Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Merhaba Nevoş.İyiyim canım.Sen nasılsın?Buralardayım.

Sen pikniğe gitmişsin.Ne güzel olmuş.Bugün burası soğuk.Hırkalar,çoraplar giyildi tekrar.
İyiyim canım sağolBuralardasın ama bize uğramıyorsun
Evet çocuklar çok bunaldılar değişiklik olduBurasıda akşam üstü serinledi ben hazırlıklı giderim her zaman ceketleri giyip semaverde çayımızı içmeye devam ettik

Seni kim uyutmadi nevos

Canım ben hep bu saatlerde ayaktayımUyku tutmuyorEşimde oturuyor bitki çayı içiyoruz
Seni hanne uyutmadı değil mi
Ahhh ahh hep o gicik babamiz yuzunden ben hanneyi yataga alcam dedi gozumden uyku akiyor alma uyanmasin dedim icrri bi girdim oda ne ikisi oynasiyor emziriyim uyusun dedim babasiyla oyniycam diye emmiyor anam deli oldum kizdim esime ben girsimde uyanmis zaten falan dedi olan bana oldu yani biraz oncede uyandi bakalin kacta uyuycak

biri bana bunun smileylerimin içinde ne işi var açıklayabilir mi lütfensmiley bölümünü açınca en başta bu resim çıktı

Zaten babalar anneleri anlamıyorlar

Aaa yarışma bitmiş herkese çok teşekkürederim, yarismaya katılan diğer arkadaşlarımı da kutlarim

Bana oy veren vermeyen herkese çok teşekkürederim, tabii ki oy veren arkadaşlarıma ekstra tesekkürler

Güzel bir yarışma oldu, katılan herkes birinci bence ayrıca tüm editorlerimize kazen beye,Nevreste ye, efsere ayrıca tesekkurler
Yazım hatalarim varsa kusuruma bakmayın, şu an yolda arabadayim telden yazıyorum .hepiniz sağolun arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…