düşük genetikmidir

bedef

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
2.578
1.671
kızlar düşük genetik midir annem çok düşük yapmış 4 sene sonra ablam olmuş ama oda tedaviyle olmuş.bende düşük yapmıştım ve tedirginim.sizden bunu yaşayan varmı acaba..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

benım annemde yapmış bende ılk gebelığım düşüktü ama genetık mı bılmıyorum ama sunu çok ıyı bılıyorum aılede kısırlık genetık olabılıo yada annen 45 yasında doğum yaptıysa kızıda o yasta doğum yapabılıo boyle seylere çok tanık oldum mesela benım annem çok çabuk hamıle kalır bende ona çekmişim ama genetıklık konusunda fıkrım yok canım ama dediğiim gibi kısırlıkta olduğuna ınanıyorum

anladım canım sağolasın bu başlığı öğlen açtım ama kimse bişi yazmadı biraz içim rahatladı ama hala tatmin olamadım kimi genetik diyo kimide değil diyo bi orta yolu yok yani...ama yinede sağol hayalkız

bunun genlerle ilgisi yok.ben çok araştırdım ve doktoruma da sordum.
tıbbi açıdan açıklaması yok demişti bana.
bunlara kafanı takma sen ki rahat bir hamilelik dönemi geçirebilesin..
benim annem hiç düşük yapmamış ama benim bebeğimin kalbi durdu.hani gen olayları?
rahat ol canım sen..vücut sağlıksız bebeği atar bir bir daha iki..

sağol canım yaa bak şimdi içim rahatladı işte.çok sağol valla inşallah bu ay hamiş kalırımda buda düşmez inşallah sağ sağlim bebeğimi doğururum..

X