dün kahve bugün pembe

canım benim inşallah bebeğin sağlıklıdır.benimde ilk haftalarda oldu dr progestan ve dinlenme verdi.allahaşükür geçti.insanın etkilenmemesi mümkün değil.bol bol dinlen canım kendini asla yorma,ve hemen dr git,gidemiyorsanda telefonla bağlantı kur.allahım inşallah sana ve hepimize sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin...

çok geçmiş olsun canım hemen panik yapma inşallah kötü birşey yoktur kendine dikkat et allaha emanet olun sen ve bebişin :1hug:

seni korkutmak istemem ama kahverengi kanama o kadar önemli değil ama pembe yada kırmızı akıntı önemlidir mutlaka önlemini al...

Bedefcim gecmis olsun.umarim hersey yolundadir.sen ve bebegin cok guzel seyler yasayacaksin.moralini yuksek tutki bebisin etkilenmesin....kendine be bebisini iyi bak

EWET TATLIM DR SAĞLIKSIZ VEYA ZARARLI BİŞİ ASLA VERMEZ.....BİZ ONLARA GÜVENİYORUZ....DİLERİM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN CANIM BENİM.....:1hug:

geldim kıslar ama dru bulamadım şuan için özel dra gidemiyorum ulaşımdan dolayı hastaneye gittim ama dru bulamadım daha doğrusu yetişemedim dr gitmiş ama tabi fırsat bu fırsat yaptırdığım kan tahlillerinin sonucunu aldım benim anladığım kadarıyla herşey normal.ama tabi dr bilir.bhcg ve idrar yok sadece düşünebiliyomusunuz.neyse vardır bi hayır ya olsun bakalım öle...ne kahve ne pembe nede al renginde akıntım yok ALLAH'ıma şükürler olsun inşallah ta olmaz ALLAH'ım sen koru ya rabbim

canim benim ya iyi dusun iyi olsun insallah.
bu kadar kafana takma,insallah bebegin seni hic birakmaz...
Allah onu da snei de korusun insallah canim....

hamileliğimin başlarında bendede lekelenmeler oluyordu.doktor dinleneceksin cinsel ilişki yasak demişti progestanı bana ilk önce günde üç tane verdi lekelenmelerim devam edince altıya çıkarmıştı bebeğe zararı yokmuş bebeğin rahme daha çok tutunmasını ve erken doğum riskini azaltıyormuş.bence sende kendini fazla yorma ve en kısa zamanda doktora gitki için rahatlasın ben doktora gitmeden bebeğimin sağlığından emin olamıyordum .hatta psikolojim okadar etkilenmiştiki beyaz dışında başka ren çamaşır kullanamaz oldum.allah herkesin bebeğini kendine bağışlasın.

bedefciğim geçmiş olsun.önemli bir şey yoktur merak etme.sen moralini bozma.dr unun tlf. no.falan olsaydı iyi olurdu aslında.her şey yolunda bence.geçmiş olsun.

bedefcim biseyin yoktur insallah bazilarinda oluyor boyle iyi seyler dusun aklina kotu bisey getirme canim...yat dinlen bol bol...

bende 16 lık hamişliğimi bitirdim..som iki gündürde kanamam vardı...doktoruma gttim ve meğerse bebeğin eşi ters yerleşmiş..ilişkiyi kesinlikle yasakladı ve yatmam gerektiğini söyledi...yani bol bol dinlenmem gerek...sanada geçmiş olsun canım..rabbim inşallah sağsağlim yavrularımızı kollarımıza almayı nasip etsin...

amin kıslar yaa çok sağolun desteğiiz için.inşallah bebeğime bişi olmaz.inşallah beni bırakmaz SERDİ canım bhcg sonucum yok nedense sorma idrar tahlilini yapmamışlar diğer kan sonuçlarım var idrarla bhcg yok ismim yanlış yazılmış amaann dr şikayet edecem zaten:jeyyar:neyse ki iyiyim şimdi hiç bir renkte akıntı yok normali dışında tabisırnaşık şey

bedef benim de 5 haftalıkken pembe, 6 haftalıkken kahverengi lekelenmem olmuştu. Hemen gittim dr a. Muayene etti, hiç bir şeyin yok, dedi. Progestan bile vermedi. Dedi ki, progestanın düşük önleme olasılığı %1 miş. Yani 100 düşüğün 1 tanesi bu ilaçla önlenebilirmiş.

Bir de, başka belirtilerin de varsa, bu düşük riskinin az olduğunu gösterir. Ben dr uma midem bulanıyor, göğüslerim sızlıyor ve başım sinüzit gibi ağrıyor dediğimde adam resmen sevindi :) bunlar düşük riskinin az olduğunu gösterir, dedi.

Temkinli olmakta fayda var, ama paranoyaklık iyi değil. Evet bebişlerimize bir şey olsun istemeyiz, ancak onları sağlıklı olarak dünyaya getirecek olan gene bizleriz. Biz iyi olursak, onların da iyi olma olasılığı artar.

canım bendede çok bulantı var ama ben progestan kullanıyorum sanırım o yapıyomuş ama aşırı şekilde bulantı var yemek yapamıyorum zar zor eşime iftarlı hazırlıyorum ama kendim bi lokma yiyemiyorum bi çok şeyim değişti sevdiğim şeylerin hiç birini yiyemiyorum yani anlıcan böle olmak hoşuma gidiyo bi nebzede olsa bebeğimi hissetmek güzel ama işte sanırım progestandan oluyo bunlar ama inşallah ondan değilde bebeğimden oluyodur şu cuma bi gelsede bebeğimi görsem....:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…