Duphaston Klomen Ovitrelle

Htc 35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2022
46
12
29
Merhaba kızlar, adetin 5.gunu klomen erilmisti onu kullandım.Estrofeme basladim daha sonrasinda.19 ocak da çatlama iğnesi oldum ve yarından itibaren duphastona başlayacağım.Gebelik istiyorum da bunları kullanıp hamile olan var mı yada bu süreçleri suanda yaşayan? Birbirimize destek olalım bu süreçte.Rabbim hakkımızda hayırlısını sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin

Merhaba umarım güzel haberler alırsınız , kullandiginiz ilaclar kötü ilaclar degil bu sekilde hamile kalan cok var. Klomen 3-4 kez ignesiz kullandim Duphastona gelirsek 6 ay kullandim adeti düzenlemek icin ama bebegin tutunmasina da ayrica yardimci diger sökücüler gibi degil ben adeti düzenlemek icin kullanirken tanidiklarim Duphastonu bebegin tutunmasi icin düsük tehlikesini atlatmasi icin kullaniyolardi . Klomen uzun yillardir kullanilan bir ilac. Doktorlar bu yüzden inatla klomeni defalarca kullandirtiyolar Bi kac denemeden sonra olmayinca klomenden Femara diye daha güclü bir ilac deniyolarmis ben daha kullanmadim .. siz kafaniza bisey takmayin ignenizi yeni vurulmussunuz zaten cok zaman vardir adetinize daha gündelik hayatiniza devam edin :) stressden uzak durun dua edin herseyin hayirlisi

Merhaba ben de klomen ve iğne oldum ama duphaston kullanmadım sadece belirtileriniz varmı

Ben ayın 14 ünde oldum canım 8 gün falan oldu test yapmadım daha ama ikinci ignem geçen olmadı şimdi de pek belirtim falan da yok sizin

Hayirlisi olsun canım umarım güzel bir sürpriz yapar sana.

Ben catlatma iğnemi yarın vurulacagim bugün Dr un yazdığı ilk degerlendirmeyi yaptım.

İğne sonrası 36. Saat iliski onerdi mi doktorun sana benim ki bana yazmamış 36 saat sonra sinir oldum yarin soracağım. İkiz riskinden dolayı yazmadım derse dinlemeyip deneme yapacağım

İkiz istemiyorum dedi ondan mı vermedi acaba çünkü 3 yumurtam oluşmuş biri 10 mm sayma onu diğeri 14 mm 16 mm yakın birbirine belki ondan yazmadı anlamadım. Senin kaç yumurtan oluşmuştu canım boyları ne değerlendirme ne verdi.

Benim beş tane var canım 19 boyutunda aslında hiç bir hastalığımda yok hsg de çekildim olmuyor yani beş tane var canım banada 36 saat demedi ama 24 saat sonra ilişkiye başlayın dedi gün aşırı ama ben şansa bırakmak istemedim geçen ay gün aşırı denedik olmadı bu ay günde iki falan yaptık ilk üç gün günde iki falan denedik

Ben geçen ayda iğne oldum o zaman da iki yumurta vardı ikiside 19 boyutundaydi yine olmadı doktor şaşırıyor nasıl olmaz diye bende şaştım kaldım artık bu ay kesin olması lazım dedi ama yine belirtim yok aman ucuz bile olsa raziyim

Selamın aleyküm ben duphaston kullanmıştım adetim gecikti günde söktürmustu ben çok tedavi gördüm aşılama yaptım tutmadı ama Rabbim 5 Yılın sonunda çok şükür nasip etti RABBİM İSDEYEN HERKESE NASİP ETSİN BU güzel mucizeyi

Maşallah canım yumurtaların çok iyi. İyi yapmışsınız bende her günü değerlendireceğim eşime öyle dedim bende razıyım ikiz hele hayırlisi ile o kadar çok istiyorum ki inşallah güzel haberler verirsin. İyi haberlerini bekliyor olacağım

Kizlar insallah hayırlısı ile kavuşuruz bebislerimize hersey gönlümüzce olsun

Ben 19.ocakta çatlama oldum.Sağ ve sol olarak iki tarafta biri 14 cm biri 15 cm olan iki adet yumurta vardı.Doktor ikisi de sağlıklı eğer ikisi birden tutarsa ikiz olma ihtimali var dedi. Sağlıklı sıhhatli hayirlj evlatlarimiz olsun da ikiz veya tekiz hiç sorun değil.Ovitrelleden sonra ara ara ağrım oldu 21 ocakta da duphastona başladım yine estrofeme devam ediyorum insallah güzel haberler alırım bu ay.Dualariniza beni de katın Rabbım gönlümüze göre versin insallah

Belirti olarak ara ara kaşık ve bel ağrım oluyor onun dışında farklı bir belirtim yok zaten bu belirtiler iğne etkisiyle olabiliyormus

Canim senin degerlendirmeler bitti beklemedesin sanırım bizim de ilk değerlendirme günümüz dündü bugün saat 16.00 da catlatma iğnesi olacağım inşallah sağlıkla ikimiz de güzel haberler alırız. Stresli değilim sadece çok kaptırdım kendimi mutluyum ihtimali bile mutlu hissettiriyor. Umarım güzel haberler veririz birbirimize

Evet balim ben 19 20 22 olarak değerlendirdim inşallah hersey güzel olur bizler için

Canım iğneden ne kadar sonra değerlendirdiniz. Gebelik oluşmuş gördüğüm kadarıyla sağlıkla devam etsin inşallah ikiz mi bide büyüklüğü kaç iken iğne yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…