Dul olmak kolay lokmamidir :(:(:(

boşoluktasın..ilgiyi,sevgiye ,şevkate ki özellikle de bir erkek tarafından muhtaçsın..bu çok ta normal.. ama henüz bu tarz e-arkadaşlıklar ve dostluklar için erken ve zamansız..evine gitmen hiç dogru diil.bira olayı desen bana ters..slow müzik vs dans etmen hata,cvbını ve tavrını koyamamışsın baştan..yüz almış ve bulmuş bu cesareti,senin iyi niyetini anlayamaz bu zihniyetteki erkekler..yaşadığın boşluktan ve ilgiye olan açlığından faydalanmak ve tadını çıkarmak ister...artık boşanmak üzere bir bayansın ve dul sun çok daha dikkatli adımlar atman ve hayata karşı dik güçlü ve kararlı durmak gerek..kaşının biri yukarıda olsun her zaman,tavrın bakışın halin oturusun kalıkısınla anlatmalısın ''ben kolay lokma diilim ''diye..

Hepiniz haklısınız ve bende farkındayım bunların zaten..senağlamasenağlamaUzun zamandan sonra ilk defa biriyle görüşme dertleşme ihtiyacı buldum.İş yerimde olsun duruşum hep ağırdır.Evden işe işden eve gidip geliyorum devamlı.onun bu tarz düşündüğünü de biliyordum.Çünkü o gün buluşmadan daha önceleri telde konuşma olsun mesaj atma olsun daha seviyeli ve arkadaşçaydı...Görüşmeden bir önceki akşamda bir mesajında bana CANIM diye hitap etmişti.Ve ben bunu anlayabildim..Dedim bunun amacı farklı..Belkide böyle düşündüğünü bildiğim için ben kolay lokma değilim demek işçinde görüşmüş olabiliri.bilmiyorum kafam çok karışıksenağlamasenağlamaKime güvensem hep bir zararsenağlamaBu durumda hiçmi dostum arkadaşım olmasın benim senağlamasenağlamasenağlama

Iyide canim, tabiki arkadasin olmasina hakkin var, olmaz mi ?
ama neden 7 yil boyunca platonik sekilde sevdigin erkegi seçiyorsun ?
Ustelik Erkek !
Boyle durumda yinede en çok guvenebilecegin tek kisi Ailendir.
Ve belki 1 veya 2 dost.
Yanliz gerçek dost...hani sen arayisa çikmadan o sana kosarak gelen dost, senin duygularini sen soylemeden anlayan dost. o da yoksa Ailen.
Yaralisin, senin yarana tuz basacak olan insanlardan uzak dur. Bilerek kendini atese atma.
Umarim toparlarsin kendini çok çabuk
Sevgiler

kolay lokma ne çirkin bi söz öyle ..dul olmakla da hiç bir alakası olmaz.. yakıştırma kendine öyle şeyleri..kendi kendine olsa dahi sarfetme bu tür sözleri..

burdaki olay o adamın terbiyesizliği, umursamazlığı, kendini bulunmaz hint kumaşı sanması (senin ona yaptığın aşk itirafından dolayı), erkek olmasının ona kattığı ruhsuzluk düşüncesizlik kabalık midesizlik...vs den kaynaklanıyor

ayrıca sende olan durum da yıllarca süren saf bir aşk, tutku,ve sevginden ötürü onu gönlünde ilahlaştırman sebebiyle gözlerinin ve kalbinin onun gerçek suretini görmemesi..

Dertleşebileceğim tek kişiydi.İnsan bazen boşluğa düşer ya birilerine anlatma ihtiyacı olur.Bende öyleydim işde.Evet bir aralar çok yoğun duygularım vardı.Oda başlarda hoşlanırdı benden ama flörtlük aşamasına getiremedik.Benim o duygularım evlendikden sonra kalmadı hiç hatta evlenmeden nice önceler bitti.

Ben onunla dışarıda görüşmek istedim ve öyle kararlaştımıştık.Ben daha yanına gitmeden anlamıştım zaten.Bana gelirken votka alıp çantama koyup getirmemi istedi.Bene geçiştirdim.Tamam alırım dedim.Hatta yan yana geldiğimizde gideceğimiz yeride söyledim.yorgunum hastayım vs .dedi.Bende onu kırmadım kabul ettim.

Benimle eski günleri konuştu devamlı.Tabiiben hep evliliğimden bahsettimsenağlamaYeri geldi duygulandım ağladım çoksenağlama
O benim boşluğumdan şu anki ruh halimden yararlanmak istedi ama avucunu yaladı.Pislik...........

dertleşmek için yanlış kişiyi seçmişsin...:nazar:
boşanmadan bu tür şeyler yapman büyük hata....
sana gelirken içki al demiş...
olacakları tahmin edip gitmemeliydin...:mymeka:

canım kızma ama senin bir erkeğin evinde ne işin var bayan olarak evli olmandan hiç bahsetmiyorum ne olursa olsun bi bayanın tek bi erkekle kalmaması gerekir bence yani sana böyle davranması çok normal sen onu arayıp sordukça senin onu istediğini düşünmüş açıkcası sen düşündürmüşsün bunu yani erkeklere yaklaşırken bence biraz mesafeli ol ve dul olmak bi meziyet değildir artık toplumumuzda dulu bırak kız bile olmayan çok kişiler var o yüzden dul olmandan kaynaklanmıyor bu davranış kusura bakma seni söylediklerimle kırarsam özür dilerim ama erkekler her zaman bayanları kullanmak ister bunu biliyorsun artık arkadaş seçerken daha dikkatli olursunuz sanırım

evine gitmeniz çok büyük bir hata. ki bana kalsa -eskiden de olsa- bu kadar uzun süre hoşlandığım ve bu durumdan haberdar olan bir erkekle evlendikten sonra görüşmem mümkün değil. evlenmeme de gerek yok ki. sevgilim var ve sildim attım ben bu tür eskileri. her neyse evine gideceğiniz zaman içecek bir şeyler al diyerek de niyetini belli etmiş zaten. içki varsa işler iyi gitmez bildiğim kadarıyla.
neyse olmuş bitmiş geçmiş olsun diyim ben fisfisfis

Canım o öğrenci evine gittiğin için cesaret almış herhalde.Keşke dışarda görüşmek konusunda kararlı olsaydınız.Anlaşabildiğin bir kız arkadaşın vardır elbette bence kendini toplayana kadar kız arkadaşlarınla dertleş.Böyle şeyler oluyor malesef.İnsanlar diğerinin zayıf noktasından yararlanıyorlar.Hayatın her alanında var bu.Güçlü olman gerek.Özellikle de bu dönemde.a.s.

baştan sona yanlışlıklarla dolu..

evli bir bayanın eski hoşlandığı insanla(flört etmemiş olabilirsiniz ama oda biliyormuş onu sevdiğini) ailesinin yanına gittiğinde her seferinde görüşmesi çok yanlış.bu arada dertleştikte diyorsunuz.ona eşinizle olan sorunlarınızı anlattıkça o kendisine zarf attığınızı sanmış demekki?bir kadın eşinden başka biriyle(helede eski sevdiği) bu kadar samimi olmamalı.dertleşmek falanda neymiş.bunlar ters işler.
hadi onu geçtik.eşinden ayrılmışsın ve bunu o arkadaşına söylemişsin.
ikinci buluşmada eve gitmeyi neden kabul ettin?hadi gittin neden oturup o adamla içtin?hadi içtin,neden kalkıp dans ettin?hadi hepsini yaptın,niyetini anlar anlamaz neden kapıyı çarpıp gitmedin?oturup bide seni eve bırakmalarını bekledin?
orda o adam ve yiğeni sana tecavüz edip bıraksa kim engel olabilirdi?kime suçsuzluğunu ıspat edebilirdin?senelerdir tanıdığın adam ve gönül rızanla gelmişsin.
kimseyi inandıramazdın...
adam niyetini eğri tuttuğu için zaten kabahatli ama sende her türlü zemini hazırlamışsın.
eve hiç gitmeyecektin.
gittikten sonra ise işler bu şekilde gelişmeye başladığı anda kapıyı çarpıp gidecektin.
bence arkadaşına kızacağına teşekkür etç.
senin hafif alkollü olmandan ve gönül rızanla gelmiş olmandan faydalanıp sana çok kötü şeyler yapmadığı içinÇok üzgünüm çoookedebiyle eve bıraktığı için:1closedeyes:

tamamen katılıyorumm:eek:klava:

Dertleşebileceğim tek kişiydi.İnsan bazen boşluğa düşer ya birilerine anlatma ihtiyacı olur.Bende öyleydim işde.Evet bir aralar çok yoğun duygularım vardı.Oda başlarda hoşlanırdı benden ama flörtlük aşamasına getiremedik.Benim o duygularım evlendikden sonra kalmadı hiç hatta evlenmeden nice önceler bitti.

Ben onunla dışarıda görüşmek istedim ve öyle kararlaştımıştık.Ben daha yanına gitmeden anlamıştım zaten.Bana gelirken votka alıp çantama koyup getirmemi istedi.Bene geçiştirdim.Tamam alırım dedim.Hatta yan yana geldiğimizde gideceğimiz yeride söyledim.yorgunum hastayım vs .dedi.Bende onu kırmadım kabul ettim.

Benimle eski günleri konuştu devamlı.Tabiiben hep evliliğimden bahsettimsenağlamaYeri geldi duygulandım ağladım çoksenağlama
O benim boşluğumdan şu anki ruh halimden yararlanmak istedi ama avucunu yaladı.Pislik...........

ben seni cok iyi anliyorum
insan yalnizken ve tutunacak bir dal ararken hatalar yapiyor
normalde saglikli dusunebildigin bir zamanda emin ol o herifin yanina gitmezdin sen
ama o caresizlik, belki birilerinden guc alma istegi insani hataya itiyor...

yalniz evliyken ve evliligin duzgun gittigi zamanlarda da bu insanla gorusmen hata bence
ama demek ki evliliginde mutlu degilmissin ki ayrica bir erkek arkadasa ihtiyac duymussun dostluk anlaminda, esin sana yetememis

Hepiniz haklısınız ve bende farkındayım bunların zaten..senağlamasenağlamaUzun zamandan sonra ilk defa biriyle görüşme dertleşme ihtiyacı buldum.İş yerimde olsun duruşum hep ağırdır.Evden işe işden eve gidip geliyorum devamlı.onun bu tarz düşündüğünü de biliyordum.Çünkü o gün buluşmadan daha önceleri telde konuşma olsun mesaj atma olsun daha seviyeli ve arkadaşçaydı...Görüşmeden bir önceki akşamda bir mesajında bana CANIM diye hitap etmişti.Ve ben bunu anlayabildim..Dedim bunun amacı farklı..Belkide böyle düşündüğünü bildiğim için ben kolay lokma değilim demek işçinde görüşmüş olabiliri.bilmiyorum kafam çok karışıksenağlamasenağlamaKime güvensem hep bir zararsenağlamaBu durumda hiçmi dostum arkadaşım olmasın benim senağlamasenağlamasenağlama

böylece kanıtlamış mı oldunuz yani??????????
bence bidaha kimseye kanıtlamayın...Allah korusun...

ben olsam evine bile gitmezdim...

şöyle bişey avr insanlarımızın gözünde, dulsan kolay verirsin, çok afedersin.

X