dün gece kanamam oldu:(

çok geçmiş olsun
aynı belirdi seninle aynı haftadayken banada olmuştu bir mide bulantısıyla uyandım wc ye gittim
çok az bir kan geldi
hemen dr umu aradım hastaneye çağırdı benimde kese sağlamdı ama düşük riski vardı 3 ay yatacaksın
dedi ne mümkün bende senin gibi çalışıyordum 1 hafta izin aldım sonra işe döndüm
ama hiç kendimi yormadım ve çok şükür kızım 1 yaşını doldurdu

sende kendine dikkat et yavaş haraket et ağır kaldırma uzanma bol bol yat ve sağlıklı beslen

sana dr un ilaç verdimi bilyorum ama benimki progesteron hapı vermişti..

şimdiden sağlıklı doğumlar dilerim

sevgilerimle a.s.

bugün tüp bebek transferinden sonraki 17.günüm 12.gün değerim 13.5 ,14.gün değerim de 26.5 idi.doktor çok ümitsiz konuştu,değer düşük her an düşük olabilir dedi....biraz önce de hafif bi lekelenme oldu,çok koruyorum....düştü mü acaba şimdi?yarın tekrar kan testi istemişlerdi....lütfen bişeyler yazın....

bugün tüp bebek transferinden sonraki 17.günüm 12.gün değerim 13.5 ,14.gün değerim de 26.5 idi.doktor çok ümitsiz konuştu,değer düşük her an düşük olabilir dedi....biraz önce de hafif bi lekelenme oldu,çok koruyorum....düştü mü acaba şimdi?yarın tekrar kan testi istemişlerdi....lütfen bişeyler yazın....

canım hıc stres yapma hıc bısey olmaz kan sonucların ıyı katlıyor sen bakma onlara bebısını sev...
doktorlar hep olumsuz konusur bu boyle gelmıs boyle gıdıyor herseyın en kotusunden baslıyorlar hep
unutma stres asıl dusman bırak akısına, herseyın hayırlısı de arkana yaslan dınlen
:nazar: a.s.

arkadaslar 7. haftamdayım..bugun bebişimin kalp sesını duyduk ve doktor hersey iyi gidiyor dedı..hamılelıgımde cok ıyı sımdılık istirahat edınce düzeldi cok şükür..allah kımseyı evlat acısıyla sınamasın..

Merhaba Serçecik korkma ama dinlenmeyi ihmal etme, izin al rapor al falan iş önemli değil, bu haftalarda kanama olması normalmiş, merak etme, içte biriken kan atılırmış dışarı, ama herkeste olmuyor bazılarında oluyor. Allah'ın izniyle birşey olmaz, hayırlısı.

Serçecik Bol Bol Dinlen Canim
Bebeğin Sana Sikica Tutundu Inşallah
Rahim Azği Boyunu ölçtür Canim
Tedbiri Elden Birakma
A.e.o

çok geçmiş olsun canım, inşallah problemsiz atlatırsın Allah sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin

cok gecmis olsun canim...dikkat et kendine izin veriyorlarsa biraz daha al.en azindan kendini iyi hissedene kadar....insallah bebegin sana salgikla gelir canim.

arkadaşlar merhaba,
bende tahmini 6 haftalık hamileyim,
1'er hafta arayla hafif pembemsi lekenlenmelirim oldu progestan desteği alıyorum
bazende kahverengi akıntım luyo düşük olucak diye çok korkuyorum
gerçi doktorum yolk saç kesesini gördü ama onun ne olduğunu ayrıntılı olarak bilmiyorum
gbeliğin ail haftalarını benim gibi geçiren varmı
lütfen yarım edermisiniz ?????????

arkadaşlar merhaba,
bende tahmini 6 haftalık hamileyim,
1'er hafta arayla hafif pembemsi lekenlenmelirim oldu progestan desteği alıyorum
bazende kahverengi akıntım luyo düşük olucak diye çok korkuyorum
gerçi doktorum yolk saç kesesini gördü ama onun ne olduğunu ayrıntılı olarak bilmiyorum
gbeliğin ail haftalarını benim gibi geçiren varmı
lütfen yarım edermisiniz ?????????

canım bu haftalarda kanama olması normal..kahverengi geliyorsa eski kandır ve korkulacak bişey yok demektir..progestan bebeğin sağlam tutunmasını sağlıyor..ve rahmi güçlendiriyor..bende 6. haftamda 9. haftamda ve 14. haftamda kanama geçirdim..şu anda 22 haftalığım ve hiçbir sorunum yok allaha şükür..dinlenmek en büyük ilacı düşük tehlikesinin ..bol bol dinlen..geçmiş olsun..

X