dün gece kanamam oldu:(

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
arkadaslar 5 haftalık hamileyim dün gece şiddetli bir kusma sonucu vajınamdan kan geldı..hemen acıle gıttık.cok şükür keseyı saglam bır biçimde gördüler..ama dınlenmem lazım galıba..bende calısan bır ınsanım.izin aldım buugn..sızlerle paylaşmak istememın sebebi..bebgınızın düşecegını düşünmek daha minicikken bile psıkolojık bır yıkım..allah kımseye vermesin..

cok tesekkurler canım..evet dinlenmeye calsııyorum..allah o sıkıntıyı bır daha yaşatmasın..cok zor..

cok gecmıs olsun canımm hıc merak etme allahın ıznıyle hıc bısey olmazz ılk haftalar mınık kanamalrın bı onemı olmadıgını soylemıstı bana dr.yanlız adet kanaması seklınde olursa gel demıstı

benim ikinci bebeğim adet kanaması şeklinde oldu yine de bir şey olmadı allah ıma bin şükür...takma kafana bu kanamalar gelip geçici...

bugun tekrardan gıttık doktora korkulacak bır sey yok dedi..cok şükür...istirahat ediyorum şimdi..allah herkese hayırlısıyla evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsin

çok geçmiş olsun canım evet bende 5 haftalıkken düşük yaptım 2 ay oldu daha keseydi aama insanın içini öyle bi yakıyoki rabbim kimseye yaşatmasın kendine dikkat ett bol bol dinlen ALLAHA EMANET OLUN BEBİŞİN VE SEN

canım aybı seyi bende yasamıştım 9 haftalık hamileyken istirahat edince atlattım.şuan 18 haftalık oldum.Allah hepimize hayırlısıyla evlatlarımızı kucagımıza almayı nasip atsin.

ben de yaşadığım bir düşükten sonra bu hamileliğimde 9 haftalıkken bir kanama yaşadım gecenin bir yarısı.
Ama nasıl kötüydü bana sor..
Sabaha kadar ağladım yine aynı şey oluyor işte diye diye..
Allaha şükür sabaha kadar geçti ve ultrasonda da sapasağlam gördüm bebeğimi.
Nasıl bir psikoloji olduğunu çok iyi anlarım.
Allah kimseye yaşatmasın..
Hamileliklerimizi hayırlısıyla güzel,mutlu sonlara ulaştırsın inş..

ayaklarını yüksek bir yere daya ve öyle yat.ağır işlerde bulunma,cinsel ilşkiyede girme...geçmiş olsun.

Canım çok geçmiş olsun allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin içini ferah tut :1hug:

canım çok geçmiş olsun .. kendine çok dikkat et kusarken aşagı tarafını zorlama sakın ..

geçmiş olsun caım bende 2düşükyaptım ama inan istirahin faydası yok günlük işine devam et ama çok yorma ağır faaliyetler yapma bn2hafta yattım ama yinede kaybettim umarım sorunsuz sürer gebeliğin kendine dikkat et

canim benim cok gecmis olsun ,simdi senin dinlenmen gerek,kendini yorma alabiliyorsan 2 hafta falan izin al ya da dr dan rapor al..
insallah bebegin hep seninle kalir...

çok geçmiş olsun canım...bol bol dinlen tatlım..rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım

çok geçmiş olsun canım allah bi daha yaşatmasın hayırlısı ile tamamına erdirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…