dünyaya bir daha gelsem sevgilim...

ademel

mutluluğun doruk larında
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
2.584
2
buz gibi bir havaydı aklıma gelince titriyorum sanki
soğuktan tir tir titreyerek tanıştım seninle 3 şubatta hava ne kadar soğuksa bende heyecandan o kadar sıcaktım
o kadar hızlı başladı o kadar hızlı ilerledi ki gerçi 7 şubatta evlenme teklifi ettin bana istesemde yavaşlatamazdım :)
istemedimde yaşadık dolu dolu
saatlerce konuşup 5 dk geçmiş gibi hissetmek yanında
senin sıcaklığınla senin yanının verdiği huzurla durmaktan nasıl vazgeçebilirdim
vazgeçemedim vazgeçmeyceğimde
3 şubatta 1 yıldır tanışıyo olacağız aynı zamanda 5,5 aylıkta evli
ağustosta evlendik
tayinimi aldırdım senin yanına seninle bir ömür için
iyi ki evlenmişim seninle bebeğim senin her akşam kollarının sıcaklığı evimin huzuru birbirimizin gözümüzün içine bakmamız....
düğünümüzde çaldı aşkım şarkımız ilk dans müziğimiz dünyaya bi daha gelsem sevgilim arar bulurum yine seni severim cenneti değişmem saçının teline ömrümün yettiği kadar seni severim...:asigim:Şeniz

mutluluğunuz daim olsun canımm ne güsel yazmışsınn

ne kadar guzel seyler yazmissin.bunu sana ayzdiran da sansli .oyle biri hayatinda oldugun icin sen de sanslisin kardesim.benim yasmayi hayal etdigim seyi sen yasamissin.imrendim sana .insallah darisi basima.bende askimla biran once yasariz bu mutlulugu

bu arada simdi gordum sivasli oldugunu.askim sivasda asker.sivasa kucak dolusu selamlarrrrrrrrr

sağol canıma.s.
öyledir benim canım kocişim:asigim:
yarabbim keşke dediğin bütün güzellikler seni bulsun:1hug:

bu arada simdi gordum sivasli oldugunu.askim sivasda asker.sivasa kucak dolusu selamlarrrrrrrrr

ayyy buralar çoook soğuk:1shok:
çok üşüyordur bi de sensiza.s
kalın kalın birşeyler ör yolla giysin kazak süveter atkı da olur
acemi değilde usta birliğinde ise rahat olur
bizden de sevgiler saygılar.......a.s.

allah nazarlardan korusun canım.çok güzel anlatmışsın duygularını.sevgiyi yaşamak kadar haykırmakta güzel.sevgin daim olsun canım

allah nazarlardan korusun canım.çok güzel anlatmışsın duygularını.sevgiyi yaşamak kadar haykırmakta güzel.sevgin daim olsun canım

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn
allahım senin evliliğini de nazarlardan korusun

canım allah mutluluğunuzu daim etsin.en kısa sürede yuvanıza mutluluğunuza bir mutluluk daha getirsin.gülen yüzünüz hep gülsün solmasın canım

canım allah mutluluğunuzu daim etsin.en kısa sürede yuvanıza mutluluğunuza bir mutluluk daha getirsin.gülen yüzünüz hep gülsün solmasın canım

sağol tatlım
inşallah sizin yuvanızda da mutlu bir artış olur bu yıl
eylül lü bir artış olsun inşallah

allah bir ömür boyu mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım....sevenler kavuşsun ayrılmasın....

biricik aşkım canım sevgilim canım eşim
seni çok çook çoook SEVİYORUM:asigim::asigim:
AŞKIMIZ BİR ÖMÜR BOYU SÜRSÜN SEVGİLİM
MUTLU YUVAMIZDA BİR ÖMÜR BOYU İNŞALLAH SENİNLE AŞKIM

SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…