Anket Dünyaya yeniden gelseniz erkek mi olurdunuz kadın mı?

Dünyaya yeniden gelseniz erkek mi olurdunuz kadın mı?

• Ankete Katılan
    39

frambuaz

SIKINTI ve MUZ KABUĞU
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
4.217
25
"İyi ki kadınım" mı diyosunuz yoksa "erkek olmayı tercih ederdim" mi? Oylayın bakalım kadın olmaktan memnun muyuz görelim...

Çoookkk memnunum. Dünyaya bir kere değil, bin kerede gelsem yine kadın olmak isterdim. :hooray:

:hooray:kadın olmak bir ayrıcalıktır tabiki kadın olmak isterim :lepi:

kadın olmak çok zor ama bi okadar da güzel o yüzden gene kadın olarak doğmak isterdim ama elimde olsa kaderi biraz değiştirmekdaha iyi olurdu.ve bugünkü aklım ve tecrübelrimle:)
biras çok mu hayal kurdumm:)

aaa şu ana kadar tek erkek diyen ben olmuşum sırnaşık şey ben erkek gelmek isterdim çünkü bir önceki hayatımda kadındım zaten bide erkekliği denerdimsırnaşık şey :lepi:

Valla an keti açan kişi olarak ben de kadın olmaktan, hassas, duygusal olmaktan çok memnunum. Her zaman el üstünde tutuluyoruz.. Ne güzel!!!

İlk öncelikle tekrar dünyaya gelmeyi ASLA istemem.... İlki çok acıttı canımı, yetti bana arttı hatta baydı, ikinciye almayım kalsın senağlama
Ama kadın olmakdan bi şikayetim yok illede geliceksem kadın oluym yine -tatlicadiarzu-

erkekk tabikii
çalışmaktann başkaa nee yapıyolarkii
adınlarr herşeyii yapıyorlarr

herseye ragmen kadin olarak gelmek isterdim
cünkü annelik duygusu bambaska ve kutsal bisey bunu bir kere diil bin kez gelsem dünyaya kaedin olarak tatmak isterdimmmmmmmmmm

erkek olmak ısterdım..
kadınlıgı yasıyorum sımdı bır de erkeklıgı tecrube etmıs olurdum şakkıdı

erkek olmayı isterdim, iş hayatını seviyorum ev işlerindense nefret ediyorum...

uzaktan kumanda elimde bacaklarımı uzatıp tv izlerken bana hizmet edilmesini istediğimden erkek olmayı isterim :KK66:)

ankete kadın olarak gelmek isterdim dedim fakat vazgeçtimkaydirigubbakcemile3 düşündümde kadın olarak geldim doya doya kadın olmanın getirisinide şanssızlığınıda yaşadım ve ya yaşıyorum bide erkek olarak geliyim yavv bakalım onlar ne gibi nimetlerden faydalanıyor bilmekten ve denemekten ne çıkar bence dünya denen cennet erkekler için bulunmaz bir nimet:roflol:sırnaşık şey pekte kafiyeli oldu kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kesinlikle kadın olmak isterdim.
iyi ki de erkek olmamışım derim her zaman.

tek tek saymayacağım ama;
sadece, çocuğunu önce karnında sonra da yüreğinde büyütebilmek için değer diye düşünüyorum

şöyle yemek sonrası kumanda avcumun içinde şekerlemeyi,
"hadiya çay nerdi kaldı"demeyi,
ütü derdi nedir bilmeden yaşamayı,
yemekli-içkili misafir sonrası hanımıma "kafam iyi hade ben yatıyorum sende etrafı yarına bırak" diye söylenmeyi,
her daim sünnet ve askerlik anılarımla etrafımı boğmayı isterdim...

o yüzdende "erkek" olmayı denemek isterim,hemide taş fırın erkeği...

bende dünya ya birkere daha gelsem gene kadın olmak isterdim. ama sonradan bikere daha gelsem bu sefer erkekliği denemek isterddimm.:))

annelik duygusu olmasa erkek olmak isteyebilirdim,daha özgürsün,toplum kuralları hep senin yanında,ölçülerin depresyon sebebi değil,ayakta işiyebiliyosun,taciz yok,gece yarısına kadar sokakta dolaşsan garip görülmez vs.
ama annelik olunca o ilk bebeği kucağına aldığın andaki duygu hepsine değer.

X