dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

Kızlar mrh.Bende 2,5 sene önce düşük yaptım.Çok acıydı senağlama 13 haftalıktı.Kahverengi bir leke geldi.Doktorumu aradım ağrın varmı diye sordu (belinden kasıklara doğru yayılan bir ağrı) yok dedim.Kanama şeklinde lekelenme olur ağrıda olursa hemen gel dedi.Gece saat 12 ye kadar hiçbir şey olmadı ve ben yattım.Sabaha karşı saat 4 te bi uyandımki yatak yorgan kan reven içindesenağlama yataktan kalkmamla banyoya gitmem bir oldu ve orada düştü bebeğim..:çok üzgünüm:aradan baya geçti fakat insan unutamıyor..şimdi tekrar çocuk istiyoruz fakat bir yıla yakındır olmuyor..Hayırlısı diyorum ve kendimi öyle teselli ediyorum.Kendinize iyi bakın.Sağlıklı sıhhatli günler diliyorum hepinize..

bende 4 ay önce 8 haftalık bebegimi düşürdüm bu aya yeniden hamile kalmak istiyorum umarım hamile kalırım.sanada geçmiş olsun çok zor biliyorum

AYY canım benim yaaa.peki dr a gidince ne dedi dr.tekrar kalabilmen için hiç bi sorun yok değilmi...eşinde sağlıklıysa yine olur merak etme ve sakın bunu sıkıntı yapma kafaya takma olurmu düşünmemeye çalış hamile kalmayı hedefleme rahat bırak kendini bak hiç beklemediğin bi zamanda hamiş olacaksın...inan

İnşallah arkadaşlar.Allah hepimizin gönlüne göre versin..Hiç bir sorun yok. Büyük bir ihtimalle psikolojik. Sanki içimden bir his bu sıralarda hamile kalacakmışım gibi geliyor.Birbirimizden dualarımızı esirgemeyelim..Başkalarının yaptığı dua daha iyi gelirmiş..

çok geçmiş olsun hilal1975 :çok üzgünüm:inşallah rabbim hepimizin kucağını dolduracak hayırlısıyla. Sabırlı olmak lazım.Dediğin gibi dua etmek lazım.herşey dua üzerine zaten ondan başka yardımcı yok ne yaparsak yapalım Allah nasip ettiği sürece olur. İnşallah rabbim hepimizin kucağını dolduracak hayırlısıyla. a.s.

hilalcim hamile kalacagini hissediyorsan hemen kalirsin cunku yüce rabbim o hissi veriyor gercektende gecmis olsun umarim en yakin zamanda takrar hamie olursun tatlim

bende 4 ay önce 8 haftalık bebegimi düşürdüm bu aya yeniden hamile kalmak istiyorum umarım hamile kalırım.sanada geçmiş olsun çok zor biliyorum

sanada cok gecmis olsun cnm sende umarim en yakin zamanda tekrar kavusursun bebisine

geçmiş olsun emel76 inşallah en kısa zamanda tekrar yaşarsın o duyguyu. Bende ve tüm isteyenlerde inşallah

ben suan isteyim arada bir gelip gizli giriyorum.
aksam gorusuruz arkadaslar insallah.

geçmiş olsun.bende düşük yaptım.kürtaj oldum.ve çok zor hamile kaldım.ama allah verince veriyo canım.inancını yitirme. asla çocuğum olmaz sanıyodum rabbim verdi şükür.allahım tüm isteyenlere nasip etsin.anne olmak isteyen herkes inşallah rabbim bekletmeden isteyenleri anne yapar

arkadaşım var 3 düşükten sonra yeni hamile.inşallah sorunu olmaz.bu işler kısmet meselesi.

arkadaşlar merhaba,bende 1 yıl önce 6 haftalık bir düşük yaptım,9 aydır da bekliyorum ancak henüz hamile kalamadım,bu durum düşüğün verdiği acıyı ikiye katladı malesef...rabbim hakkımızda hayırlısını versin...

sermuscum oncelikle gecmis olsun sakin umudunu yitirme tatlim goreceksin bak en kisa zamanda sende hamis olacaksin lora demisti dersin

canim senin adina cok sevindim allah anali babali buyutsun cocugunu senin dusuk sebebin neydi cnm

sermuscum oncelikle gecmis olsun sakin umudunu yitirme tatlim goreceksin bak en kisa zamanda sende hamis olacaksin lora demisti dersin

sağol loracım,ama artık kabullendim sanki bu durumu,inşallah sağlıkla bir an önce yeniden hamile kalabilirim...

sağol loracım,ama artık kabullendim sanki bu durumu,inşallah sağlıkla bir an önce yeniden hamile kalabilirim...

bu durumu kabullendigin an tamam artik yoruldum dedigin an hamile kalirsin bak gor cok kisi taniyorum tamam bu kadar yeter artik birakacam dusunmeyi falan diyen ve o ay hamile kalan tatlim gec olsun saglikli olsun isallah yüce rabbim herseyi daha ii bilir inan belki saglikli olmasi icin boyle bekletiyordur rabbim seni isin hep ii yanindan bakmaya calis ozaman hersey senin icin daha kolay olur bende ilk zamanlar dusuk yaptigimda oyle diyordum ama artik oyle degilim herseye pozitif bakiyorum sende sakin umudunu kaybetme

Arkadaşlar bir kaç okuduğum yazılara göre düşükten sonra sanırım zor hamile kalınıyor tekrar bir kaç arkadaş hala hamile kalamadıklarını yazmışlar ya arkadaşlar aşağı yukarı belli bi zaman sürüyormu bu tekrar yoksa yıllar filan alırmı acababenim ağrılarımda kesilmişti ama bugün akşam üstünden beridir sancılarım var yine ne olucak sonu hiç bilmiyorum

canım bende daha çabuk kalınır diye biliyorum.komşum hemn kalırsın dedi o da 3 tane düşük yapmış ve hepsinede arka arkaya hamile kalmış en sonuncusuna bişi olmadı ama maşallah şimdi 2.5 yaşında sağlıklı bi bebeği var

Rabbim meleklerimizi önce bize veriyo sonra alıyo.Sabrımızımı deniyo isyan edip etmiyceğimizimi sınıyo.Vardır elbet bir bildiği verende o alanda

Rabbim meleklerimizi önce bize veriyo sonra alıyo.Sabrımızımı deniyo isyan edip etmiyceğimizimi sınıyo.Vardır elbet bir bildiği verende o alanda

öyle tabikide canım rabbim bilir en doğrusunu ama bu benim ilkti böyle olucağını hiç düşünmemiştim ve hep kendimi suçluyorum bunu şu an aşamıyorum keşke böyle şöyle yapmasaydım belki yaşardı gibi
tabikide bu saatten sonra artık bunları düşünmek boşuna çünkü giden geri gelmiyor:1no2:senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…