durumumu yorumlayın lütfen gebelik şüphesi...

Icın rahat olsn sen hamıle fln olamazsın :) 1 gn gecıkme gecıkme deıldır olabılr mevsılmsel olr stresten olrr gecıkır bıde kafana takmaklada gecıkır yumurtayı catlatan salgı bezımız dusunce bezımızın hemen ustunde yer alıo ve dusundukce ıslem yapmasını engellıo :)) o yuzdn dusunme kı senın elınde ıspatn var neyı takıosun daha

hmm bu kadar tıbbi şekilde bilmiyodum yumurtanın çatlamasını.çok sağol aydınlandım.strestir muhtemelen beni bu duruma getiren.çok sağol:)

stresten olmuşolabilir hamile olabilme riskin düşük.)
bende 6gündr olmuyorum bebiş düşünüorum ben testte yapmadımç çünkü daha öncede 1 hafta geçmişti stersten fakat bu ay çok farklıyım bikere hiç doymmuyorum göğüslerimde damarlar belirgin bilmiorum beklemedeyim sizce?

stresten olmuşolabilir hamile olabilme riskin düşük.)
bende 6gündr olmuyorum bebiş düşünüorum ben testte yapmadımç çünkü daha öncede 1 hafta geçmişti stersten fakat bu ay çok farklıyım bikere hiç doymmuyorum göğüslerimde damarlar belirgin bilmiorum beklemedeyim sizce?

ihtimalin düşük demişsin yani var mı bi ihtimal? bir kere adet olmuşum ve ilişkiden 14.gün ve 36 gün ise betahcg de 1.0 ı görmüşüm hala olabilme ihtimali var mdır dersin?

senin içinde hayırlısı olsun.güzel haberlerini paylaşırsın bizlerle inşallah

ihtimalin düşük demişsin yani var mı bi ihtimal? bir kere adet olmuşum ve ilişkiden 14.gün ve 36 gün ise betahcg de 1.0 ı görmüşüm hala olabilme ihtimali var mdır dersin?

senin içinde hayırlısı olsun.güzel haberlerini paylaşırsın bizlerle inşallah

inşgüzel hbr veririm tatlım.. 1kere adet olmuşsun ve 2.yi bekliorsun stersten yada adet gnünü bekleemen bile geciiktirebilir içini ferah tut derim.)

inşgüzel hbr veririm tatlım.. 1kere adet olmuşsun ve 2.yi bekliorsun stersten yada adet gnünü bekleemen bile geciiktirebilir içini ferah tut derim.)

sağol canım.beni bu gecikme korkutuyor yoksa rahattım özellikle son testten sonra.ama böyle karınarısı çekip iki gündür olmayınca canım sıkıldı :S

için çok çok rahat olsun arkadaşım sanırm bekarsın bekarken insana pat diye hamile kalabilirmiş gibi geliyor ama aslolan malesef böle değil bence hamile olmaz nerdeyse imkansız içini ferah tut rahatla regl olacaksın

için çok çok rahat olsun arkadaşım sanırm bekarsın bekarken insana pat diye hamile kalabilirmiş gibi geliyor ama aslolan malesef böle değil bence hamile olmaz nerdeyse imkansız içini ferah tut rahatla regl olacaksın

sağol canım.herhangi korkulacak bişi yokmuş dün adetim gecikince doktora gittim.ne gebelik ne de bir rahatsızlık yok ama 4 gündür adet olamadım.bekliyorum işte sancıyla...:S

X