Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

hosbulduk canim ben burdayimda genelde gece geliyorum ee sizdende kimse olmuyo bende birse yazmiyorum anliycan.gündüzde cocuk rahat birakmiyo neti elime alayim hemen oda karistirmak istiyo öyle yani.ben henüz bir deneme yapmadim calismalarim korunmali.yeni yila subat ,mart gibi düsünüyorum kismetse tabiki.kaynimin dügün olayi cikti ortaya mecburen erteledim bebek olayini yoksa yaza trye gelemezdim.adetim kürtajdan sonra düzene girdi hemen, klasik 28 günde oluyorum.hersey yolunda.kendinize iyi bakinopuyorumnanaktan
amin canım hoş geldin nerelerdesin bakim sen varmı bir gelişmekaydirigubbakcemile5

hosbulduk canim ben burdayimda genelde gece geliyorum ee sizdende kimse olmuyo bende birse yazmiyorum anliycan.gündüzde cocuk rahat birakmiyo neti elime alayim hemen oda karistirmak istiyo öyle yani.ben henüz bir deneme yapmadim calismalarim korunmali.yeni yila subat ,mart gibi düsünüyorum kismetse tabiki.kaynimin dügün olayi cikti ortaya mecburen erteledim bebek olayini yoksa yaza trye gelemezdim.adetim kürtajdan sonra düzene girdi hemen, klasik 28 günde oluyorum.hersey yolunda.kendinize iyi bakinopuyorumnanaktan

desene 2010 da nüfus patlaması yaşıyacağız hakkında hayırlısı olsun canım herşeyin yoluna girmesine sevindim sende kendine iyi bakŞeniz

selamlar kızlar.. idrar testi yaptım dün negatif çıktı yani adete 4gün varken.. gene önümüzdeki aya mı kaldık acaba ya :KK43:

günaydın hamiş arkadaşlar ve hamişlik yolunda ilerlemeye çalışan arkadaşlar nasılsınız

:)) canım ben buğün biraz daha iyiyim dün çok yorgundum işe gelemedim...sabırsızlıkla hafta sonunu bekliyorum dinlenmek için...ve artık hamiş olmak istiyorum , özgürlük istiyorum :)) bir an evvel gelsin ocak ayı :))))tahliller bitsin ve tamam diyelim artık...bu ay tam 6 ay oldu korunalı ideal bence...sen nasılsın beloşum....

ya kızlar birazcık baktım gçmişede ececim tatlı yiyemediğinden sabinada ekşi yiyemediğinden bahsetmiş, ya bn ikisinide yiyemiyorum, hamileliğimin 5. haftası gibi tatlı midemi bulandırmaya başladı bırakın yemek adı dahi fena yaptı beni ki halada öyle ama ohaftalar ekşi yiyebiliyodum hatta hoşuma gidiyodu, sonra peynir yoğurt bayılıyodum turşu istiyodu canım hep, ama bir anda onlardanda tiksinmeye başladım, artık limon, peynir falan hiç yiyemiyorum, bazen turşu yiyorum oda çok değil.. ya bende bi anormallikmi var, acıyı yyorum severek bi ama yediğim hiçbişeyde baskın bi tat olsun istemiyorum, yaramaz bana hiç ipucu vermiyo kızmı yoksa erkekmi :)

canım merak etme bende çok yemek yiyemiyorum mesela geçen ay kontrole gittiğimde 13 haftadaydım ve hiç kilo almamıştım.bendede hala öyle iştah açılması olmadı .bende üzülüyorum ama yapabileceğim bişi yok yiyemiyorum biraz fazla zorlasam çıkartıyorum.yani dicem yanlız değilsin bugün sevdiğimi yarın görmek bile istemiyorum bazen.

berencim çok erken yapmışsın benim ilk hamileliğimde 4 gün geçmişti buna rağmen çıkmamıştı.bence gününü bekle ondan sonra test yap yöksa böyle olsa bile moralini bozuyosun ne gerek var.

yasemin sen nasılsın canım az kaldı dimi nasıl herhangi bir hazırlık bişi yapıyomusun ?

iyiyim ececiğim yorgunluk dışında...hiç bişey yapmıyorum canım tahlillerimiz çıksın histeroskopimizde yapılsın ona göre ne yol çizerse dr um...sabırsızlıkla bekliyorum canım benim :)))sen nasılsın meleğin nasıl :))

selamlar kızlar.. idrar testi yaptım dün negatif çıktı yani adete 4gün varken.. gene önümüzdeki aya mı kaldık acaba ya :KK43:
canım arkadaşlara katılıyorum erken yapmışsın adetini bekle hatta bir iki gün geçsin gelmezse yaprsın inşallah 2009un ucundan yakalamışsındırkaydirigubbakcemile3

:)) canım ben buğün biraz daha iyiyim dün çok yorgundum işe gelemedim...sabırsızlıkla hafta sonunu bekliyorum dinlenmek için...ve artık hamiş olmak istiyorum , özgürlük istiyorum :)) bir an evvel gelsin ocak ayı :))))tahliller bitsin ve tamam diyelim artık...bu ay tam 6 ay oldu korunalı ideal bence...sen nasılsın beloşum....
bende iyiym yasemincim evet ya 6 ay bencede yeter hem sen kendini hazır hissettikten sonra çalışın çalışın işleyen demir ışldar:kedi:

günaydın canım bugün cuma olduğu için iyiyiz kaydirigubbakcemile3 yarın tatil ohh.sen nasaılsın moralin nasıl?
ohh maşallah ne güzel yarın tatil tabi size ama olsun bende pazar günü tatil yapacağım bir gün bile olsa bu stresli ortamdan uzaklaşmak iyi geliyor insana bugün keyfimde yerinde şükür yine yeniden kilo vermeye aşladım bakalım ne kadar sürecekkaydirigubbakcemile3

bugün kötüyüm canım ya acayip bi baş dönmesi mide blantısı hasta olmak istemiyorum inşallah olmam hiç grip cekemicem valla :KK43: siz napıonuz canlarım

KIZLAR bse danısmak istiyorum..bebegim 13 haftalıktı ama karnımda 3 hafta ölü kalmıs kürtaj olmak zorunda kaldım:KK43: kürtajdan sonra tam 1 ay oldu adet olmadımmm:S nesamannn adet olunur ?
ltfn acil cwp yazınn...allah kimsenin basına wermesinnnn cok üzgünümmm:KK43:

X