Duphashon kullananlar kızlar acil yardım

RabiaHatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
2
1
22
Kızlar merhaba Daha önce doğumda bi bebeğimi kaybettim ve sonrasında tekrardan kimyasal bi gebelikle düşük yaptım tedaviye başladık ilk bu ay küçük bi mantar problemi yaşadım fitillerim bitti doktorum bu ay duphastona başlattı 17 sinde başladım sizce sonuç nasıl olur sürekli kasık sancıları çekiyorum ve şişlik yaşıyorum yumurtalarım çatlamıyo ya da geç çatlıyo bana bi çare

Merhaba Duphaston bana da verdi doktor adet sancım için yarın başlicam 2 hafta kadar kullanıcam sanırım ben ağrı kesici kullanıyodum gebelik için sorun oluşturuyormuş ağrı kesici bana bu sebeple duphaston yazdı doktor bende merak ediyorum kullanan birileri yorum yapar inşallah yumurta çatlatma içinde havuç yemek çatlama sağlıyormuş bi çok kişi bunu bu platformda yazmış

Selam kızlar ben 1 sene önce kullandım ama adet düzensizliği içindi sonra hamilelik gerçekleşiyormus hoş bende gerçekleşmedi arkadaşımda gerçekleşti gebelikte bebeğin tutunmasini sagliyormus bide tabi ben hu ilaçla kalamadım şimdi adeti düzene sokmak için dienille diye ilaç verdi sonra bebek için uğraşacak ama siz kullanın belki size yarar inş hayırlı haberler alirsiniz

İnşallah cnm teşekkür ederiz umarım sende en kısa zamanda hayırlı ve güzel haberler alırsın

Merhaba bende geçen ay klomen kullandm çatlatma iğnesi yaptık olmadı ve kist oluşmuş bu ay duphashon verdi kisti çatlatmak için ama okuduğumda öyle bir şey yazmıyordu 10 kullan bırak dedi ben 5 gün kullandım dün bıraktım acayip karın ağrısı yaptı bende içmicem ne olcaksa olsun yani herkes başka bir şey diyor anlam veremedim

Maalesef sadece kanamamın gelmesine sebep oldu geçen ay hamile olduğumı öğrendik ama düşük oluştu ne yapıcaz bilmiyorum artık sağlıklı i tedavi vermiyorlar ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…