Dukan Diyeti Guclendirme EVresi

toparlayacaksındır güzelim dert etme sadece akşam yediğin için biraz fazla göstermiş tartı birkaç güne tekrar eski haline dönersin inşallah.... nasılsa önümüzde aylar var güçlendirmede boşver güzelim kasma kendini yavaş yavaş bunada adapte olacağız...

inşallah canım yaa,aslında bende artık gücemi geçsem diye düşünmüyorum değil :)

bakalım callan teyzenin faydası olacakmı
en azından incelmiş olurum dimi :)))

oy oy oyyyyyy yarasın arkadaşım kilo değil - olsun :)bende ilk ödül yemeğimde eşimle çocuklarımla güzel bir kahvaltı yapmak istiyorum:)
aiyet yapıyorum ama aklım fikrim yemekte :)))

Merhaba canım nasılsın?

Protein günü sonrası tartıldın mı?

Güçlendirme nasıl gidiyor, ödül yemeği yedin mi?

Ben iyiyim, bugün tartıldım 64.4 kiloyum, iyi gidiyor güçlendirme, her gün meyvemi yiyorum, cumartesi günü ödül yemeği yiyeceğim inşallah :)

Önümüzdeki hafta da ekmek yemeğe başlayacağım, kilo almadan atlatırız bu süreci inşallah...

merhaba canım evet sp sonrası 1 kg daha kaybettim 72 oldum dukan amcamın hedefi olan 71,6 ya 400 gr kaldı benim ise yüksek tutayım dediğim 70 hedefime de 2 kg kaldı ödül yemeği geçen pazar yemiştim kahvaltı olarak bu hafta da pazara bıraktım eşim şehir dışında gelir hafta sonuna hep beraber yeriz :)

dün çok düzensiz yedim.. karşılığını da aldım sabah migren ağrısıyla hala geçmedi... dün ne yedim yazayımm

sabah: 1 bardak kefir

öğle12: peynir yumurtalı ekmek (3 dilim ) domates salatalık

akşam16: kabak yemeği + tavuk döner

ara: 1 dilim ananas + çeyrek elma + 1 kase çağla

akşam protein içeren birşeyler atıştırsam böyle olmayacaktı başım deli gibi ağrıyor bende insülin direnci var sanırım akşamki meyveler kan şekerimi yine oynattı...

Geçmiş olsun canım geçmiştir inşallah baş ağrın, çok zor oluyor baş ağrısı, ihmal etme kendini

Çok sevindim bir kilo vermişsin, harika gerçekten, bana dukan 65 önermişti, ben biraz daha inersem iyi olur diye düşünmüştüm

güçlendirmede kilomu sabitlemeye çalışayımda güçlendirmem bittiğinde 60 a inmeye çalışacağım
Dün ayakkabı beğendim, normalde 39 numara giyiyordum, büyük geldi 38 aldım, kalıbı mı büyük ayağım mı küçüldü anlamadım ama çok sevindim

Bende de geçenlerde baş ağrısı oldu, normalde baş ağrım yok aslında, beslenmem den mi kaynaklandı anlamadım

Fırında peynirli yumurtayı çok severim, iyi fikirmiş, bende önümüzde ki hafta ekmeğe başlayacağım, sık sık yaparım inşallah...

Bugün ödül günümdü, 2-3 küçük parça çikolata, 5 tane hurma, akşam yemeğini dışarıda yedik, 1 tane içli köfte, yarım lahmacun
azcık muammara (ilk defa yedi harikaydı) biraz salata, tavuk şiş, azcık kuşbaşılı pide, çok doydum, güzel bir ödül yemeğiydi gerçekten

Cuma günkü kilomu şimdiden merak ediyorum, inşallah çok etkilemez...

Hafta sonu yediğim ödül yemeğinden sonra bugün tekrar 64 kiloyu gördüm çok mutluyum

Ekmeği ekledim bu hafta, özlemedim sanıyordum ama özlemişim
Dün tam buğday unundan ekmek yaptım ilk defa, küçük küçük yaptım ekmekleri çok güzel ve lezzetli oldu
Biraz fazla oldu, dondurucuya attım bir kısmını, eşimde sevdi birlikte yiyoruz :)
Güçlendirmeyi sevdim, yiyorsun kilo almıyorsun, güzel gerçekten, normal yemeğe geçtiğimde de bu şekilde devam edebilirim herhalde,
meyve yiyorsun, sebze yiyorsun, tatlıyı da dukan tatlılardan yapınca hem severek, hem de vicdan azabı çekmeden rahatlıkla yiyorum,
ayrıca seçenek de çok tatlı, börek, poğaça, kek gurubunda, daha ne olsun

bende bugün tam buğday unu siparişi verdim kepeğimle karıştırarak ekmekler yapmayı planlıyorum... ödül öğününden sonra insan bir tetikte oluyor ki... ben 1 kg aldım ama dukan diyet bölümüne yazmıştım tüp bebek tedavisinde yumurta aldırma aşamamı atlattım narkozlu serumlu değişik bir aşamaydı sonrasında da bir güzel yemek yedim... hastane de de kayısı suyu ile çubuk kraker yedirdiler pehhh 1 kg cuk oturdu bana neyse bu hafta ödül öğünüm biraz erken olmuş oldu... geçen cmrt yine kahvaltıyla kullanmışken bu kez pazt öğle yemeğiyle kullandım

bugünde saf protein günü yaptım işe geldim annem diken üstünde birşey olacak diye o yüzden yemeyince kızıyor meyveleri dayıyor bana hazır işteyken sp yapayım inşallah atarım o 1 kg ı 1 kg serum yedim yarısındayken hemşireye bana bu kadar yetti çıkarsak olmaz mı dedim de yemedi doktor fazla vermiş normalde o kadar takmıyorlarmış zaten sanırım narkoz çarptı beni doktorda tırstı dayadı serumu

bu arada ben meyvelerde abartıyorum kayısı kurusu yiyorum hoşaf şeklinde yemeliymişim. annem şeker koymuyor öyle kaynatıp içiriyor birde normal meyve tabağı inşallah bu bebiş tutarda boşa kilo almam onca ay uğraşıpta

Tedaviye başladın demek, hayırlı olsun canım, hayırla neticelenir inşallah, ben kepek hakkımı tatlıdan yana kullanıyorum
Evet bende tetikteydim gerçekten, güzel yemiştim, 1-2 kilo alsam da koruma döneminde sorun etmeyeceğim zaten, güçlendirmeyle kilom yerleşsin
2 Ekimde güçlendirmem bitecek, 2 ekimden sonra da 60 a inmek için biraz gayret edeceğim inşallah

Sende tedavi oluyorsun tabii, inşallah fazla almadan tamamlayabilirsin, sağlıklı beslenme ve kilo verme konusunda bilinçlisin zaten
sağlıklı bir hamilelik ve doğum çok kilo almayı gerektirmiyor, düzenli ve sağlıklı beslenerek çok kilo almadan tamamlarsın inşallah...

Güzel ve huzurlu bir hafta olur inşallah

Cumartesi günü 63.6 yı gördüm, 63 ü görmek beni çok mutlu etti

Dün küçük kızımın doğum günüydü ben de ödül günü yaptım ve güzelce yedim, sabah 64 kiloydum, çok mutluyum

Son düzenleme:
Elimde kalan yulaf kepeğini uygun fiyata veriyorum 3 buçuk kilo 30 tl

Ben dukanla 50 kiloya yakın verdim güç1 in sonlarına doğru hamile olduğumu öğrendim hemen güç2 ye geçtim amaa etten yoğurttan sütten tiksindim asla yiyemiyorum benim güç2 güme gitti 7 kilo aldım 10 haftada bana alternatif bi çözüm üretebilecek var mı bu tiksinme geçici midir? Çok üzülüyorum o kadar uğraştım kilo vermek için emeklerim boşa gidiyo diye kahroluyorum

Aynen bende 9 kilo verdim 2 sene korudum kilomu sonra tekrar aldım tekrar verdim istikrar sağlıyamadım bi türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…