Dün akşam parkta olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesela çocuğum görse ben uzaklastiririm, üst üste soru soracak kadar bir arada bırakmam.cocuk boyun yalamasjni bile görmüş araştırmış
dimi ya o aşamaya kadar niye bekledin bir de film izler gibi izlemiş çocukların yanında aşama aşama anlatıyor, tabi konu gerçekse değişik konuları var
çünkü

Benim bu kadar işsiz olduğumu size düşündüren nedir acaba? Merak ettim gerçekten.
Çirkef kavgacı karakterinizi kriz yönetimi olarak gören siz ahahaha

Benim çocuklarımda şahit olmuştur öpüşen insanlara gidipte eve boyun yalama öpüşme diye aratmadılar o ne yahu siz kendi çocuklarınızı terbiye edin

Okuduğum ve anladığım kadarıyla buna zemin hazırlayan sizsiniz maalesef.
Bu gördükleriniz ve yaşadıklarınız ne ilk ne de son olacaktır.
Tartışmak ve kavga etmek yerine oradan çocuklarınızı alıp uzaklaşmak yapmanız gereken ilk şeydi.
Hatayı tamamen sizde buluyorum. Kusura bakmayın.

dimi ya o aşamaya kadar niye bekledin bir de film izler gibi izlemiş çocukların yanında aşama aşama anlatıyor, tabi konu gerçekse değişik konuları var
çünkü
Değişik konularımı atın bakalım buraya,ütopik,olağan üstü ne var görelim hep beraber...Kuzenim 2 defa konu açtı, özrümü de diledim diye hatırlıyorum.Başka? 2018 gibi üye oldum şuana kadar yazdığım değişik konuları atın hadi.Başka bir üye de, üyelere hakaret küfür ettiğimi iddia etti,at ıspatla dedim o da yok...Yazıp yazıp kaçmayın buyurun ne varsa duruyordur zaten.Hem değişik konularsa size ne ? Gündem belli,konu belli eski konu ne alaka,nedir hemen insanların geçmiş konularına koşma merakı bu üyelerin?Yönetim benimle iletişime geçmişken,her şeyi biliyor ve üyeliğimi devam ettiriyorken gerisi sizi ne ilgilendirir ve neyin hesabını vereceğim size?
Çocuğum aşina olmadığı bir durumla karşılaştı ve doğal olarak annesine sordu,ben de çocuğumu oyun alanına yönlendirdim ve insan gibi uyardım,asla da pişman değilim.Karşımdakiler efendi gibi cevap vereceğine hakarete,küfre başvurdular.Sizler susup uzaklaşın peki saygı duyuyorum,ama ben başka çocukları da düşünürüm,hepsi vatanımızın evladı.O insanlar bir daha park ortasında onu yapamayacaklardır diye düşünüyorum ve yaptığımdan pişman değilim.İkiyüzlü olamıyorum,bir şeyden rahatsız olduğumda tepkimi koyuyorum,hele ki yüzlerce çocuğun ortasında,onlara ait alanda uygunsuz davranışlar varsa.Bana istediğinizi yazın ama çocuklarımı karıştırmayın... Bazıları çok haddini aşıyor kimse de "ileri gittin "diyemiyor.Burası KK ama bir kez daha anladım ki çoğu kadın düşmanı.Şiddetle bile dalga geçen zavallı çürümüş beyinlerin,kalplerin yuvası olmuş,çete kurmuşlar.Düşmez kalkmaz bir Allah ama kibir abideleri farkında değiller, yarınlarını garantilemiş gibi...

Çok uzun valla okuyamam hayatta başarılar dilerm

Saygı duyuyorum düşüncenize, teşekkür ederim.

İşte senin gibi kendini bilmezler için tam da böyle çirkef olmak gerekiyor.Sen kimsin, o ellerine sahip çık yoksa görürsün uzaktan milletin çocuğuna dil uzatmanın nelere mal olabileceğini...O terbiyesiz çocuk dediğin hayatında görüp görebileceğin en terbiyeli çocuk ve bu kadar da iddialıyım,3.sınıfı bitirene kadar başarıdan başarıya koşmuş okulda parmakla gösterilen çocuk.İsteyene ispatlaması 2 dk...Demek ki güzel terbiye olmuş ki senin öpüşme dediğin ama bizim şahit olduğumuz aleni sevişmeyi bilmiyor da araştırmış,yaşına uygun olmadığını anlayıp özrünü dileyip utanabiliyor,kardeşinin altını temizlediğimde 2 kızımda utanıp bakmıyorlar bile,o çocuktaki hayâ duygusu sizler de olsaydı bana bunları yazma cüreti gösteremezdiniz zaten,kimmiş terbiyesiz?Tek başıma 3 çocuk büyütüyorum,3 çocukla 2 işe gidip geceleri de 50 TL'ye bin tane etiket işi yapıp paketliyorum ve bu kadar işin arasında yine 3 çocuğun gelişimiyle ilgileniyorum.2.5 saat uyusam sevinip, şükrediyorum. Ha yeterli geliyor mu onu zaman gösterecek,en azından sarf edebileceğimden de çok çaba gösteriyorum vicdanım çok rahat."Kriz yönetimim "dediğim el,ayak titrememin olmamasıydı.Tanımadığınız insanlarla,çocuklarıyla dalga geçip,hakaret edebiliyorken "bu insanlar ne yaşıyor"diye. Kaç senedir üyeyim kimseye en ufak bir saygısızlığım olmadı ama uğramadığım iftira kalmadi. Bu kadar koşturmanın içinde bir de sizlere laf anlatmaya çalışıyorum ya yazık bana.Sen ve senin gibiler kendinde bu hakkı görüp tanımadığı insanlara bol keseden atıyor ya işte bana da bunları yazma hakkı veriyor bu durum.Konu çalma,konu uydurma, yobazlığım bitti şimdi de duygu sömürüsü yapıyor dersiniz,diyin istediğinizi diyin bana ama çocuklarıma asla.Birileri kalkar gördüğüm şiddetle dalga geçer,millete örnek olması gereken topluma mal olmuş doktorlar da onlara çanak tutar,biri çocuğuma terbiyesiz der,işte böyle bir toplum olduk biz.Çok merak ediyorum dönüp okuduğunuzda hiç utanıyor musunuz?Klavye başında ordinaryüs havalarına girince ne geçiyor elinize...Vatanımın sabi masumları durup izleyecek,ben de "aman bana dokunmayan yılan bin yaşasın "diyeyim öyle mi.Kendi çocuklarımı uzaklaştırayım,peki diğer masum gözler?Parktaki şahısların senden hiç bir farkları yok.Sen burada çocukların içinde sevişmeyi masumlaştır öpüşme dersin,onlar da çocukların hakkı olan parkta her haltı yesin "rahatsız olan alır p..çlerini defolur" desin, vatandaşlık görevini yapan da çirkef olsun öyle mi?Çocuklar toplumda yapılan yanlışı uyarma gerekliliğini gördüler,o şahıslar da eminim ki bir daha böyle bir şeye cesaret edemeyecekler,en azından çocukların olduğu ortamda...O masumlar kendilerine ait! alanda güzelce eğlenmelerine devam ettiler,o şahıslarda tıpış tıpış gittiler... Çocuklarımla tek başımaysam zaten tedbirliyimdir biber gazı cebimdedir, güvenlikli bir parkta gidiyorumdur neyse vaktime yazık,insanlara atıp tutarsanız bu kadar detayı okumak zorunda kalırsınız ama vakit çok nasılsa,okuyun.2 çamaşır bulaşığa sızlanırsın ama millete saydırmaya gelince oh ne ala memleket...Senin de çocuğun var,milletin çocuğuna dil uzatırken 2 defa düşün...

Haklısınız, teşekkür ederim.

Pazar günü farklı bir üyenin konusunda anlattığı olaya çok benzemiyor mu ? Toplumsal farkındalık yaratmaya mı çalışıyorlar acaba ?

Ben en çok şeye şaşırıyorum, öpüşen filan görüyoruz ona değil de, mesela 3 arkadaş oturuyorlar çimlerde. İki kız bi erkek. Kızla erkek birbirini yer gibi arkadaşlarının yanında öpüşüyorlar. Çok tuhaf değil mı? Şahit olduğumda bu bana çok garip gelmişti

Parklarda sevişen çok oluyor hele de hava kararınca.

Bir kadını sokakta öldürebilirsiniz ama öpemezsiniz diye bi yazı vardı.

Umarım şiddete de aynı tepkileri verirsiniz.
Konudan bağımsız söylüyorum.
Ama şiddet aile meselesi. Karı koca arasına girilmez. Tepki verilmez. Kocası o. Dövebilir, öldürebilir. Ama öpemez.

Siz öyle istiyorsunuz diye gençler öpüşmekten sevişmekten vazgeçmeyecek, siz en iyisi çocuklarınıza neyin ne zaman olması gerektiği konusunda eğitim verin
ah yazıık kimse sevişip öpüşmüyor mu sanıyorsun, normal insanlar bunu başbaşa evinde yatağında yapıyor haberin olsun

En son biri herkes beni parmakla gösteriyor demişti sonra kariyeri yerle bir oldu

Çok uzun okuyamıcam anca yarısı cam kavanoz da büyüt sen o çocuklarını kargaya yavrusu Şahin görünür

Bu arada tek ve yalnız olduğun için mi acaba öpüşen insanlara saldırıyorsun bence bunu bir düşün ve tehditlerine de dikkat et kendini mahkeme de bulursun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…