Dün akşam parkta olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiçbirşey öğretmemiş parkta çocuğun yanında kavga etmek çocuğa travmadan başka bsy değil, yanında 3 çocukla savunmasız bir kadının yürüyüp yoluna gitmesi mi daha doğru tanımadığı insanlara sataşması mı
Ayrıca ben diğer mesajlarımda gayet net açıkladım, bazı gençler her zaman bunu yapacak, dışardaki insanları eğitemeyiz, çocuğumuzu uzaktışırurız gerekirse polisi ararız, çocuğumuza eğitim veririz kendi davranışları konusunda dedim, her okuduğunuzu kendinize göre yorup saldırmayın

Ayy yasli teyzelerden ben biktim cidden.
Ayni sekilde en son Turkiyede bana da hastanede denk gelmisti bir tanesi. Ben baska birine soru soruyordum alakasizca lafi dinleyip atladi teyze. Soylediginde hakaret vs yoktu ama hani bilmişlik yapiyordu o an öyle delirdim ki icimden öfke fiskirdi resmen ama agzimi acmadim eşim yanimdaydi.
O teyzenin de yaninda esi vardi agzimi bir acarsam tutamayacaktim muhtemelen hastane ortasinda hic hoş olmayan seyler yasancakti bu mevzudan diye sustum. Her şeyin icindelere her seye bir yorumlari var. Biktirdilar iyice.

Derdin kiminleyse onunla hallet,beni karıştırma...Seni ilgilendirmez ne yapıp yapmayacağım.

Seni son kez uyarıyorum insan gibi, çocuklarımdan bahsetmeyi kes!!!Varsa benimle derdjn buyur...Nerede çocuğum 3 yaşında demişim sözde çocuğum hadi ıspatla...

Bu konuyla alakalı dedim çocukların yanında kavga etmek çocuklara bir şey katmaz, onlar şuan anneyi bu şekilde görmemeli
Peki, sizler çocuğunuz ve başka çocuklar uygunsuz şeyler durup izlediğinde susarsınız.Ben vatandaşlık görevimi yaptım uyardım pişman da değilim.Orasi çocuklara özel,park çocukların hakkı.

Peki, sizler çocuğunuz ve başka çocuklar uygunsuz şeyler durup izlediğinde susarsınız.Ben vatandaşlık görevimi yaptım uyardım pişman da değilim.Orasi çocuklara özel,park çocukların hakkı.
Bence de öyle, ben çocuklarımın yanında bu riski almazdım ama dediğim bu kadar.

İstediklerini yapsınlar, yapsınlar da yüzlerce çocuğun içinde niye yapıyorsunuz. Bana laf saymalarını geçtim bir de çocuklarımı karıştırıyorlar.Çete olmuşlar bir de,hepsini yüce Allah'a havale ettim,dilerim ki dalga geçtiklerini,yadırgadıklarını bir bir yaşarlar,inanıyorum da , çünkü tanımadıkları bir insanın ahını aldılar...

Aynı şeyi geçen yıl yaşadım. Annemle eşimle cocuklarimi parka götürdük. Bir çift geldi kız 14 15 yaşlarında çok küçüktü adam 40 yaşında vardı. resmen sevişmeye başladılar ama bence sarhoşlardı yada birsey kullanmislardi. Parkta onlarca çocuk vardı. Eşim uyarmak istedi kızın yaşı küçük belki birsey içirdi kendinde değildir diye ama ben izin vermedim korktum. Yanındaki kıza veya bize bir zarar verebilirdi.. Çocukların yanında böyle bir tartışmaya girmeye hiç gerek yok. Arabamızı bindik 155 i aradık 5dakika içinde geldiler alıp götürdüler. Bence sizde böyle bir durumda aynısını yapın. Hicbirsey evlatlarımızı tehlikeye atmaya değmez. Adam gelse size vursa vs . çocukların aklı çıkardı

Allah herkesin çocuğunu korusun çok üzücü gerçekten çoluk çocuğun bu adamların eline düşmesi

Allah herkesin çocuğunu korusun çok üzücü gerçekten çoluk çocuğun bu adamların eline düşmesi

Aynen rabbim evlatlarımızı doğru insanlarla karşılaştırsın. eşimde bende çok üzüldük ve sinirlendik. Eşim bizimde kızımız olduğu için ekstra sinirlendi gidip tartişacakti ama kızı alıp kaçabilir diyede düşündüm. Ürkütmeden polisi aramak mantıklı geldi.

Konu doğruysa şayet ben hiç muhatap dahi olmadan çocuğumu alıp ortamı terkederdim anne babasının eğitemediğine sizin orada 2 çift lafiniz mi eğitecek yanlarından geçerken vay varoşlar bir otel odasına verecek paraları bile yok deyip kahkahayla geçerdim

Parkta yasadiginiz durum cok cirkin bisey olmus.o konuya adli sekilde mudahale edebilirsiniz.
Ancak cocugunuzun elinin altindaki internet ile nasil basedebileceginizi dusunemiyorum.
Eger cok hassas iseniz bu cocuklara hic internet saglamamaniz lazim.
Cunku en basit cocuk oyununda bile istemediginiz sekilde reklamlar var.
Cocuklar her sekilde bu tur goruntulere internet vasitasiyla, maruz kaliyorlar.

O yüzden tanımadığım kişilerle asla muhabbete girmek istemiyorum. Sen kimsin ve benim hakkımda ne biliyorsun da iki dakikada akıl veriyorsun diyeceğim bir gün ama o gün demedim işte. Ama diyen de çıkar, çok daha azı için kalp kıran insanlar var. İşte bu tarz insanlar nasıl olsa kimse bir şey demiyor deyip gelişine yardırıyor. Ta ki bir deliye denk gelene kadar.
Yok kulaklık takıyorlar, yok yer vermiyorlar, yeni nesil de şöyle kötü böyle kötü diye vaaz veriyorlar işte.
Bu arada gayet de y kuşağıyım, öyle pek yeni nesil denecek bir tarafım da yok. Ama nedense bu yaşlılar akıl vermeye bayılıyorlar bana.

Evet teyze şeriat gelsin için rahatladı mi? Arasaydin polisi müdahale ederdi zaten toplum ahlakını bozan şeylere polis müdahale ediyor zaten ben de çocuğum görsün istemem tabiki ama senin ki biraz senaryovari geldi
Mesela çocuğum görse ben uzaklastiririm, üst üste soru soracak kadar bir arada bırakmam.cocuk boyun yalamasjni bile görmüş araştırmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…