Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ay biz hamile kalalım diye dua ediyoruz hatunun dedigine bak :) : )

saka guzelim eger rahim kendini toparladıysa aslında beklemeye gerek bile yokmus
canım benim bende bebek istiyorum hemde çok ama doktorum erken 3 ay korunun dediği için endişelendim tekrar aynı acıları yaşamak istemiyorum allahım hayırlısını nasip etsin inşallah hayırlısı olur
hem sıra sizde canım:jeyyar: sizler bi hamiş kalın ben arkadan yetişirim sizealkisalkisalkis

birde akşam eşimle konuştuk dedim 3 yıl korunmadık istedik bebeğimiz olsun diye şimdi korunduğumuz halde hamiş kalırsam çok gülerim diyorum şaka bir yana allah hepimiz hakkında hayılısını nasip etsin inşallahkaydirigubbakcemile3:Saruboceq:

canim kanamanin basladigi ilk günden itibaren sayabilirsin,pembe kanama ve hatta kahverengi lekeleme oldugu zaman saymaya baslayabilirsin.ben öyle biliyorum.

canim kanamanin basladigi ilk günden itibaren sayabilirsin,pembe kanama ve hatta kahverengi lekeleme oldugu zaman saymaya baslayabilirsin.ben öyle biliyorum.

kanaryacım o zaman çoktaaaaannn iş işten geçti,arada 1 hafta oynuyor,şimdi ben 18-19.günlerde oluyorumsenağlama,

kanaryacım o zaman çoktaaaaannn iş işten geçti,arada 1 hafta oynuyor,şimdi ben 18-19.günlerde oluyorumsenağlama,
anladim canim ama sen yinede bir bilene danis diyecegim ama bana öyle denmisti ki dogru cünkü hamileligimde ovilasyonum tam 13.günüydü.ve o siralar 2 gün arayla iliski oldu.13 15 18 diye.lekelemeye basladigi andan itibaren sayiyorum.zaten 13 14 catlama zamani.oluyor.

günaydııııııııııııııınnnnnnnnnnn kader arkadaşlarııııımmmmm cumanız mübarek olsun tüm hayırlı gönüllerimiz kabul olsun amiiinnnn nasılsınız ....

günaydın hepinize....sanada tuğbacığım...seninde ve diğer arkadaşlarında cuması mübarek olsun....hala adet olmadım...test yaptım ve hafif silik çıktı....eger gebelik yoksa bembeyazmı kalıyordu ikinci çizgi yanıtlarsanız sevinirim....

Benim aynı senin dediğin gibi oldu işte.(Gerçi siz hep korunmuşsunuz sanırım.) Dört sene boyu iğne ilaç tedavi hamile kalmak için uğraştık. ıkinci aşılamayla hamile kaldığım bebeğimin 9+1 günlükken kalbi durdu kaybettim. Kürtajdan sonra 23. güne kadar korunduk. Sonra nasıl olsa bunca zaman olmadı şimdi mi olacak zaten yumurtlama günü de geçmiştir diye korunmadık vee sonuçta ben 44 gün boyu adet olamayınca eyvah dedim kesin yapışıklık oldu ondan olmuyor diye üzülürken hamile kaldığımı öğrendim.
Öncesinde de çok araştırmıştım. Her doktor farklı bir şey söylüyor bu konuda kimi rahim hazır değilse zaten embriyo tutunamaz diyor, kimi altı kimi de üç ay korunma süresi veriyor. Ben de tabii endişelendim ilk başlarda tekrar aynı şeyleri yaşarmıyım diye ama şimdilik iyi gidiyor çok şükür. Allah herkese fazla bekletmeden bu duyguyu yeniden yaşatır inşallah.

Son düzenleme:

rabbim meleğini sana bağışlasın ve sağsağlim kucağına almayı nasip etsin arkadaşım :)))

yaseminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
bende hamileyke silik cıkmıstı
gozunadyın guzelimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

darısı basımızaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

saglıkla mutlulukla kucagına almayı nasip etsin rabbim

yaseminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
bende hamileyke silik cıkmıstı
gozunadyın guzelimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

esteryacığım bilmiyorum....çok kararsız kaldım.....inşallah dediğin gibidir tatlım....kanda baktırmak lazım...beni şüpheye düşüren çok silik olması....-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı

UOTE=belenay;6968414]kızlar nasılsınız bakalım benim adet olmam lazım ama hamile kaldığım aydaki gibi oldum yine az az geliyor kahverengi akıntıyla beraber hamişmiyim diye şüpheliyim iki güne söküülmezse test yapıcam ama biz korunuyoruz yaaa olurmu sizce kızlar daha temmuza kadar korunmamız gerekiyordu geri çekilme yöntemini kullanıyoruz acaba kaçakmı oldu dersiniz inşallah sökülür ama hayırlısı dua edin bana[/QUOTE]

belenaycım hayırlısı olsun ama hiç belli olmaz yanii bi test yapsanda bizi meraktan kurtarsan tatlım yaaaa.s

sibelcim beklenen adet tarihindednde geriye sayabilirsin diye biliyorum ama sen hiç boş geçirme tatlım dene dur en güzeli kaydirigubbakcemile3

günaydııııııııııııııınnnnnnnnnnn kader arkadaşlarııııımmmmm cumanız mübarek olsun tüm hayırlı gönüllerimiz kabul olsun amiiinnnn nasılsınız ....

günaydın canım benim dualarına kocaman bi amiiin :1hug:

yasemin inanmıyorum daha adet olmadın ve çizgi silikmi çıktı
ay çok heyecanlıyım büyük bi ihtimal hamilesiiiin alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

yarın koyulasır yaseminim merak etme bende de oyle olmustu

lat lay lay lay

canımmm inan kendim hamile kalmıs gibi sevindim..

bence hemen git bi kan testi yaptır. sen nerde oturuyorsun. ??

yarın koyulasır yaseminim merak etme bende de oyle olmustu

lat lay lay lay

canımmm inan kendim hamile kalmıs gibi sevindim..

bence hemen git bi kan testi yaptır. sen nerde oturuyorsun. ??

inannamıyorum bilmiyorum kızlaaaar.....kanda buğün baktırmam galiba ...pazartesi baktırırım :))))inşallah dediğiniz gibidir esteryacığım ve enrikacığım...:1hug:

inşallah canım sana ve bebeğine sağlık diliyorum bende hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…