Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Anlamıom ben bu erkekleri ya aksam calıssa sabah köye gitse ne olurmus ki kim nerden bilecek calıstıgını :)
belenayım cnm degerim beni de dusunduruyor ama yarın tekrar baktırıcam. goguslerim halen acımıyor veya şişmiyor cnm ya bakalım nolcak..cok korkuyorum Allah bu sefer yuzumu guldursun insallah

canımsın canım...haberine o kadar sevindimki anlatamam bayram hediyesi oldu hepimize meleğin...bu sefer herşey güzel olacak esteryam....kaderlerimiz çok benziyor biliyosun...hadi bakalım aç yolumuzu artık canım umut ol banada....dualarım sizinle....

beloşum ne olur sıkma canını güzel arkadaşım bundada vardır bir hayır....inan çalışmak falan bir yere kadar rabbim ol desin yeter güzelim.....

canım benım göğüslerının acımaması ve şişmemesi illaki hamıle degılsın anlamına gelmıyo bendede hıc öle seyler olmadı bılıyosun konusuyoduk burada..eger testte cıktıysa artık hamılesın guzelım.ölemı bölemı demeye bıle gerek yok bence

belenaycımmm boşverrr canım hiççç canını sıkmaa...vardır herseyde bir hayır..öle düşün emi güzelim.yenı yılla bırlıkte hamıle kalacaksın sen ben bılıyorum

Günaydın güzeller nasılsınız bakalım,esteryacım canını sıkma,normal değerler aşağıdaki gibi ve seninkide normalde.
Son Adet Tarihi
HCG (mIU/ml)

3 hafta 10 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

kobraa yasemınnn günaydın güzellerim nasılsınız bakalım..nasıl gectı bayram.ben 3 gun annemlerde kaldı.kardesım ankaradan geldı nasıl geçtıgnı anlayamadım bıle.çok guzeldı

Ayrıca beta hcg değerleriyle gebeliğin haftasını takip etmez doktorlar,gönderdiğim değerlere bak 4. haftada 3 de olabiliyor 426 da.
Sen 4 haftalığın içindesin.

kobraa yasemınnn günaydın güzellerim nasılsınız bakalım..nasıl gectı bayram.ben 3 gun annemlerde kaldı.kardesım ankaradan geldı nasıl geçtıgnı anlayamadım bıle.çok guzeldı

Canım benim sevindim adına,benimde güzel geçti.
Ben hala regl olmadım.sarı akıntım oldu dün.ara ara regl olucam gibi ağrım oluyor,şimdi oluyorum diyorum,yok bişey.Hatırlıyorsan çok sinirliydim,tüm sinirim geçti,karnın biraz şiş fakat regl olucak gibi bi şişlik değil,sanki regli oldukdan sonra rahatlarsın ya,öyleyim biraz,göğüslerim biraz rahatlamıştı ama şimdi dokununca altları acıyor.

Günaydın kızlar hepinizin geçmiş bayramı mübarek lsun esteryacım hadi hayırlısı inşallah tebrik ederim :)

bende adet dışı kanama şikayetiyle arefeden önceki gün doktordaydım meğer iltihap varmış smear testi

yapıp mahiyetini öğrenmemiz lazım ancak o zaman bişey söyleyebilirim dedi fazla bi iltihap yok kanama

yapacak kadar..Tahriş olmuş olabilir dedi o gün daha adetime 11 gün olduğu için tabii

kan testi yapman lazım gebelik veya dış gebelik olabilir , bir de sol yumurtalığında çok önemsiz bi kist

var çatlamak üzere olan yumurtan o da dedi bende testleri yapamayız bi saat sonraki otobüsle eskişehire

gidiyorum dedim bayramda eskişehirdeydim ve sonrasına kalmıştı testler yarın öbür gün gider yaptırırm

artık testlerimi öyle işte inşallah fazla sorun çıkmaz

Günaydın Yasemincim.
Sana bidünya cevap yazdım az önce ama sitenin azizliğine uğradım canım.Tekrar yazıyorum:)))
Test yapmadım canım.Çünki geçen ay yumurtam kistleştiği için buay yumurta oluşmamıştır diye düşünüyorum ve geçikmeyide bun abağlıyorum.Yumurta olmadığı zaman geç regl görüyoruz ya.
Ay_she geçmiş olsun arkadaşım

Kızlar site bugün berbat ya ,yazdıklarımı kopyalıyorum:)))))) birdaha yazmak zorunda kalmamak için

güzel perim güzel geçti bayram bol bol dinlendik....ne güzel kardeşinle zaman geçirmişsin...bende 4 gözle şubattatilini bekliyorum ablamlar gelecekler çok özledim onları ....sen nasılsın meleğimiz nasıl...

kobracığım hayırlııs olsun be güzelim bekle o zaman ...inşallah meleğin seninledir canım benim....

kızlar günüm yaklaştıkça heyecan basıyor bana ve çok mutlu oluyorum.....çok az kaldı çok bol bol alış veriş yapıp gezeceğim ankarada.....biriniz ankarada olsabuluşurduk onunlada ne güzel olurdu...ya istanbuldasınız ya izmir....:))))

sağol kobracım ya benim yumurtamda kiste dönüşmüş nedne oluyo o olunca noluyo ay

ben bunu bilmiyordum ki hiç akannehir

Yasemincim teşekkür ederim.Bekliycem bakalım ...
Seninde İnş.yakında bebeişin gelir.Gez bol bol..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…