Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

canlarım yeni geldim eve..kanımı verdim....internetten bakacağım sonucuna 11 de falan çıkar galiba çıkar çıkmaz yazacağım sizlere...hepinizi kocaman öpüyorum....esteracığım bende çatladım ama allahtan hafta sonum o kadar yoğunduki düşümeye fırsatım olmadı....adet olmadığımı gördükço bana yetti canlarım....

aynı durum bende de oluyor enrikacım
bazen tahriş bile olabiliyor
ozellikle stresli oldugum donemlerde.
bide ben bu ayki yumurtlama donemimde oyle uzayan falan akıntı hissetmedim nedense.
belkide stresten olmustur diyorum
yaw yasemin nerde

canım ilgnç olmuş okadar kuruluğun olması...hiç mi yoğun akıntı dönemin olmadı canım bu ay...

yasemin ya benim belirtim pek yok sanırım tutmadı

canım öyle deme kırmızıarı görene kadar ümitsizlik yok topiğimizde...benimde hiç belirtim yoktu kuzum...ve hala yok...sadece karnımda gerginlikvar ve arabada bazen midem bulanıyor...onun dışında hala belirtim yok...geçen sefer okadar barizdiki..onun için öyle dem canım benim...inşallah gzel haberlerini vereceksin bizlere en kısa zamanda....:1hug:

insallah yasemincim ya...

dur bakalım ızlar
tahmin oyunu oynayalım
yasemin in beta hcg si kaç cıkacak..

ilk tahmin benden 200 ve üstü??

aynen esteryacım bide benim bazen kasık ve böbrek ağrım oluyo bu ay kesin üşüttüm biraz ondanda kaynaklanabilirmi acaba

canım ilgnç olmuş okadar kuruluğun olması...hiç mi yoğun akıntı dönemin olmadı canım bu ay...

olmadı pek tatlım ya ondan ben bu ay biraz ümitsizim zaten ama bazı yerlerde okuduğum kadarıyla bazı aylarda kadınlarda yumurtlama olmayabiliyomuş doğrumuki

evet canım doğru olmayabiliyormuş...tatlım bu ay olmazsa bir dahaki ay ama kırmızılarıgörene kadar olumsuz konuşmayı yasaklıyorum hepimize konuşanıklava: aha böyle yaparım.....kaydirigubbakcemile3

insallah yasemincim ya...

dur bakalım ızlar
tahmin oyunu oynayalım
yasemin in beta hcg si kaç cıkacak..

ilk tahmin benden 200 ve üstü??

canımsın yaa....açık arttırmaya çıktı ha benim betahcg.....alemsiniz ve çooooooook tatlısınız.....:1hug:

tatlı annemiz sen kızma tamam olumsuz konusmuycaz söz yeterki stres olma taze hamiş :)

bende yumurtlama oldu cunku doktor olgunlasmıs halinide catlamıs halinide ultrasonla gordu
ve felaket kasık agrılarım oldu..
gel 31 mayıs gellll :)

aferin sizlere......canım harika çok az kaldı önce enrikamın sonrada senin haberlerini almamıza....:teytey:

aferin sizlere......canım harika çok az kaldı önce enrikamın sonrada senin haberlerini almamıza....:teytey:

esteryanın benden önce onun ayın sonunda benim haziran 3 beklenen adet tarihi :sm_confused:
canım arkadaşım benim ben sana o kadar sevindimki inan bu bana bizim tarihler gelene kadar yeter artık bize sendeki değişiklikleri adım adım anlatırsın, şuanda göğüsleinde ağrı falan varmı mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…