Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar merhaba anca girebildim bende sürekli site hat veriyordu

hepiniz çok özledim.

esteryacım çok sevindim canım allah kucağına almayı nasip etsin.

pericim görmüşsün oğluşunu çok mutlu oldum sağlıklı ve iyi olmasına.
belenay canım niye canını sıkıyorsun hayırlısıyla perinin dediği gibi senin bebiş biraz nazlı ama 2010 gelicek ve sana yeni yıl hediyesi vericek.
yaseminin inşallah doktor kontrolu çok iyi geçmiştir hayırlı haberlere gelir.

yasmin sende üzülme canın mutlaka o yumurta elbet sola gidicek ve bebiş gelicek inanıyorum.

günaydın canlarım nasılsınız herkes iyidir umarım ben bugün daha iyiym kırmızılar sinyalden sonra teşrif ettiler şimdi ben hayıt tohumu kullanmaya başlıyacağım kızlar bide adetin 10, günü soğan suyuna başlıyacağım bu ay adet düzeniyle uğraşacağım ondan sonra 2010 bana ne getirir bilinmez

belenaycım koly gelsin canım inşallah faydasını görürsün.soğan kuru çok iyi diyolar ihmal etme.

ben geliyorum siz gidiyorsunuz siz burdayken ben olmuyorum kızlar özledim sizleri peri ve ece güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 2010 da arkanızdan geleceğiz inşallah sizlerinde dualarıyla ve rabbimin izniyle eee sizin bebeleri kardeşsiz bırakırmıyız hiç:))

merhaba kızlarrr nasılsınız :)

ben bugün iyiyim ağrılarım azaldı bende soğan kürüne başlasam mı acaba

adetim fln düzene girmeye başladı iltihap var demişti doktor o da geçti sanırım

gene bi kontrole gideyim de sonra başlayım soğan kürüne

ama hani bi şikayet yokken soğan kürü yapmak

dengeyi tamamen bozmasın ondan korkuyorum

selam arkadaşlar bnde daha önce 1 kez düşük yapmıştım ve ne kadalr kötü bir durum olduğunu çok iyi biiliyorum, çok şük yenür şu an yeniden hamileyim , allahım sizede nasip etsin, soğan kürünü bende ypmıştım hiç bir sorun yoktu ama yapmıştım ve o ay hamile olduğumu öğrendim, umarım sizede nasip olur

selam kızlar nasılsınız? esteryacım tebrik ederim canım hamileymişsin. Allah sağlıklı sıhhatlı kucağına almayı nasip etsin bitanem.

cok tesekkur ederim cnm guzel dileklerin icin :) Allah her isteyene hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin..
sen ne durumdasın canım

ben bildiğin gibiyim esteryacım beklemedeyim :) geçenlerde bi doktora gittim dedim ben beklemek istemiyorum.. dediki bizim kara kaplı kitabımızda böyle yazıyo 1 sene korunacak yazıyo uygulayıp uygulamamak sana kalmış.. ne yaparsan kendine yaparsın dedi.. bi dövmediği kaldı yani :))) bekliyorum bakalım :)

slm canlarım ben döndüm...güzel haberlerle hemde...herşey çok güzel geçti...devamını sabah yazarım yorgunum...öpüldünüz...

slm kızlar nasılsınız bakalım..
esteryacım çoooook sevindim allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin miniğini..
yasemincim 2 gündür hep düşündüm seni dua ettim, mutlu döndüğüne çok sevindim maşallah arkadaşım , allahım en yakın zamanda kavuştursun seni bebişine
kızlar kobranın pc si bozulmuş o yüzden giremiyomuş nete, size iletmemi istedi, çok özledim hepinizide, canım arkadaşlarım benimmmm

fantastika canım hoşgeldin özledik seni nasılsın canım bebiş nasıl bebiş kız bebişe bi takvim yapta görelim hafta hafta büyümesini)

günaydın kızlar

yasemin hoş geldin ve güzel haberlerle gelmene çok sevindim ee anlat hadi neler oldu

fantastikacım nasılsın canım bebiş nasıl buraya girdiğinde uzun uzun yaz öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…