Dün akşam parkta olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay lütfen yeter ben 1000 kere dediğim şeyin açıklamasını yaptım

İlk yorum ile bu yorum farklı.
Şu yazdığınızı başta yazsaydınız tepki almazdınız zaten.
Yani ilk yorumumda gençler vazgeçmez dedim çünkü çok farklı kültürden aile yapısından insanlar var biz dışardaki insanların davranışlarını değiştiremeyiz diye

Şort hatırlamıyorum da yıne böyle , dün aksam parkta basımıza gelenler dıye anlatmıştı sanki yine böyle öpüşmelerınden bahsedıyodu gibi hatırlıyorum. Dejavu mu yasıyorum acaba
Ablamla ve bir arkadaşla mesajlaşmanın bir kesitini atacaktım dün gece olanlarla ilgili l ama olmadı beceremedim sanırım.Olay uydurup yaşanmış gibi insanlara anlatacak kadar aklı melakelerimi yitirmedim çok şükür.

İyi de çocuklarımın psikolojisi diye rahatsız olup çocukların psikolojisini siz daha beter bozmuşsunuz.
Alacağınız tepkiyi bilmeden hem kendinizi hem çocukları riske atmışsınız. Küfürler tehditler havada uçuşmuş. Şimdi kriz yönetimi mi bu?
Ve çocukları korumuş mu oldunuz yoksa daha çok mu hatırlamalarına sebep oldunuz?

Kriz yönetimi bu değil hanımefendi. Çocuklarınızın yanında kavgaya tutuşmak hele ki ne olduğu belli olmayan 2 insanla çok tehlikeli. Adam silahlı olabilir bıçaklı olabilir herşey olabilir. Artık öyle bir çağda yaşıyoruz ki edepsizlik terbiyesizlik karşısında susmak zorunda kalıyoruz ki keşke susmasak ama sonuçları ölüme kadar götürüyor görüyoruz haberleri. Böyle durumlarda çocukları da alıp ortamdan ayrılmak kriz yönetimi olur. Çocuklara da kavga travması yaşatmazsınız.

Evet olabilir ama "başörtü" kısmı bi midemi bulandırmadi değil. Sonrasında da hemen cocukların video acması ve yakalaması falan kurgu.
Mideniz neden bulandı anlayamadım.Çok şükür yazdıklarımda tek bir yalanın olmadığına Allah şahit,sizler de attığınız iftirayla kalın.Bana iyice sardınız.Bir münakaşamız oldu desem,kimseyle münakaşaya girmedim ki siz de onlardan biri olasınız.Hayret bir şey.

O adam o kıza parkta meydan dayağı ataydı öpüşmek yerine, ardına bakmadan tüyerdin ordan. Görürdük kriz yönetimini.

Gittiğimiz park silahın,bıçağın gireceği park değil,3 girişten de güvenlik sağlanıyor.Genel anlamda haklısınız tabii ki de, teşekkür ederim.

O adam o kıza parkta meydan dayağı ataydı öpüşmek yerine, ardına bakmadan tüyerdin ordan. Görürdük kriz yönetimini.
O sizin yapacağınız türden bir davranış demek ki.Mesele sadece öpüşmekte değildi.Bu sitede bazıları gerçekten çok haddini aşıyor.Tanımadığınız insanlarla bu şekilde konuşma hakkı nereden geliyor?

İste goruyorsun medeniyet ozgurluk dedikce cocuklara sicriyor. Ama sizinkilerde az degil gibi baksana esarbini kaldiriyormus yani genelde ozgurlugu isteyen bizimkiler. Bizimkiler zateb acik. Sizinkilerde bastirilmis fuygular var daha tehlikeli

Sizin yapacağınız türden bir davranış aksine. Parkta öpüşen tipler görsem döner giderim. Kadese de dayak yiyen kadın görünce basarım öpülen kadın görünce değil.

Sizin yapacağınız türden bir davranış aksine. Parkta öpüşen tipler görsem döner giderim. Kadese de dayak yiyen kadın görünce basarım öpülen kadın görünce değil.
Benim kades e bastığımı nerden çıkardınız,ve bu kadar emin konuşacak kadar tanıyor musunuz beni?Mesele sadece öpüşmek demek,ve çocuğunuz bakıp bakıp "anne ne yapıyor bunlar" diye sorduğunda ki bir çok çocuk bu görüntülere maruz kaldığında insanlık namına uyarmaz mısınız? Peki.Hiç vicdan azabı çekiyor musunuz siz ve sizin tavrınızda olan üyeler merak ettim.Çünkü insanlara iftira atmak, tanıyor yargılamak,küçümser yaklaşmak çok mu doğru bir davranış.Senelerdir gözümde çok saygın bir insandınız mesela,gerçekten yakıştıramadım...

Teşekkür ederim puanınız için

Bu kadar kızma nedeniniz dayak yiyen kadın görünce arkanıza bakmadan kaçacak olmanız. Gücünüz öpüşenlere yetmiş işte laf kalabalığı ile örtemezsiniz bunu.

Valla dışarısı artık hiç güvenli gelmiyor bana, ekmek almaya giderken bile psikopata denk gelebiliriz.
O yüzden çocuklarım yanımdaysa sülaleme sövseler tartışmaya girmem,onları alıp uzaklaşırım.
Kavga anında onların tanık olmaması gerekiyor,olası tüm kötü ihtimalleri düşünmem ve ona göre hareket etmem gerekli.

Çocuk parkında öpüşmeyi savunmuyorum ama yapacağım şey çocuklarımı alıp gitmek olurdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…