Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

canım arkadaşlarım nasılsın yaa güzellerim iyi bayramlar herkeze ben salı günü ankaraya gidiyorum ve 2 hafta kalıcam döndüğümde herkezin güzel haberlerini alıcam inşallah hepinizi öpüyorum sevgiyle kucaklıyorummmmmmmmmmm

Kizlarrr sanirim ben hamileyimm cok silik ikinci cizgi cikti 2 saat once test yaptim.. Allahim hem heyecanlandim hemde cok korkuyorum ne olur dua edin kizlar
Goguslerim agrimiyor acimiyor hicbir belirtim yok hayretler icindeyimm.. Kiz belenay 40 defa soyledin oldu walla :) allah hayirlisi ile kucagima almayi nasip etsin dualariniza cok ihtiyacim var kizlar

Kizlarrr sanirim ben hamileyimm cok silik ikinci cizgi cikti 2 saat once test yaptim.. Allahim hem heyecanlandim hemde cok korkuyorum ne olur dua edin kizlar
Goguslerim agrimiyor acimiyor hicbir belirtim yok hayretler icindeyimm.. Kiz belenay 40 defa soyledin oldu walla :) allah hayirlisi ile kucagima almayi nasip etsin dualariniza cok ihtiyacim var kizlar

Ben bu topiği ve elbette seni de takip ediyordum.Tebrik ederim.Hayırlısıyla kucağına almak ta nasip olur umarım:nazar:

Tebrik ederim arkadaşım,Hayırlısı olsun hakkında,ben henüz regl olmadım.Gögüslerim artık acımıyor sanırım hamile değilim

tebrik ederim esterya,inşaallah sağlıkla kucağına almak nasip olur.burada hamile kalan herkes bana biraz daha umut veriyor.

canım benim silik çıktıysa var demekkı cok sevındım hadı ınsallah bakalım ya...yıne haber ver sakın günün geldı artık dımı..

Kizlar cok tesekkurler Allah her isteye hayirli saglikli evlatlar nasip etsin benim reg gunum dundu bugun de regl olmadim

Hemen karnimdan kan sulandirici igneye basladim folik asitin mg sini arttirdim kizlar cok korkuyorum aslinda ya ne olur dua edin bende tek tek hepinize dua ediyorum

Kizlar cok tesekkurler Allah her isteye hayirli saglikli evlatlar nasip etsin benim reg gunum dundu bugun de regl olmadim

Hemen karnimdan kan sulandirici igneye basladim folik asitin mg sini arttirdim kizlar cok korkuyorum aslinda ya ne olur dua edin bende tek tek hepinize dua ediyorum
sen hamilşesinn göörürsün bak..alahın izniyle...:Saruboceq:

esteryam inşallah canım ınsallah allahım bebişini karnına kondursun inşallah

slm kızlarr geçmiş bayramınız kutlu olsun

esteryacım çok sevindim canım maşallah allah sağsalim kucağına almayı nasp etsin.. belirtileri boşver çünkü daha erken bence.. haber verdiğinden beri çok mutluyum hep dua ediyorum allahım hepimize nasip etsin sağsalim kucağımıza almayı..
kobracım sendende gelir inşallah bu müjde çok istiyorum güzel arkadaşım, yakında bu topik hamile kalmışlar topiği olucakkkk

slm kızlarr geçmiş bayramınız kutlu olsun

esteryacım çok sevindim canım maşallah allah sağsalim kucağına almayı nasp etsin.. belirtileri boşver çünkü daha erken bence.. haber verdiğinden beri çok mutluyum hep dua ediyorum allahım hepimize nasip etsin sağsalim kucağımıza almayı..
kobracım sendende gelir inşallah bu müjde çok istiyorum güzel arkadaşım, yakında bu topik hamile kalmışlar topiği olucakkkk

Amin canım İnş.
Benim bugün 31. günüm,eczaneler kapalı test alıp yapmadım,biraz sarı akıntım var,çok fazla değil ama göğüslerim yine biraz hassaslaştı.Belki yarın test alıp yaparım,eğer olmazsam tabi.

Kizlar ben bugun beta hcg testi yaptirdim . Bugun adetten sonra ikinci gunum ve deger 200 cikti cok dusuk geldi bana siz ne dersiniz??

Amin canım İnş.
Benim bugün 31. günüm,eczaneler kapalı test alıp yapmadım,biraz sarı akıntım var,çok fazla değil ama göğüslerim yine biraz hassaslaştı.Belki yarın test alıp yaparım,eğer olmazsam tabi.

kobram hadi inşallah yaaa zaten varya akıntı sonraları çoğalıyo, e adetinde geçmiş resmen yarın hayırlısıyla alırız inşallah senden müjdeyi sağlıkla hayırlısıyla gelsin sana minik yaramazın

Kizlar ben bugun beta hcg testi yaptirdim . Bugun adetten sonra ikinci gunum ve deger 200 cikti cok dusuk geldi bana siz ne dersiniz??

esteryacım valla durup durup aklıma geliyosun allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin çok mutluyum ben, değer için ben pek anlamıyorum ama geç döllenme olabilir bence kafana takma canımm

merhaba kızlar nasılsınız bayramınız nasıl geçti benim yorucuydu
esterya ben dedim dimi sana BEBİŞ GELİYOR BEBİŞ :)çok şükür canım adına çok sevindim değerinde biraz beni düşündürdü ama geç döllenme olmuş olabilir sen bir daha yaptır tahlili ayy bayramda hep seni düşündüm bu kız ne yaptı acaba dedim nette yoktu gittiğim yerlerde bakamadım ama gelir gelmez girdim ve güzel haberinle karşılaştım dua ediyorum hep inşallah bu sefer herşey güzel olacak esterya BEBİŞ GELİYOR BEBİŞ:))

kobra canım inşallah sıra sende güzel heberlerini bekliyoruz inşallah bu ay iki hamişimiz olsun

fantastika sen nasılsın güzel hamiş dinlendinmi tatil bitti yarın iş başı ayyy ne zor şimdi demi bana zor geliyor gerçi hiç tatil gibi değildi benim için ama olsun kafam dinlendi en azından:))

yasemin nazlı kelebeğim sen nasılsın hadi bakalım seninde az kaldı inşallah seninde güzel haberlerini alacağız

ececik güzel hamiş sen nasılsın bakalım

demirimizin annesi birperi sen nasılsın canım

kızlar inşallah dinlenmşsinizdir şöle bomba gibi başlayalım iş hayatına:))

ben bayramdan önce doktora gittim doktor smear testinde önemli bişey yok dedi ultrason çekti ilaç yazacaktı baktı yumurtan oluşmuş hemde çok güzel bunu es geçmeyelim dedi size gün verelim dedibende tamam dedim eğer hamiş kalmazsan yasmin adlı hapı kullanırsın bir ay en azından adetini düzene sokarız ama inşallah hamile kalırsın çünkü yumurtan güzrel ve çatlamak üzere dedi sevine sevine eve geldim ama bu ayda boş geçtik olmadı eşim yine naz yaptı yok bayram geliyormuş bayramda köye gidecekmişiz olmaz dedi bende hiiiiiiç bişe ydemedim kısmet değilmiş kızlar bundan sonrada hiiiiiiiiiç bişeycik demicem eşime benim bebiş sahibi olmam biraz zor bu gidişle aman neyse boşverdim şimdi sizlerin güzel haberleriyle sevinme zamanı adet olunca yasmin adlı hapa başlıcam inşallah adetim düzene girer

X