düsük yaptim tekrar hamile kalmak istiyorum

Geçmiş olsun canım bende beş ay önce düşük yaptım bebeğim beş haftalikti ilk bebgimdi düşükle sonuçlandı o kadar üzüldüm ki çok zordu şimdi bende her adet oldugumda ağlayarak geçiriyorum gene mi diyorum artık gelsin bebislerimiz ; (

oncelikle herkese merhaba canim seni o kadar iyi anlıyorum ki bende 7 aylik evliyim cocuk istedik simdiye kadar olmadi hafif hafif belirtileri oldu kan resti yaptim ki hamiletim cok mutluydum uyurken bile elim karnimda uyuyodum 3 gun, 3 gun surdu mutlulugum 4.gun aksama dogru belimden agri kalkti ne oldugunu anlamadan baktim kan geliyo apar topar hastaneye gittik ama hicbisey yapmadilar sadece kan testi ondada degerlerin dusuyo bebegini kaybediyosun dedi dunyam durdu daha bebegim cok kucuktu 2haftalikti o kadar baglandim ki ona inanamadim dusurdugume her an her dk agliyorum su an korkuyorum tekrar hamile kalmaya ama umarim rabbim yine bu kadar bekletmez ve bebegimi saglikla alirim kucagima

seninle aynı günlerde aynı şeyleri yaşamışız... bende nasıl toparlanıcağımı bilemiyorum... Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın,kucaklarımızı boş bırakmasın...

sa arkadaşlar bende ayni durumdayım adetim bi kaç gün geçti test yaptım bi haftalık hamileyim ertesi gün düşük gerçekleşti
üzerinden uç ay geçti simdi yine bebek istiyoruz Rabbim hayirlisini versin hızlandırmak için klomen mi kullansam diye düşünüyorum kafam karışık

bende gittim bugun bos rahim tertemiz diyo ama sonuc negatif bu ayda umutsuzdum ama umutsuzlukta kar etmedi dualarda ediyoruma ama neyse hayirli zamani bekliyoz
canim cok eski konu bilmiyorum hala aktifmisin ama hamile kalabildinmi merak ettim ? Bende suan düsük geciriyorum, Kanamam basladi parca düstü....bende cok endise ediyorum....

Doğumdan Hemen Sonra Doğum Kontrol Hapı Kullanılabilir mi?
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Ebru ALPER, merak edilen; Doğumdan Hemen Sonra Doğum Kontrol Hapı Kullanılabilir mi? sorusunun cevabını Kadınlar Kulübü TV için yanıtladı.

Sevgili Kadınlar Kulübü forum üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) Sizleri ilgilendiren en yeni videolarımızla sayfamıza davetlisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…