düşükten 1 Yil Sonra Yine Hamileyimm---

buket-26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2007
3.228
324
45
:teytey:1 Yıllık bekleyişten sonra çift çizgiyi görmek çok güzel. Allahım sanki bu ay içime doğmuştu çok sakindim. Halbuki önceki aylarda kendimi dinleyip dururdum acaba varmı bişey tuttumu-tutmadımı..vs. Ama bu ay çok sakindim sanki emindim. Adet sancım oldu ama gelen giden yok. Sabah test yaptım ikinci çizgi çok net ve hemen belirdi. Allahım bidaha kaybettirme bebişimi. Önceki hamileliğim 5,5 haftalıkken düşükle sonuçlandı. Biyokimyasal gebelikti. 1 yılın sonunda tekrar hamileyim. Allahım sen kavuştur. Yarın hastaneye gidip kan tahlili de yaptırayım da kesinleşsin. Allah her isteyene nasip etsin inşallah. Fazla bekletmesin. yerimseniben

CANIM TEKRAR TEBRİKLER ALLAHIM KORUSUN BEBİŞİNİ...SAĞLIKLI BİR GEBELİK GEÇİRİRSİN İNŞALLAH

tebrik ederim insallah sag salim kucagina aldigin haberinide paylasiriz darisi senin gibi sira bekleyen aday adaylarina sen simdi hamissin duan tutar dualarin bize olsun ))

Evet canlarım aklımdasınız Allah hepinize datlı datlı bebişler versin kucaklarınızı boş bırakmasın inşallah. Sizin de tebrik ve güzel dileklerinize ayrı ayrı teşekkür ederim canlarım. Şeniz

tebrikler. sağlıklı bir gebelik geçirirsin umarım ve bebeğini kucağına almak nasip olur inşallah.

tebrikler canım...
rabbim bir daha böyle bir acı yaşatmasın ve sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim....

tebrikler.rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.inşallahhhhhhhhh bu arzuyla içi yanan annelere de en kısa zamanda nasip etsin yüce Allah ım

hayırlı uğurlu olsun canım.inşallah güzel bir hamilelik dönemi geçirirsin

Tebrik ederim canım ne mutlu sana sağlıkla kucağına alırsın inş...
darısı benim gibi bekleyenlerin başınaa.s.

canım benim inan öyle çok mutlu oldumki sana anlatamam. allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin sevgili hemşomŞeniz:teytey::dance:

allahım bi kapıyı kapatırsa diğerinmi hemencik açıyor işte
seni ve eşini tebrik ederim
bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım
darısı başımıza inşallah
bizim için de dua et olur mu güzel anne adayı

Tebrik gönderen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Herkesin gönlüne göre versin inşallah (hamişlerin duası kabul olurmuş deemi) Darısı hepinizin tüm isteyenlerin başına inşallah.

canım benım teberık ederım ıns bu sefer sagsalım kucagına alırsın mevlam bızede nasıp etsın tez zamanda....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…