim. Minik keseciğimi de gördüm. Haftaya bidaha gidicez gelişimini görmek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…