Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın pericim.
benimde uyku çok var :)) peri ben bu sabah sol kasığımda batmalar hissediyorum tekme bişi olabilirmi yoksa daha çokmu erken sanki o sol tarafta bişiler kayıp duruyo çok güzel bişi :))

rahım genıslıyor canım ondan batmalar. hıssetmen ıcın erken aslında daha doktorlar 20 haftada anca hıssedebılırsın dıyolar bende daha önce hıssetmeye baslamıstım ama dedıgın gıbı sadece kayma seklınde gıbı falan oluyodu doktorda degıldır o hareket baska bıseydır dedı.sonradan 18-19 da hıssetmeye basladım ama ıcerde balon patlaması gıbı oluyodu arada tam emın olamıyodum ama öleymıs.şimdi o balonlar daha kuvvetlı patlıyo çünkü.:)) ama bencede kayma dıye hıssettıgımıze hareket seğrelme gibi sankı dimi.dönüyo gibi takla atıyo gıbı..

aynen pericim öyle kayıyor sanki çok güzel heycanlandırdı beni :))
ben bugün pek iyi değilim biraz dışarda işim vardı sonra bankaya gittim orası çok sıcaktı bayada bekledim ayakta sonra bir fena oldum kusucam kusamıyorum soğuk terler akıttım gözlerim karardı.sonra oturdum gözlerimi kapattım biraz kendime geldim ama nasıl terlemişim korktum bebişe bişi olmamıştır dimi ilk kez bu kadar fena oldum dışarıda

ee kızlar nasılsınız bakalımmm, çok özledim hepinizi, ben aynıyım hala acayip iştahsızım midemde bazı günler daha kötü bazı günler daha iyi, bunada şükür napalım
ececim o hissettiklerin hareketleridir dilerim, hoş hissetmesende henüz o senin içinde hareket ediyo sonuçta bunu bilmekte çok güzel..
belenaycımm en yakın zamanda sende yapıcaksın o takvimlerden ve sende gün sayıcaksın inşallah hayatım, iyi yürekli arkadaşım
yasemincim pericim kobracımm ve diğer tüm arkadaşlar çok özledim sohbetinizi
hepinizi çok seviyorum kızlar, keşke akşamarıda karşılaşsakta konuşsak, böyle kimse yokken yazmak bi tuhaf oluyo :))

fntastikam dun gece ruyamda bebegimi gordum..
kucagıma aliyordum nasıl sıcacık nasıl tatlı bir bebekti gulucukler sacıyordu bugun hic aklımdan cıkmadı, canım sen kac haftalık oldun? sanırım 10 degil mi

erkekti canım... saglıklı hayırlı evlat olsunda ne olursa olsun canım ya, yasadıklarımdan sonra inan su olsun diye bisi istemiyorum.. sen hic gordunmu ruyanda

kız esterya ben ikiz diyom sen rüyanda tek görüyon diğer bebeği nereye sakladın çabuk sölekaydirigubbakcemile3
fantastika kız kocaman olmuşsunuz maşallah bebişimize rabbim nazarlardan saklasın:Saruboceq:

ya kızlar birazcık baktım gçmişede ececim tatlı yiyemediğinden sabinada ekşi yiyemediğinden bahsetmiş, ya bn ikisinide yiyemiyorum, hamileliğimin 5. haftası gibi tatlı midemi bulandırmaya başladı bırakın yemek adı dahi fena yaptı beni ki halada öyle ama ohaftalar ekşi yiyebiliyodum hatta hoşuma gidiyodu, sonra peynir yoğurt bayılıyodum turşu istiyodu canım hep, ama bir anda onlardanda tiksinmeye başladım, artık limon, peynir falan hiç yiyemiyorum, bazen turşu yiyorum oda çok değil.. ya bende bi anormallikmi var, acıyı yyorum severek bi ama yediğim hiçbişeyde baskın bi tat olsun istemiyorum, yaramaz bana hiç ipucu vermiyo kızmı yoksa erkekmi :)

erkekti canım... saglıklı hayırlı evlat olsunda ne olursa olsun canım ya, yasadıklarımdan sonra inan su olsun diye bisi istemiyorum.. sen hic gordunmu ruyanda

allahım sağlıkla gelsinde aynen hiiiç farketmez dimi, ha kız ha erkek sağlıklı hayırlı olsunda. ben hiç görmedim rüyamda ama hamilelik öncesi gördüğüm her rüyada erkek bebeğim oluyodu

kız esterya ben ikiz diyom sen rüyanda tek görüyon diğer bebeği nereye sakladın çabuk sölekaydirigubbakcemile3
fantastika kız kocaman olmuşsunuz maşallah bebişimize rabbim nazarlardan saklasın:Saruboceq:

aminn belenaycımmm, çok istiyorum bi an evvel 4 aylık omayı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…