Gebeliğe Hazırlık Düşük sonrası gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Nare196

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2022
303
273
Herkese merhaba. Cuma günü ilk gebeliğimi sonlandırmak zorunda kaldım maalesef. Bu konuyu açtım çünkü aynı durumda olanlarla bu süreçte hem sohbet edip birbirimize yoldaşlık etmiş oluruz hem de bilgi alışverişi yaparız🌺🌺 şu an bi an önce küretaj sonrası toparlanma sürecini tamamlayıp yeniden hamile kalmak istiyorum tabii en hayırlı zamanda olmasını diliyorum hayırlı ve sağlıklı🙏

Ayni isimde daha eski bir topic var, ona da bakin isterseniz, gecmis olsun bu arada

Herkese merhaba. Cuma günü ilk gebeliğimi sonlandırmak zorunda kaldım maalesef. Bu konuyu açtım çünkü aynı durumda olanlarla bu süreçte hem sohbet edip birbirimize yoldaşlık etmiş oluruz hem de bilgi alışverişi yaparız🌺🌺 şu an bi an önce küretaj sonrası toparlanma sürecini tamamlayıp yeniden hamile kalmak istiyorum tabii en hayırlı zamanda olmasını diliyorum hayırlı ve sağlıklı🙏

Merhabalar. Konuşacak birine ihtiyaç duydum buraya yazmak istedim.1.5 yıldır evliyim 30 yaşındayım hemen çocuk sahibi olmak istedim ancak 2 düşük yaşadım şuanda kimyasal gebelik oldugunu öğrendim ve kanamayla atıyorum. Yani 3 deneme üçünde de hayal kırıklığı tabiki vardır Rabbimin bir bildiği. Genetik testlerini doktorun istediği her testi yaptırdım. Her şeyim normal. Ama cesaretim kalmadı artık.

İlk gebeliğimde 5haftalık kalp atışı duyulmadı kürtajla alındı

İkinci gebeliğim 10 haftalıktı kalp atışı duyulmuştu. Hiç bir sorunum kanamam yoktu kontrole gittiğimde kalbinin durdugunu öğrendim.
Şuanda da kimyasal gebelik dediler kanamayla atıyo vücudum

İlk gebeliğimde 5haftalık kalp atışı duyulmadı kürtajla alındı

İkinci gebeliğim 10 haftalıktı kalp atışı duyulmuştu. Hiç bir sorunum kanamam yoktu kontrole gittiğimde kalbinin durdugunu öğrendim.
Şuanda da kimyasal gebelik dediler kanamayla atıyo vücudum
Çok geçmiş olsun. Umudunuzu yitirmeyin henüz kaybınız çok yeni olduğu için öyle düşünüyorsunuz. Bir an önce toparlanıp sağlıklı bir gebeliğe hazırlayın vücudunuzu. İnşallah bir an önce sağlıklı hayırlı gebelik nasip eder rabbim. Kayıp çok zor biliyorum ama iyi yanından bakalım en azından sağlıklısınız ve hamile kalabiliyorsunuz. Üç defa arka arkaya hüsranla sonuçlanması şanssızlık olmuş sizin için. Ama bir sonraki de öyle olacak diye bişey yok içinizi ferah tutun RABBİM en hayırlı zamanda sağlıklı bir şekilde nasip eder inşallah 🙏

Kizlar iyi aksamlar benimde 8+5 te bebegimin kalbi durdu kurtajla aldilar fakat parca kaldigi icin tekrardan ufak bir operasyon daha gecirdim doktor bir adet donemi sonrasi korunmayabilirsin dedi sonrasinda da 3 ay bekle dedi neden boyle bir fikir degisikligi olmus olabilir ki :KK43:

Merhaba 7 ay önce kürtaj oldum şimdi tüp bebeğe başladım siz ne kadar süre sonra hamile kaldınız

X