Düşük yapıp hamile kalmak için

uzgunkiz80

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2022
19
1
28
Merhaba arkadaşlar düşük yapıp hemen hamile kalan arkadaşlar beta sıfırlanmadan mı korunmasız ilişkide bulup hamile kaldınız yoksa betanın sıfırlanması mı lazım

Merhaba arkadaşlar düşük yapıp hemen hamile kalan arkadaşlar beta sıfırlanmadan mı korunmasız ilişkide bulup hamile kaldınız yoksa betanın sıfırlanması mı lazım
Merhaba. Kendi doktorum beta sıfırlandıktan sonra tekrar hamilelik düşünebileceğimi söyledi fakat düşükten 2 hafta sonra hamile kalanlar var.

Acaba düşen değer beta yani atıyorum 40 düşüşe geçmiş . Ama hamile kalıyor beta 100 oluyor ordan mı anlaşılıyor hamile kaldığını . Beta sıfırlanmadan hamile kalınabiliyoe mu onu bilmiyorum ve kafamı çok karıştırıyor

Teşekkür ederim. Yeni düşük yaptım ve tekrar hamile kalamamaktan korkuyorum
Korkmayın ne güzel hamile kalabiliyorsunuz böyle düşünün. Ben de bir kez düşük yaptım ilk adetten sonra hemem hamile kaldım. İnşallah siz de en yakın zamanda kalırsınız ve güzel bir hamilelik geçirirsiniz.

İnşallah çok sağolun doktorunuz düşük senebini araştırdı mı genelde ilk düşükte bakmıyorlar ama bende yine bu duyguyu yaşar mıyım korkusu var araştırsam mı üstünde dursam mı kararsızım

Doktorum ilk düşükte bakmamıza gerek yok genellikle kromozom bozukluğu nedeniyle olur dedi ama içim rahat etmedi en azından pıhtılaşma testi yaptırdım. Size de öneririm ben de pıhtılaşma çıkmadı ama en azından içim rahat etti.

Bende onu yaptırmayı istiyordum en azından soru işareti azalır akılda . İkinci hamileliğinizde betanız ilk kaç çıktı

merhabalar Ben de 11 mayıs ta düşük yaptım.(7 haftalık) sonra Dr kontrolüne gittim sorun yok rahim temizlenmiş dedi.
2 gün önce adet oldum ancak çok az geliyor yani sanki son günü gibi.Normalde düzenli adet döngüm vardır ve 5 -7 gun arası olur. Siz de düşük sonrası benzer durumlar yaşadınız mı?

Bende normal miktarda gelmişti ama düşükten sonra böyle olması normalmiş bir kaç ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…