Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Yapıyorun gene batıyor deli oluyorm artık.,Nevoş ya bugğn mail geldi kk'dan efserin albümüne yorum yapan birisinin mesajı bana nasıl mail olarak gelir anlamadım ilk defa oluyor bu.
Temizlik çok nankör ablam
Ben bu yüzden albümdeki resimleri beğenmek ve yorum yazmak istemiyorumBildirim geliyor sürekliAma e-mail hiç almadımAcaba e-mail ile bildir seçenği falan mı işaretliKontrol ettin mi ablam

Temizlik çok nankör ablam
Ben bu yüzden albümdeki resimleri beğenmek ve yorum yazmak istemiyorumBildirim geliyor sürekliAma e-mail hiç almadımAcaba e-mail ile bildir seçenği falan mı işaretliKontrol ettin mi ablam

Aynen öyle bugün birşey yapmadım hiç,sadece ütüyü hallettim.
Bildirim geliyorda,hiç mail gelmemişti bugğne kadar,sadece yöneticilerden mail şıkkı işaretli sadece.

Aynen öyle bugün birşey yapmadım hiç,sadece ütüyü hallettim.
Bildirim geliyorda,hiç mail gelmemişti bugğne kadar,sadece yöneticilerden mail şıkkı işaretli sadece.
Ellerine sağlık ablamBen ütüyü hiç sevmiyorum
Bu konular hakkında pek bilgim yok ablamAma yorum yazdığın için gelmiş olabilir

Ellerine sağlık ablamBen ütüyü hiç sevmiyorum
Bu konular hakkında pek bilgim yok ablamAma yorum yazdığın için gelmiş olabilir

Daha da devamı var oda yarına artık bakalım 4 makinelik olacak
Öncedende yorum yapınca mail olarak gelmiyordu hiç merak ettim niye böyle oldu.
Nevoşş salı günü misafirler geliyor acayip gerginim sorma tanışacağız bakalım

Allah kolaylık versin
Ablam bir sebebi vardır,belki yeni bir uygulama olabilir.Tekrarlar rahatsız olursan sorarız
Öyle miHakkınızda hayırlısı olsun AblamUmarım herşey istediğiniz gibi olur..Nasip olanın önüne geçilmiyor,yıpratma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…