Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

aslında insan nasıl bekler diyo ama en iyisi biraz bekleyip yapmak testi ben önceki hamileliğimde adet tarihimden 8 gün sonra yapmıştım ha bugün olurum adet diye, baya bi abartmışım tabiii o kadarda değil :)

GÜNAYDINN KIZLARRR
geldim cancağızlarım,burdayım,sizi bırakırmıyım,ne kadar hareket var bugün,bi kıpırdanma bir telaş,sanırım içimizden bir hamile çıkaracaz,YASEMıNCıK inşallah hamilesindir,ve inşallah sağlıkla mutlulukla bu gebeliği tamamlayıp bebeğini sağlıkla dünyaya getirirsin.
Yasemincim silikte çıksa 2.çizgi gebelik demek,benimde çok silik çıkmıştı,bence hamilesin aman dikkat et kendine:ecrin_bebek:

evet canım dua ve benim dedigim isyan etmekte yook pes etmekte yook rabbim neyler neylerse güzel eyler inş. bundan sonra hepimizin yüzü gülecek burdan birer birer hamiş:CüvCüv: oldugumuzun haberini vercez sonrada kucagımıza aldıgımız günleri paylaşacaz yanı ileriye hep umutla bakacaz rabbimden ümit kesilmez bizde kesmeyez.......

evet canım ister istemez stres oluyo oldurmamaya çalışacaz olumlu ve güzel düşünecez herşeyı akışına bırakacaz rabbime dua edecez hayırlı saglıklı ve sorunsuz bi hamilelik geçirelim diye evet canım pes etmek yok........

sibelciğim inşallah canım benim :)) hayırlısıyla tabiki

günaydın sibelcim hoşgeldınnn inş. canım bi başlayacak hepimiz sırayla hamiş olacaz burda hepberaber kutlayaz nasıl üzüntülerimizi paylaştık sevinçlerimizide paylaşacaz birimiz hepimiz için hepimiz birimiz içinn.....

yasemincim sana süper bi haberim var tatlım şimdi pozitif idrar testi örnekleri başlığı varya yukarda ona baktım pozitif olanların çoğu silik görünüyo :)

yaseminim guzel hamilem sen bize yogun merak iskencesi uyguladıgının farkında mısın aceba ??

:mymeka:

obareyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yasemin hamilesin sen ya niye inat ediyorsun guzelimmmmmm
hehhe ayyyyy acaba kız mı oalcak erkek mi?

yasemin unuttum ben ya belirtilerin nelerdi teker teker yazsana

obareyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yasemin hamilesin sen ya niye inat ediyorsun guzelimmmmmm
hehhe ayyyyy acaba kız mı oalcak erkek mi?

yasemin unuttum ben ya belirtilerin nelerdi teker teker yazsana

canım benim yaaa...inan çok muallaktayım kanda bi görelim teyzesi ondan sonra inat ettiğimden değil kuzum..emin olmak istiyorum sadeceyerimseniben canım hiç bir belirtim olmadı ne adet için nede hamilelik için...geçen seferde okadar barizdiki belirtilerim...sadece dünden beri karnımda ve yumurtalıklarımda batmalar sancılar ve şişlik var ...onun dışında bişey olmadı tatlım...:1hug:

ay benimde agrı batma falan var ama goguslerde bişi yok daha
gerçi benim adete 8 gun var ama bakalım nolcek :)

ama ben dayanamaz carsamba test yaparım garanti :)

ay benimde agrı batma falan var ama goguslerde bişi yok daha
gerçi benim adete 8 gun var ama bakalım nolcek :)

ama ben dayanamaz carsamba test yaparım garanti :)

hadi bakalım esterya sıra sende olsun,birinci hamile belli oldu ikinci kim??????????
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…