dün kahve bugün pembe

bedef

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
2.578
1.671
kızlar dün kahverengi akıntım geldi hemde baya geldi sadece bir günlük pedi doldurdu aniden sonra kesildi bugünde yani şimdide tuvalete gittim pembe leke geldi...neler oluyo yoksa.....

canım hemen doktorunla konuş.
önemli bir durumda olabilir olmayabilirde.
bebek yerleşirken kılcal damarları zedeliyor bunu biliyorum ama senin hemen kesene bakacaktır.
hadi bi doktorunu ara.

allah korusun cok gecmis olsun hemen doktorunla konus canim her ihtimale karsi git doktora insallah kotu birsey olmaz guzel haberlerini bekliyoruz.

canim umarim bir sorun yoktur. ama sen gene de onlemini al. doktoruna mutlaka gorun. bir de bol bol su icip dinlen. insallah birseycik olmaz bebisine.

Arkadaşım sanırım hamilesiniz,,,,kaç haftalık hamileliğiniz,,,eğer yeni ise yerleşme kanaması olabilir,,,ama ilerlemiş bir gebelikse bir sorun olabilir hemen doktorunuza gidin derim,,,umarım üzücü birşey olmaz en kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle,,,Alalhım yavrunuzu size bağışlasınn,,,,

hemen doktora gitmelisin hiç bekleme canım aklına kötü şeyler getirme İnşallah herşey yoluna girer

canim benim ... Hayirlisi olsun öncelikle....bu tür kanamalarin yerleşme kanamasi yada akintisi diyor dr lar... Ama sen hemen dr unla temasa geç hayirli haberlerini bekliyoruz....

Canımmmm , bedefimmm. Çoook geçmiş olsun. :teselli: Canını sıkma , içini ferah tut , aklına kötü şeyler getirme. Kötü birşey yoktur Allahın izniyle. Ama tedbiri elden bırakmamak lazım. Bir doktora git canım vakit kaybetmeden hemen. a.s.

çok sağolun kıslar bugün öğleden sonra gidebiliriz ancak.eşim yeni nöbetten geldi ve şuan uyuyo.şuan akıntı felan yok öyle kasık karın ağrısıda yok çok şükür.ama ne bilim işte yinede bebeğimi karnımda sağlıklı görmek istiyorum bugün mutlaka gidicem allahın izniyle.dua edin nolur.bebişimle birmirimize sımsıkı tutunalım...

6 haftalık hamişim canım.amin inşallah.:1no2:

6 haftalık hamişim canım.amin inşallah.:1no2:

Canım öncelikle hamişliğin hayırlı olsun. Eğer ağrın sızın yoksa bu haftalarda olan yerleşme kanamasına benziyor. Tabi doktoruna görünmekte fayda var. Ama sıkma canını. Ters bi durum olsa şiddetli bir ağrıyla gelirdi kanaman... Hayırlı haberlerini bekliyoruz...

kızlar yaa bide bişi sormak istiyorum drum progestan,folik plus,ve coraspin verdi.fakat progestanı sabah bir akşam iki olarak verdi.normalde 8 saat arayla vermesi gerekmiyo mu.bende akşam iki tane birlikte alıyorum.yanlışmı acaba..

canım doktorunu hemen ara ya da bir doktora git en yakın şakaya gelmez bunlar yine de

evet gidicemde hemn değil malesef.öğleden sonra anca.bizim kaldığımız yer ilçeye uzakki ile daha uzak.zaten eşim uyuyo nöbetten geldi.şun ne kahve ne pembe akıntı kanama hiç bişi yok maşşallah allahıma şükürler olsun geçti.ama tabi yinede gidicem bebeğimi orda görmek istiyorum.sağlıklı bi şekild yoksa içim rahat etmz

CANIM PROGESTANI BANA DR GECE 2 ADET AYNI ANDA SABAHTA 1 ADET ALMAMI SÖLEMİŞTİ ... BAZI BÜNYEDE BULANTI YAPIYORMUŞ GALİBA TAM HATIRLAMIYORUM....BELKİ SANADA ÖYLE VERMİŞTİR Bİ DANIŞ YİNEDE SEN DR UNA....:sm_confused:

Canımm çook geçmiş olsun.Umarım herşey yolundadır rabbime emanet güzell hamişimizz.Allahım inşallah hayırlı güzel haberlerle dönersinn ve dönücen buna inanıyorum herşey yolundaa .kendıne iyi bak

evet canım yaa acayip bulantı yapıyo duramıyorum istifrada edemiyorum gün içinde her saat bulantılı geçiyo.evet banada aynrn öle verdi dr sabah bir akşam aynı anda iki demekki oluyomuş bazı yerlerde sabah 2 akşam 2 alan bile var.normal heralde zararlı bişiyi dr niye versin ki...

amiiinnnnn balsuratçım yaaa inşallah güzel bebeğimi güzel sağlıklı bi şekilde görürüm başka bişi istemem ama tabi ben şuna inanıyorum gidecek olan gidiyo kalanda ne yapsan ne etsen sımsıkı tutunuyo sana

geçmiş olsun arkadaşım.bir an önce gitseniz iyi olmaz mı?eşini uyandırıp konuşabilirsin bence.önemli bir durum olabilir.git gel de biz de merak ediyoruz.inşaallah önemli değildir.normal bir durumdur.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…