Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

tuğbam canım benim..güzel yürekli arkadaşım...dediğim gibi emin olamadım...ancak kanda baktırınca..darısı hepinizin başına rabbim göbüşlerimizi boş bırakmasın...hepimizinkini doldursun ikişer üçer :)):CüvCüv:

herkeze günaydın hayırlı cumalar diilyorum herşey gönlünüzce olsun,
enrikacımbende çok korkuyorum ben eşimle daha hiç birlikte olmadım sanki bişi olucakmış gibi hissediyorum bu stresi eşimede yansıttım bilmiyorum nasıl aşıcam.:1no2:

a.s.canım hamılesiiiinnnn :CüvCüv:bence canım ozaman iyice emin olmak için ne olur hemen yaptır şu kan testini bugün bayramımız olsun hepbirlikte burdan hepimiz kutlayalımhihoyyythihoyyythihoyyyt........

aynen tuğbacım benimde sabah okuyunca gözlerim doldu çok mutluyum :içelim:

inşallah canım ya bu aya ümitsizim ama gelecek aya çalışmaya devamm
aslında bişey itiraf etmem gerekirse eşimi biraz bahane ediyorum çünkü bende kendimi çok tuhaf hissediyorum iş ciddiye binip o maksatla çalışmalara başlayınca hep kendime sorular soruyorum ve bunları bazen eşimle paylaşıyorum aslında ona sorsak belkide benim pek hazır olmadığımı söylücektir ama bu hissettiklerimin geçici olduğunu biliyorum öncekindede olmuştu sanki dejavu yaşar gibiyim, tabi umarım bu sefer sonu mutlu olucak

kaydirigubbakcemile5::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

canım hamışmisin sen ayyy çok sevindim yaaa topiğe nasılda moral oluyor dimi yaaa canım benim hayırlısı olsun yaptır testini sende bizde rahatlayalım canım.:teytey::teytey::teytey:

güzelim benim aşıcaksın tabi inan bende karışık şeyler hissediyorum anlattığım gibi ama alışma dönemi tatlım bu, siz zaten bi kaç ay korunucaksınız o yüzden hiçbişey olmaz korkma zaten kürtajda sonra 2-3 hafta ilişki vermiyo dr lar ama sonra sakın bu süreyi uzatma sonrada korunma süren bittiğinde yine öyle korkular yaşayabilirsin bence tıpkı benim yaşadığım gibi oda geçicek biliyorum rahat bırakmaya çalışıyorum düşüncelerimi

son karar açıklıyorum kızlar.....pazartesi yaptıracağım....hüsrana uğramak istemiyortuz kocişle...üzgünüm ama hep birlikte merakla bekleyeceğiz :))))

inşallah canım bende rahat olmaya çalışıyorum ama ben kürtaj olalı bugün tam 1 ay oldu 15 gün ilişki yasak demişti dr ama bilmiyorum zamana ihtiyacım var.

evet canım biz bu zor olan duyguları tatdıgımız için gelecege hem olumlu hem olumsuz bakıyoruz yanı 2 duyguyu aynı anda yaşıyoruz aslında bende bu duygulara girip yanı hem bebek çok istiyip hem yaşadıklarımı gözümün önüne getirip vazgeçişim ama çok düşündüm böyle yaparak hem beynen hem ruhen yoruldugumu hissettim zaten biz ne kadar kendimizi yıpratırsak yıpratalım herşey rabbimin elinde herşeyi oluruna bırakmaktan allaha sıgınıp ona dua etmekten başka yapacak bişeyimiz yok erkekler eşlerimiz bu duyguyu yaşasalarda bizim gibi olamazlar biz birebir yaşadık canımızdan can gitti ama desteklermı çook destekler benim eşim benim herşeyim hep bana olumlu konuşup beni hep teselli etmiştir çook destek olmuştur onun destegıyle biraz düzeldim bende artık bu düşünceden kurtulmaya ve eşime belli etmemeye çalışıyorum yoksa oda benım hazır olmadıgımı düşünüp yapmaz böyle canım harıkam allahın izniyle aşıcaz ve güzel mutlu bebişli günler bizi bekliyooo........

evet tuğbacım biz üzerimize düşeni yapıp allaha bırakıcaz dua edicez ki tekrar aynı şeyleri yaşamayalım ve dediğin gibi benim eşimde yaşadıklarımızdan sonra çok üzüldü ve tedirgin oldu benim için çok üzüldü ama yinede bizim hissettiklerimiz gibi olamaz tabiki

duygularına katılıyorum canım...dr um şey demişti stres yapıyorum deyince...lütfen üzülmeyin ve stres yapmayın eninde sonunda sağlıklı bebeği yakalayacağız diye :))) pes etmek yok anne olmak istiyoruz vede olacağız kızlar :)))):1hug:

merhaba kızlar nasılsınız yasemin hamişmi yoksam yanlışmı duydum ben
bu arada hala adet olmadım hadi hayırlısı dua edin erken gibi geliyor ama rabbim nasip ettiyse hayırlısı olsun bir iki gün daha beklerim gelmezse test yapıcam artık

buğün adet olmam gerekiyordu olmadım dayanamayıp test yaptım silik çıktı canım...pazartesi kanda baktıracağım artık garanti olsun diye...inşallah sen de hamilesindir canım...pazartesi güzel haberlerimizi paylaşmak ümidiyle:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…