Düşüklerden sonraki ağır psikoloji

Meyremasya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
771
157
27
Bunları yazarken ağlıyorum canım çok yanıyor
Hep eksikmisim gibi hissediyorum
Hiç gerçekleşmeyecek Bi hayal gibi uzakta
Kimse anlamıyor
Hep dua ediyorum sağlıklı olsun diye
3 düşük yasayan Bi bebeğim yok
Bu psikolojinin nasıl üstesinden gelicem

İnşallah Allah nasip eder seninde sınavın bu sanırım Allah sabırlar versin en hayırlısı em sağlıklısı sana nasip olsun inşallah

Bende 3 düşük yaşadım sizi çok iyi anlıyorum inanılmaz uzak bir hayalmis gibi geliyor insana ben çok karamsardım öyle değilmiş meğer vakti gelince zorda olsa oluyor.
geçmeyecek sanıyorsunuz ama geçiyor
İnşallah rabbim tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Amin inşallah çok zor

Ben de 1 düşük yaşadım, kürtaj sonrası tek başıma uyandım elimi karnıma koyup annemmm gittin mi sen niye gittin diye bir sürü ağladım. Zaten 1 senede hamile kalmıştım. Şimdi 14 ay oluyor ve hamile kalamıyorum. İlk 2 ay korktum zaten yine aynı şeyleri yaşarım diye kendimi toplayamadım. Şimdi de herkesin beklemediği anda sürpriz şekilde elde ettiği şey bana hayal gibi geliyor. Çok üzülüyorum, 3 senelik evliyim herkes çocuk soruyor, kendi annem bile milletin hamilelik haberini veriyor şu hamileymiş, bunun çocuğu oluyor diye. Gerçekten dayanamıyorum bazen

Allah sabır versin arkadaşım çok zor bir durum yaşamayan bilemez kendini toparlamam ve önüne bakman inşallah doğacak beneklerin için sağsalim durman lazım,konudan ayrı olarak kan pıhtılaşması testi yaptırdın mı

Yaptirdim
Ufak dozda çıktı bundan kaynaklı değil dedi doktorlar

İnşallah bizimde yüzümüzde güler

Merhabalar, bu aralar benimde aklım sürekli kaybettiğim bebeğimde. Patolojiye hiç gönderdiniz mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…