düsük yaptim tekrar hamile kalmak istiyorum

gercektenmiiiiiiiiiiiiiiiiii cok sewindimmm insallah yaa .. hemen doktora gitt ve guzel haberi buraya yaz simdi dusukten sonra kacinci ayda olmus oldum bakim

gercektenmiiiiiiiiiiiiiiiiii cok sewindimmm insallah yaa .. hemen doktora gitt ve guzel haberi buraya yaz simdi dusukten sonra kacinci ayda olmus oldum bakim

Canm bugn calisiyodum.. yarn bos gunum aile saglignda kan vercem insallah. Aksam yapmama ragmen test cok koyuydu :)) ama korkuyor insan yine, arada yumurtalik sancm oluyr. Ara ara.. Kasm 19 dusuk tarihim, son adet tarihm de ocak 23.. 2-3 ayda oldu gibi iste. Bakalm tabi insallah vardr yarn kesinlesir... ...insallah... Bu arada kahve lekelenme bugn yoktu artk. İnsallah gerckten vardir ve insallah isteyen herkse nasip olur..

Kızlaarrr kan testimi az önce eşimden öğrendim 1058miş... Batımı 3 gün geçti bugn. Normal dimi bu değer? İnşallah sağlığıyla gelir.. Rabbim şükür...hepimize

Cuma günü çalşmadğm için gitmeyi düşündük ama vazgeçtik.... 1 hafta flan daha ara koycam ben. Çünkü öncekinde de sürekli kan ver günlük hem delik deşik olmuştm hem de moralim hep bozuktu stres yapmştm işte sürekli nette ona bak buna bak. Bu sefer gerçkten rahat bırkcam varsa inşallah tutunur.. Allah nasip eder inşallah. Gerçekten bu kafanı rahat tutmak etkili. Ben düşükten sonraki 2ay yok yumurtlama günleri yok belin yukarda tutulması gibi şeyleri hep yapmaya çalştm olmadı. İnan bu ay takvime bakmadm demiştm zaten, dikkat etmedm düşünmedim kendimi biraz rahat bıraktm ve nasip oldu(tabi inşallah).... Şimdi bile aslnda içimde yine korku var ama düşünmemeye çalışıyrm herşey kader..Sen de aklından biraz uzaklştr bu düşüncelri rahat ol.. İnş.senin de alcz mutlu haberlerini :) adet oldun mu bu arada?

ewet canim ben adet oldum pazartesi doktora gitcem bakiyim hersey yolundami

Yoktur canım ya bişey inşallah... Pazartsi git yine de için rahat etsin ama sonrasında stressiz bir ay geçir. Allahn izniyle bebğin gelir...

gittim bugun doktora bugun yumurtlaman dedi ... ama nedense ben ne ümitliyim ne de umitsiz artik hic güvenemiyorumm

canım benim allah gönlüne göre versin.bende 20 şubatta kaybettim bebeğimi ve acayip kafaya takmış durumdayım ve kendimi hala hamile gibi hissediyorum.
ne diyeceğimi bilmiyorum benimde acım çok yeni ama herşey inanmakta bitermişya hani inşallah sağlıklı hayırlı ve bol bol evlatlarımız olsun...

ben de 5 ekimde kaybettim 8 haftalık bebeğimi.
doktorum korunmana gerek yok hemen tekrar düşünebilirsin demişti, ama ben psikolojik olarak hazır hissetmediğim için 2 ay korundum.
şimdi tekrar deniyoruz. doktorum haziran ayına kadar zaman verdi, o zamana kadar olmazsa tedaviye başlayacağız.ben de zaten pko var, düzenli adet olamıyorum ve yumurtlayamıyorum. nedense pek ümitli değilimi olmayacakmış gibi geliyor.
kafamdan tekrar kaybetme korkusunu da atamıyorum...

gittim bugun doktora bugun yumurtlaman dedi ... ama nedense ben ne ümitliyim ne de umitsiz artik hic güvenemiyorumm

Canm bence kendini gerçkten bu düşüncelerden kurtar.. Ümidini hiç kaybetmiceksin basından çok daha kötüleri geçenleri düşün. Her zaman şükredecek bişey bulunur unutma. Senin ümütsiz olman için bi durumun yok kalmışsın hamile bikere.. Zaman, sabır.. Tekrar olcak inşallah. Olumlu iyi düşün

cnm sen gittinmi gördunmu bebegini kac haftalikmis

cnm sen gittinmi gördunmu bebegini kac haftalikmis

Salı günü özel aile doktrmuza gittik herşy normal dedi çok şükür ama ne kadarlık demedi ben de unuttum sormayı kendi hesabıma göre bugn 6+1 ... Hala tam anlamyla var diemiyorm şu 2-3 hafta sora netleştrcem inşallah tekrar kontrole gittiğmde. Seninde bu ay inşallah güzel habelerini alrz canm, inşallah...

bende gittim bugun bos rahim tertemiz diyo ama sonuc negatif bu ayda umutsuzdum ama umutsuzlukta kar etmedi dualarda ediyoruma ama neyse hayirli zamani bekliyoz

Allah hayrlı zamanda verir herşeyi... Sen artk bu konudan tamamen kafanı uzaklaştr canm umutsuz kalmak olark da değil. Düşünme kafanı meşgul etme bunla bak gerçkten ben burda çok okudm bu şeklde beklemezken hamile kalan.. Herşyn en hayrlısını yine Allah bilir tabi. Duaları hiç terketmemek lazm.... Allah inş.gönlüne göre verir canm, herkese...

dun yine sebepsiz yere agladim sebeplimi bide size sorayim... tam yaticcaz bi telefon caldi esimin arkadasi hanimida hamile. dusuk nasil oluyo bbilgi almak istemisler bilelim ona gore davranalim demisler. doktora sorabilirler yada googleyi bile yazsan sana cewap verir. neden beni üzmek icin bu insanlardaki bu caba . durduk yere gece gece yorgani sika sika esimde duysun istemiyorum agladim bi ton sonRA BIRAZ NEFES ALIP MERYEM SURESININ MEALINI OKUDUM DUA ETTIM RABBIME ALLAHIM BANA BU GECE BI ISARET GÖSTER HAYIRLI EWLAT NASIP ET BIZE DEDIM::: GECE RUYAMDA SANKI GERCEKTI HALA ETKISINDEKIM DOGUM YAPTIM ACIYIDA HISSETTIM KAVUSMANIN MUTLULUGUNUDA: ALLAHIN ISARETIMIYDI BU YOKSA PSIKOLOJIMIN YÖNLENDIRMESIMIYDI BU ?

bende 5ay önce 5 haftalık bebegimi kaybettim.dr kimyasal gebelik oldugunu soyledı daha rahme yerlesmeden dusmus.ılk gebelıgımdi ve hayatta en cok ıstedıgım seydı bır bebek sahıbı olmak.okadar cok agladımkı artık hayattan zevk alamaz hale geldım 5aydır korunmuyorum ve her ay regl oldugumda daha cok aglıyorum.bebeklere hamılelere bakamıyorum.etrafımdakı herkez hamıle yada yenı dogum yaptı ustelık.bırde ben ebeyım ama kendıme care bulamıyorum.ne olur kımyasal gebelık yasayıp dusuk yapıp tekrar hamıle kalan varsa bana umut olsun kızlar hepınızı opuyorum

canım meraba.ben de 4 sene önce bebeğimi kaybetmiştim.daha kaç haftalık olduğunu bile bilmiyordum.aslında ben hiç birşeyi bilmiyordum.öyle evde test yapmıştım kendi kendime sevinmiştim işte.herkese söylemiştik,ben galiba bilinçsiz hareket ettim,kendime hiç dikkat etmemiştim,hamile bir insan gibi davranmamıştım.çünkü böyle bir duyguyu tatmamıştımki daha önce,ne yapacağımı bilemedim.2 gün sonra hafif kanamam başladı ama ben yine önemsemedim.hani bizim toplumumuzda şöyle bir laf vardır üzerine görme diye ben de öyle sandım işte.kanamamın 2.günü ağrılarım sıklaştı ve bir parça geldiğini gördüm hemen hastaneye gittik,bebeğin düşmediğini ama her an düşme riskinin olduğunu söyledi doktor.çok üzülmüştüm anlatamam.3 gün dinlen sonra tekrar gel dedi.ama ben psikoloji olarak zaten çökmüştüm.bi taraftan kanamam hala devam ediyordu ve o gece bebeğim düşmüş..doktora gittiğimizde aynısını söyledi.yine de o ana kadar 1 parça umudum vardı belki kanamayla alakalı farklı bişeyler gelmiştir diye düşünmüştüm ama malesef tam tersiymiş.işte o andan sonra hamile kalmaya inan korktum.bi ara istedim ama sonra vazgeçtim.çok dua ettim.sonra o psikolojiyi atınca 6 ay içinde hamile kaldım rabbim bana bir bebek nasip etti.şu anda 13 aylık bir kızım var.inşallah allahım sana da nasip eder.rabbim sen büyüksün,ne olur kullarının dualarını kabul et.

cnm benim bizzat arkadasim dedigin gibi oldu ve tekrar hamile kalabildi okey umutsuz olma. seni en iyi ben anlarim.. 7. ayim bu ay.. ne yapacagimi bilmiyom sadece dua edip hayirlisini dilliyorum sadece kendime degil isteyen herkese

Kızlar bir kere olduysa yine olur umudumuzu kaybetmeyelim bir kaç ay geç olsun yeter ki olsun tam olsun sağlıklı olsun allahım sen hepimize de bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…