Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kobra illa sabah olmak zorunda deil ki. 3saatlik idrarda da çıkar. test yapsanda pozitif çıkınca güne güzel başlamış olsak.. belki uğurlu gelirsin bana :))

Gel birlikte yapalım Esterya
Ama hile yaparım ben,senin çişini kullancaz ki net çizgi görelim :)))))))))))))
Şuan çişim yok hem sabah yapsam daha iyi değil mi?
Sen kaç günlük gecikmeden sonra yaptın ?

Kızlar ben 3 ay Duphaston kullandım reglim düzene girsin diye,sonra dupaston bittikden sonraki ay 17. günde regl oldum(30 Ekimde yani) dr. gittim yumurta çatlamamış kistleşmiş dedi,şimdi gecikme normal olabilir yani.Bide negatif çıkarsa çok üzülürüm yaaaaaaaaaaaaaaa
(Bilmiyenler için anlattım )

kobraaaa ulennnn hadı yapsana hamıle hamıle söletmesene benııı tövbeee yarabbımmm yaaaaa

ben birzdan cıkıcam arkadaslar 4 gibi falan donerim off nasıl haber alcam ben KOBRA dan o saate kadar yaw,, yasemine soyleyinde sonucu bana msn den yazsın

Sanki ev inşa ediyor ya:))))))))))
Tövbe tövbe ...
Pericim hayatım banada yap,lütfeeeeeeeeeeeennnnnnnnnn

tamam tatlişkom ozamannn bırazdaha bekle hayırlısı rabbımden

ben birzdan cıkıcam arkadaslar 4 gibi falan donerim off nasıl haber alcam ben KOBRA dan o saate kadar yaw,, yasemine soyleyinde sonucu bana msn den yazsın

yawww kızım banada versene msn adresını kaydedeyım senı hem msnsı var hem vermıyoo yaaa

Yapmadım ki daha.
Çişim gelsin diye bekliyorum.Sabahdan beri kaç kere wc ye gittim ,şimdi bekliyince gelmiyor :)))))))))))

Su içmeden geçen 4 saatlik zamandan sonra yaparsam çıkar diye biliyorum ama.
Hem su içer içmez wc ye giderim ben :))))))
Az kaldı
Acaba reklam mı alsam araya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…