Düştüm,Dikkat Edin!!

Canım ya çok geçmiş olsun.Aman dikkat et bir daha.terliğin kaydıysa değiştir.Çıplak ayakla kalmamaya özen göster.benim eşim ilgilenyo o işle sırnaşık şeyşimdilik

Canım benim çok geçmiş olsun inan yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm ama neyseki bebeğin ve sen iyiymişsin çok dikkat et kendine...........

verilmiş sadakanız varmış
Rabbim sana hem sağlığını hem bebişini bağışladı bence bugünlerde birini yani bi ihtiyacı olanı sevindirmen iyi olur tabii bu benim kişisel fikrim kötü olayları yaşayanlar genelde böyle yaparlar bi nevi kazanın sadakası olmuş olur

canim cok cokkk gecmis olsun bidaha daha dikkatli ol cnm bebis icin emi.zaten cok zor buluyoruz onlari.allahim korusun butun bebisleri isallahh.tekrar gecmis olsun cnm allahim seni ve bebegini korusun tabiki herkesin bebeginide....

canım benim düştüm falan okuyunca içimi bir ürperti kapladı anlatamam. :1shok::1shok:konuyu okuyup okumamak için 10 dk direndim ama çok şükür sandığım gibi bir durum değilmiş Allah nazarlardan saklasına.s. dikkat kendine geçmiş olsun canımmm a.s.

geçmiş olsun canım. Allahtan bebeğine bişey olmamış.onların yeri çok güvenli olsada dikkat etmek lazım şimdi ilaç kullanmakta ayrı bi problem.yatarak dinlenmeye bak bel desteği 5 .aydan sonra çok önemli.sağlıcakla kal.

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine

geçmiş olsun arkadaşım verilmiş sadakan varmış bende 2 hafta önce merdivenden yuvarlandım neyseki fazla bişeyim yok ayak bileğimi burktum bide sol kaburgam ağrıyo doktor lif yırtılması olabilir dedi ağrı kesiciden başka bişey alamıyorum malum dikkat edin ben merdiven korkuluklarına tutuna tutuna tutuna iniyorum artık yeniden geçmiş olsun ne olur hamişler dikkat edina.s.

canım sanada çok geçmiş olsun dikkat etmek lazım

Sanada çok geçmiş olsun canım..a.s.

Canım çok geçmiş olsun allah bebeğini sana bağışlamış, aman dikkatli olalım, ben bu hafta banyo içine konan paspaslar var onlardan aldım (vantuzlu olduğu için küvete yapışıyor) herkese tavsiye ederim

çok geçmiş olsun kardeşim
aman çok dikkat edin anne adayları
bir yere giderkende yalnız çıkmayın dışarı oldumu
ben 2.çi bebeğime hamileyken bir arkadaşla eminönüne gittik
yolda yürürken nasıl oldu anlamadım popomun üstüne bi düştüm ama içim gitti dedim bebek gitti
yarım saat kendime gelemedim onun için dikkat edin canlar

barzey tekrar geçmişolsun canım nerelerdesin herkez seni merak etti ağustos annelerinde haberlerini bekliyoruz. öptüüüüüm.

Teşekkürler tekrar..Hala atlatamadım devamlı kontrol altındayız..Yarinde doktorla randevum var canım...İnşallah herşey yolunda olur..Dua edin lütfen.Bebeğimi geç buldum kaybetmek istemiyorum...

Canım üzülme sakın ben kaç gündür dua ediyorum meraklanıyorum aklıma çok geliyorsun ama lütfen üzülme herşey güzel olacak. Bak yarın doktora gideceksin işte umarım güzel haberler alıp burda bir sorun yokmuş çok şükür diye dile getireceksin. Aklına kötü şeyler getirme bitanem kalbini ferah tut a.s.

Teşekkürler tekrar..Hala atlatamadım devamlı kontrol altındayız..Yarinde doktorla randevum var canım...İnşallah herşey yolunda olur..Dua edin lütfen.Bebeğimi geç buldum kaybetmek istemiyorum...

canısı bebeğine birşey olmayacak allahın izniyle.hepimiz seninleyiz korkma sakın.bebekler anneden ayrılmamak için sımsıkı tutunuyormuş. onu da korkutma oldumu dr dan sonra iyi haberlerini bekliyorum

çok üzüldüm Bende Korkuyorum Düşmekten çok Geçmiş Olsun Allahtan Bebişine Bişey Olmamiş Dikkat Ederim Kizlar Yolda Vitrinlere Degil önümüze Bakarim Salakça Yürüyen Insanlar çokkk

Kızlar çok teşekkürler desteğiniz için...geldim doktordan detaylı usg ye girdim kızımın herşeyini gördüm maşallah hiç bişii yok turp gibi:) dakikalarca kalp atışlarını dinledik..aynı annesi gibi ellerini yanaklarının altına koyup yatıyor..366gr olmuş:)
İnşallah sizlerinde gebeliği güzel geçer..Rabbim hepimize nasip etsin bebeklerimizi elimize almayı:)

canım benim çok geçmiş olsun allah yardımcın olsun ve evde tek iken banyoya girme bi daha

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN ZEMİN KAYGANSA CANIM KİRLİ OLAN GİYSİLERİNİ YADA KURU Bİ BEZ KOY ONUN ÜSTÜNE BAS NEMLİ YADA ISLAK ZEMİNE BASMAa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…