Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Sağol canım. İnşallah buradaki bekleyen herkes en kısa zamanda bebeklerine kavuşurlar. Oğlumun acısı hala o kadar derin ki düşük yaptığıma üzülemedim bile.

Haklisin tabi ki caniim ... sen dogum yapmissin, bebegini görmüssün..çok çok kötü bir durum yasamissin..allah sabir versin..ama cok düsünmemek gerekiyor sanirim, düsündükce daha kötü oluyor insan((sen simdi yeni bebise ve calismalara odaklan)

bende 17 subatta kürtaj oldum, 2 gün kanama falan yoktu sonra yavas yavas , azar azar kanamam oldu ve inanki daha 2 gün önce tamamen bitti..regl i mi yoksa kürtaj sonrasi içim mi temizlendi anlamadim...dr a sordum normal, gelebilir dedi.bakalim kürtaj sonrasi ilk reglim ne zaman gelecek merakla bekliyorum!!!

canım ben netten baktım 4-6 hafta ıçınde adet kanaması olur deyor..
bılemıyorum bende tahmını bakıyorum ovulasyon hesaplamaya..
ama bazı sıteler geçtı yumurtlamam derken..amerıkanın bebek sıtelerınde geçmedıgını hesaplıyor..
amerıkadakıler baska yumurtluyo galıba..
benım kanamayla dusuk oldu..10.haftada..
ama ultrasonda 7+2 gorundu canım..kurtaj oldum.zaten kanamam çok artmıstı..ve ınanılmaz kasık agrısı oldu..

dr bana da ilk adetten sonra bebek tekrar düsünebilirsiniz dedi...ama genel olarak 2-3 ay dinlenme veriyor dr lar sanirim...

evet ama ınsan sabredemıyorkı..allah saglıklı hamılelık nasıp etsın tabı..korkuyorum bende yıne aynısı olcak dıye...
ama hayat bızım ıçın ..
ne yazıldıysa kederde yasıycaz..

belenaycım benim korunma sürem bitmedi şeker yaa.. 4 ay var dahaa :gitme:

:Saruboceq:BEKLEME LİSTEMİZ:Saruboceq:

-yasemin66..................korunma süresi bitti bayram
-tugbamurat...............korunma süresi bitti bayram
-lighlife.....................kalan süre 4 ay
-busem68.................korunma süresi bitti bayram
-belenay...................korunma süresi bitti bayram
-sibela....................korunma süresi bitti bayram
-kobra.....................korunma süresi bitti bayram
-bulut83...................korunmasüresi bitti bayram
-suur........ ..............kalan süre 2 ay

HAMİLELERİMİZ

2-biperi..............:CüvCüv:
3-eceyas.......................:CüvCüv:
4-özgekrd...........:CüvCüv:
5-Fantastika...................:CüvCüv:
6-esterya............:CüvCüv:
7-yasemen.....................:CüvCüv:
8-yasmin.............:CüvCüv:
9-izmirhayal....................:CüvCüv:

a.s.DOĞUM YAPAN ANNELERİMİZa.s.

1-sabina............... simay ...........09.03.2010

sohbetimize katılacak bizimle sevincimizi üzüntümüzü paylaşacak arkadaşları bekliyoruz topikimize

bakalım 10. talihli kim olacak

PREMETE cim bendede kan pıhtılasması var her gun igne oluyorum, ve folbiol kullanıuorum, su an 18 hafta 5 gunluk. sen igne kullanmana ragmen mi 29 haftalık dogum yapmak zorunda kaldın?
Benim daha once 2 tane dusugum oldu, gelismediler kalpleri atmadı, fakat 16 yasında saglıklı bir oglumda var ..

Allah her isteyene saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

evet ama ınsan sabredemıyorkı..allah saglıklı hamılelık nasıp etsın tabı..korkuyorum bende yıne aynısı olcak dıye...
ama hayat bızım ıçın ..
ne yazıldıysa kederde yasıycaz..

eger kürtaj yapıldıysa 2 ay ama kendiliğinden düştüyse 1 adet döngüsü görmeniz yeterli kızlar...korkunun ecele faydası yok demişler..alnımıza ne yazıldıysa o canım...elimizden geleni yapacağız pozitif olacağız...sizlere tavsiyem pıhtılaşma faktörlerinize baktırın mutlaka...dr lar 2 yada 3 den sonra istiyorlar bu testi ...

günaydın kzılar hepinize...esteryam bende şimdiden tırsıyorum o iğnelerden ama mecburen vurunacağım hamile kalınca...sağlıkla gelsinde meleğim ne yapalım katlanacağım :)))

günaydın kızlar iyi bir gün diliyorum herkese.

akşam pek iyi uyuyamadım kendimi yorgun ve bitkin hissediyorum bugün.

Yok canım ilk gebeliğimde ben kan pıhtılaşması olduğunu bilmiyordum. 24. haftadan itibaren plesanta çürümeye başladı, bebek beslenememeye başladı. Zar zor 29 haftaya kadar tutabildik, 29. haftada acilen sezeryana alındım. Oğlumu kaybettikten sonra pıhtılaşma testleri yapıldı. Mthfr 1298 heterozigot, PAI 4g\4g, Ace D\D çıktı. Aslında çok büyük bir sorun yokmuş ve doktorlar bundan dolayı olmamış olabilir belki de plesantanın kusurlu oluşumundandır yani tamamen rastlantısal olabilir diye düşünüyorlar. Hamile kalmadan 3 ay önce asprin, folbiol ve bemiks kullanmaya başladım hamilelikle birlikte de tedbir amaçlı 0.4 cleksan başladık. İkinci de 6 haftalıkken düştü ama onun pıhtılaşmayla ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü daha bebek bile oluşmamıştı sadece kese vardı. Hatalı yumurta, hatalı sperm, doğal seleksiyon. Sen içini ferah tut, tedbir bizden takdir Allah'tan inşallah sağ salim yavruna kavuşursun. Yalnız senin durumunda ilginçmiş ilk hamileliğinde hiç problem yaşamamış mıydın. Gerçi ben bu pıhtılaşma işini hiç anlamadım aynı faktörlere sahip kişilerden kimi hamileliğinde hiçbir sorun yaşamazken, kiminin benim gibi problemleri oluyor, kiminin de tekrarlayan düşükleri oluyor hatta kimi hiç hamile kalamıyor. Doktor bana yoldan geçen insanları tutup test yapsak yarısında kan pıhtılaşması çıkar demişti ve bu insanlar farkında bile olmadan doğum yapıyor tıpkı senin ilk hamileliğin gibi. Şimdi kimi duysam hamileliği boyunca ya asprin kullanıyor, ya iğne vuruluyor ve düşükler o kadar çoğaldı ki. Neden böyle oluyor acaba. Senin pıhtılaşma faktörlerin neydi.

slm ececimmm iyiyim tatlım çok heyecanlıyım bugün görüş günümüz :)) akşam kızımı görmeye gidicem.. birazda canım sıkkın aslında geçen hafta çarş. 61 kilo çıkmıştım bu sabah 63 kilo çıktım bi haftada 2 kilo çok değilmi ya, sen kaçtasın canım şuan

benim testlerim, bebegin gelisimi vs...hersey iyiydi, sorun görünmüyordu..ama kalbi durudu..bölünme asamasinda genetiksel bir problem oldugunda, zaten vücut bir süre sonra onu atarmis, benim de öyle oldu sanirim...kismet, ömrü yokmus bebismin((dediginiz gibi kizlar hersey bizim icin..vardir bunda da bir hayir diyorum ben..

merhaba kızlar..benım düşüğüm kurtajla sonlanmıstı..1,5 ay oldu kurtaj olalı..
korunma surem bıtıyor az kaldı o zaman..ben korunmuyorum..ama zatten yumurtlama tarıhım geçtı..
olmıycak bu ay...
allah saglıklı evlatla nasıp etsın..
estelya hayırdır sıkma canını..

geçmis olsun canim
kürtajdan sonra ilk regl ne zaman gelecek, ne zaman yumurtlayacagim bende kestiremiyorum malesef..alt üst oldu regl tarihleri ..benim 25 günde bir çok düzenliydi, umarim yine ayni düzende gider?? "bekle ve gör" diyorum.ilki gelse de bir an önce...belirsizlik de kötü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…