Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

a.slm çok özledik fantastikayıda...

Kızlar hamile olduğunuzu öğrenmeden önce hangi belirtiler vardı.Benim dün akşam baya karnım arıdı 2 saatden fazla,ara ara arıyor ama..
Bide göğüs uçlarım değil göğüslerimin alt kısımları ağrıyor,koltuk altına kadar

bende şiddetli karın ağrısı kramplar we göğüs ağrıları wardı canımm

kıslarr ben yarın calısmıyorum o yüzden nete gelemeyebilirim..size şimdiden iyi bayramlar dılıyorum aılenızle ve sevdıklerınızle...hepınızı öpüyorumm

ay meliscim belenayda hep öyle diyor ama goguslerimde kıpırtı olmadıgından umutlanamıyorum.. sadece kasık agrım var bide koyu ve tortulu ve kokulu idrar

slm bebekler.. zamanlar daralmış topiğe yeni bebekler geliyomuş öyle dedi leyleklerr..

kobraaaaaaaaaaaaaaa koltuk altından başlayan göğüs ağrısımı dedin tıpkı benimki gibi hayatım aynen öyle benim ağrımda, karnında tıpkı adet olucakmış gibi dimi, kasıklarında bazen geriliyosa tamam aynen ben canım inşallah çok heyecanlndırdın beni hayırlısıyla sen esterya ve sibelden alalım güzel hbereri sırayla

esteryaaaaaaaaaa BEBıŞ GELıYOR BEBıŞ:))
fantastikam gelmiş uğramış nasılsın güzel hamiş kendine ve yeğenime iyi bak:))
kobraaaaaaaaaaa BEBıŞ GELıYOR BEBıŞ:))
ay ne güzel ya hamişlerimiz çoğalıyor
maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…