Düştüm,Dikkat Edin!!

Borzo

Mucizemmm
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
3.002
5
Arkadaşlar birkaç gün önce Banyoda ayağım kaydı ve yere çok fena düştüm...Öyle korktumki kimsede yoktu o an yanımda ayağada kalkamadım..Tüm gece ağrıdan öldüm..Doktorumunda telefonu kapalıydı..
Bebeğime birşey oldu dedim aynı anda kasıklarımda ağrımaya başladı...Hayatımda hiç bukadar üzüldüğümü bu kadar çok ağladığımı bilmiyorum..
Sabah doktora gittik Belimi incitmişim kalçamda sorun olmuş..Bebeğim çok iyiyidi Annesimi bırakmamıştı meleğim prensesim..
Lütfen Banyo falan yapacağınız zaman evde birileri olsun
Islak zemine basmayın N eolur dikkat edin..

Hala şokundayım Daha yeni ayaklandım...Lütfen Dikkat edin kendinize...:çok üzgünüm:

ah canım çok geçmiş olsun bende yeni düşmüş ve şu anda kolunda alçıda dolaşan biri olarak herkese kendine çok dikkat etmesini öneriyorum benim gibi acele iş yapmayın hele hamileler banyoya girerken bile yanlız olmasınlar neyseki seni ve bebeğini allah korumuş geçmiş olsun

çok çok geçmiş olsuuun yaa.. dikkat edin kendinize, Allah göstermesin kötü bişey olmasın szize ve mucizelerinize.. ALlah hepinizi korusun inşallah...

geçmiş olsun canım Allah korumuş miniğini çok şükür..

Canım ya Cok gecmıs olsun bızım banyoda Cok kaygan her banyoya gırdıgımde kaynanam defalarca seslenır dıkkat et dusersın dıe kadınhaklı gercekten cok uzuldum dıkkat et kendıne

çok geçmiş olsun canım. iyiki bebeğine bişey olmamış sana da acil şifalar dilerim. dikkat et bel ve kalça çok önemli.

geçmiş olsun canım çok şükürki bişiyin yokmuş

çok geçmiş olsun canım sende dikkat et. allahtan ki bebeğine bişey olmamışş..

cok gecmis olsun canim sukur ki kimseye bi sey olmamis hele bebege bi sey olmamis allaha bin sukur
herkes dikkatli olsun bende bi kac defa dustum bi tek banyoda degil ama siddetli dusen olursa allah korusun bence direk acile hastaneye doktora falan gorunsun allah korusun ne olur ne olmaz tekrar gecmis olsun dikkat et

cok gecmis olsun bebislerimiz Allah koruyor sükürler olsun. benimde banyom cok kaygan. banyo kaydırmazı aldım bi işe yaramıyor geri iade ettim şimdi muhakkak oturarak banyo yapıyorum ve banyo oturağın altına toz bezi koydum ki kaymasın diye :roflol: Allah bizi ve bebişlerimizi korusun insallahyerimseniben

Ayy Geçmiş Olsun Canimm.. Geçenlerde Annemde Beni Uyardii Banyo Terliklerim Azcik Yüksekte Annem Onlari Giyinme Dedii Yeni Alacaz Artik.. Aman Dikkat Edelimm Annişler..

Çok geçmiş olsun canımm
çok şükür bebişine birşey olmamış
rabbim olmasınada izin vermesin

canım allah korumuş seni ve bebişini
gerçekten durumuna çok üzüldüm ama böyle bir duyuru yapmanda çok güzel teşekkür ederiz:)
ve çok çok geçmiş olsun

walla allah korumuş her ikinizide bende 2 kez merdivenden düşmekten kılpayı kurtuldum dikkat edelim nolurr

canım allah korumuş seni de meleğini de
allah tekrarını göstermesin...

canım çok geçmiş olsun. şükür bir şey olmamış.bende hamileliğimin yedinci ayında kaldırıma ayağım takılıp sokak ortasında düşmüştüm. düşerken karnımı korumak için nasıl çabalamıştım hiç unutmam.bende ucuz atlatmıştım ama aklım gitmişti... endişeni anlıyorum. Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin.tekrar geçmiş olsun,aman dikkat...a.s.

çok geçmışş olsun bende 1 ay once duştum evde allahtan bısey olmadı dıkkat etmek gerekıyor
ozellıkle duşme olayları banyoda cok oluyor malesef

Çok teşekkür ederim iyi niyetinizden dolayı...Hala iyileştim sayılmaz belim ve kalçam morluk içinde...O kadar çok ağlamışımki göz bebeklerimin içinde kırmızı noktacıklar oluştu...
N eolur dikkat edin topuklu giymeyin kaygan zemine basmayın evd emutlaka birileri olsun duş alırken..
Hala atlatamadım psikolojim altüst hep acaba bişi olmuşmu diye düşünüp duruyorum..doktor bebeğin iyi dedi ama öyle korktumki tedirginim hala..
Pazartesi tekrar gidicem doktora..
Bebeklerimiz bizim en değerli varlıklarımız onları en güzel şekilde korumalıyız...Lütfen yürürken bile dikkat edin..

senağlama Canım kıyamam sana neyseki prensesine bişey olmamış gerisinin önemi yok bizler iyileşiriz oramız ağırmış buramız morarmış ben önemsemem açıkçası yeterki bebişlerimize bişey olmasın. Onlar narin, ufacık, korunmasız o yüzden çok dikkatli olmalıyız. Herşeyin yolunda olduğuna çok sevindim.

Islak zemin hakikaten büyük risk. Biz banyoda köklü değişiklikler yaptık bütün zemin ufak pofuduk banyo halılarıyla çevrili sadece duşakabin'e girerken çok dikkat ediyorum ve içi kaygan değil şuana kadar sorun yaşamadım, umarım yaşamam. Çok özen gösterip çok dikkatli davranmaya çalışıyoruz ama kaza bu nerden ne zaman geleceği belli olmaz. Umarım kimse bu tarz sorunlar yaşamaz, büyük geçmiş olsun canım Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…