Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Callan yaptım :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

ama bazı hareketleri yapamadım özellikle bacakların dümdüz tutulduğu hareketleri, super callanetics videosundan yaptım, kaç gündür soruyorum hangisinden başlayayım diye hiç kimse cevap vermiyor, ben de o piti piti yaptım bu çıktı başladım gittiiii :KK76::KK76::KK76:

yapamadıklarımı atladım gitti zaten de acaba bunları sonradan yapabilir miyim ki, yoksa pilatese mi başlasam yine ya karar veremedim, çok benziyor pilates hareketlerine ama hiç görmediğim ve bacaklarımı alev alev yakan hareketler var bunda :KK76::KK76::KK76:

bir de benim bebe uyuyor diye sesi açamadım çok fazla, bu teyzede öyle şuh konuşuyor ki (mekanı cennet olsun) bi halt anlaşılmıyor dediğinden :KK36::KK36::KK36::KK36:

kızlar gece gece ilk kez acıktım.sadece ekmek hakkım vardı bu gün unsuz ekmek yapmadım galiba ondan :)

ben size bir şey sormak istiyorum ama konu dışı biraz:KK43: istanbulda ümraniyede oturuyoruz küçükyalı ve idealtepe de kiralık ev arıyoruz.bilen duyan varsa olursa bana söyler mi acaba??buradan da konuşup sizleri rahatsız etmek istemem o yüzden mail adresime atarsanız çok mutlu olurum :):)

kucukprensbenim@gmail.com

bu arada sevgili ipek callen cd si bu gün elime geçti çok çok teşekkür ederim mahçup oldum gerçekten..süpersin sper..:KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydın.. Uykum vaaarrr...

kızlar sabah da sordum demediniz yaaa takita uygun demi bize,hem daha ucuz splendaya göre hem daha çok.
eğer uygun derseniz stok yapıcam da,savaş mavaş çıkar ne me lazım :KK9:

:KK1::KK1: Ben takita almıştım ama tadını beğenmedim canım. Stevya da kullandım. Onu da beğenmedim. Bana tadı en uygun gelen splenda. Yine onu aldım şimdi. Accuk pahalıı ne yazık kii :26: eveett.

arkadaşlar dukana yeni başladım bugün 2.günüm. dün sabah 84.5 tum bu sabah 83 görünce çok şaşırdım. normal mi bu? ve bir ayda ortalama kaç kilo veriyorsunuz? yani ilk ayda ne kadar verdiniz

Hoşgeldin.. Normal tabi. Vücudun ilk bi kaç gün su kaybediyor. O yüzden ilk günlerde çabuk gidiyor kilolar. Bir de vermek istediğin kilo çoksa, daha çok gidiyor. Normalde seyirde haftada 1 kilo verilmesi ideal. İlk ayda atakla birlikte 6 kilo falan verebilirsin bence, eğer gerçekten kurallara uyarsan :KK34: Ben heralde ancak 3-4 kilo vermişimdir :) Sen bana bakma :KK66:

Callan yaptım :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

ama bazı hareketleri yapamadım özellikle bacakların dümdüz tutulduğu hareketleri, super callanetics videosundan yaptım, kaç gündür soruyorum hangisinden başlayayım diye hiç kimse cevap vermiyor, ben de o piti piti yaptım bu çıktı başladım gittiiii :KK76::KK76::KK76:

yapamadıklarımı atladım gitti zaten de acaba bunları sonradan yapabilir miyim ki, yoksa pilatese mi başlasam yine ya karar veremedim, çok benziyor pilates hareketlerine ama hiç görmediğim ve bacaklarımı alev alev yakan hareketler var bunda :KK76::KK76::KK76:

bir de benim bebe uyuyor diye sesi açamadım çok fazla, bu teyzede öyle şuh konuşuyor ki (mekanı cennet olsun) bi halt anlaşılmıyor dediğinden :KK36::KK36::KK36::KK36:

Aferin sanaa :KK9: en azından başlamışsın bi yerinden ya, daha ne olsun.. İpek sormuştu hani nerelerinde problem var, nerem incelsin istiyorsun, ona göre tavsiye veririz demişti :KK66:
Ben yine yapmadıımmm. Süperi indirmem bitmemişti. Bugün biter de.. Puufff!! Çok sıkıcı ama.. Hiç bişi yapmak gelmiyo içimden, uyuşukluk abidesiyim :KK31: Bi de şu stomach ve cardio indiriyim de bugün, onlar daha önemli bana.

Son düzenleme:
eski halimle nerdeyse hiç boy fotoğrafım yok desem inanır mısın... 80 olduğum zamanlarda falan var 1 tane. 1 tanede arkadaşım getirdi geçen gün. diyete başlamadan 3 gün önce onun düğününde çekmiştik. onu tarayabilirsem öncesi - sonrası yapacağım.

fotonun fotosunu cek koy merak edıyoruz yaaa..

günaydın

ve ben hala +1 kg :KK50: güçlendirmeyemı gectım nedır bu yaaa.. nezaman baslıycam vermeye...hayır artımıda veremedım kacgundur. suda tuketıyırumm.. sanırım az beslenıyorum ondanmı oluyor acaba :26:

Aferin sanaa :KK9: en azından başlamışsın bi yerinden ya, daha ne olsun.. İpek sormuştu hani nerelerinde problem var, nerem incelsin istiyorsun, ona göre tavsiye veririz demişti :KK66:
Ben yine yapmadıımmm. Süperi indirmem bitmemişti. Bugün biter de.. Puufff!! Çok sıkıcı ama.. Hiç bişi yapmak gelmiyo içimden, uyuşukluk abidesiyim :KK31: Bi de şu stomach ve cardio indiriyim de bugün, onlar daha önemli bana.

Sordumuuuu ben hiç görmedim :KK50::KK50::KK50: du bakim geçmişe :44::44:

Günaydın kızlarrrr,

Dely benim de uykum vaaaaaaaar. Ve çok yoğun bir gün beni bekliyor.

Ara ara bakarım, çok kaynatmayın yetişemem sonra :))

Öpüyorum hepinizi.:KK54::KK54::KK54:

arkadaşlar merhabalar bir süredir sayfayı takip ediyorum bir yerden bende giriş yapayım dedim

zayıflama maratonuna bir süredir başladım hamilelik sonrası kilolarımı veremediğim gibi daha üstünede aldım ve 84-85 lere kadar çıktım bir süredir dukan diyeti yapıyorum ve bugün itibari ile 73.5 oldum hedefim 57 dukann testine göre ise 58 olmam gerekiyor ama bana göre 57 bana daha uygun gibi
umarım bu sayfada ki paylaşımlarımızla dahada motive olup istediğimiz gibi görünmeyi başarırız

arkadaşlar merhabalar bir süredir sayfayı takip ediyorum bir yerden bende giriş yapayım dedim

zayıflama maratonuna bir süredir başladım hamilelik sonrası kilolarımı veremediğim gibi daha üstünede aldım ve 84-85 lere kadar çıktım bir süredir dukan diyeti yapıyorum ve bugün itibari ile 73.5 oldum hedefim 57 dukann testine göre ise 58 olmam gerekiyor ama bana göre 57 bana daha uygun gibi
umarım bu sayfada ki paylaşımlarımızla dahada motive olup istediğimiz gibi görünmeyi başarırız

hoşgeldin canım. sen daha gelmeden vermıssın kılolarını. kalanınıda kolaylıkla verırsın umarım.

Son düzenleme:
İpek can dün görmemişim sorunu, ben de diyorum bu kız niye cevap vermiyo bana :KK1::KK1: basen problemim var benim, kalın basenlerim, söyle bakalım dermanımı :KK76::KK76::KK76::KK76:

Ben 10 Saatte 10 Yaş Gençleş olanı yaptım. Hem de sürekli arka arkaya değil, ara vererek falan. 3 gün yapıyodum 2 gün yapmıyodum, sonra 5 gün yapıyodum falan, öyle.. Ama toplasan 20'den fazla yapmışımdır. Basenler gözle görülür şekilde azaldı söyliyim :KK66: Yalnız ben onun üstüne bir de hani yere yan uzanıp bacaklarını kaldırma hareketi vardır ya. Ondan da yapıyordum basenler için. Çok etkili :KK34: Vücut yapım basenli benim normalde zaten, kemikli oralar ne yazık ki :S Ama kemiklere dayanmaya az kaldı :KK34: Baya gitti yani :KK66: Daha önce 10 saatte 10 yaş gençleş olanı yapmadıysan ondan başla bence. Yaptıysan süperden devam o zaman. Gerçi ben süpere bakmadım daha. İpek daha iyi bilir :KK66: Yine o cevap verir. Basen sorunum olduğu için benim de, işe yaradığını söylemek istedim :129:
Bi azimle yapardım eskiden. Şimdi yine o azmi kazanmam lazım :KK4:

Günaydın kızlarrrr,

Dely benim de uykum vaaaaaaaar. Ve çok yoğun bir gün beni bekliyor.

Ara ara bakarım, çok kaynatmayın yetişemem sonra :))

Öpüyorum hepinizi.:KK54::KK54::KK54:

Kolay gelsin canıım. günaydıınnn.. Ayılalım hadiii.... :KK52: Ama bu mızmız havada da ayılınmıyo yaaa :KK31: Light sütlü nescafemi içiyoruumm. bu da açacağından değil de, psikolojik olarak açmış gibi oluyo işte :KK1:

Hoşgeldin, kolay gelsin.. İraden varsa mutlaka verirsin merak etme.. Hem de aç kalmadan :KK34::KK56: Zaten iraden var ki vermişsin baya şimdiye kadar :128: İmkanın ve zamanın varsa, forumdan ayrılma :KK66: Herkes yardımcı olmaya çalışır mutlaka..

Son düzenleme:
Günaydın hanım kızlarrr :))

Sayfalar o kadar hızlı ve güzel ilerliyor ki okuyorum bol bol, tatlı sohbetlerle motive oluyorummm, süpersinizzz

Seyirde 10. günüm bugün, ataktan sonra sadece 100 gr gitmiş bilmiyorum belki normaldir belki değildir ama elimden geldiği kadar dikkat ediyorum...
Bide sormak istediğim etinin form kepekli bisküvisi var ya tahta gibi olan ondan çok mecbur olunca tüketebiliyor muyuz???

günaydın

ve ben hala +1 kg :KK50: güçlendirmeyemı gectım nedır bu yaaa.. nezaman baslıycam vermeye...hayır artımıda veremedım kacgundur. suda tuketıyırumm.. sanırım az beslenıyorum ondanmı oluyor acaba :26:

az beslenme de duraklama yapıyor. ben de ramazanda az beslenerek aksattım düzenimi

Günaydın hanım kızlarrr :))

Sayfalar o kadar hızlı ve güzel ilerliyor ki okuyorum bol bol, tatlı sohbetlerle motive oluyorummm, süpersinizzz

Seyirde 10. günüm bugün, ataktan sonra sadece 100 gr gitmiş bilmiyorum belki normaldir belki değildir ama elimden geldiği kadar dikkat ediyorum...
Bide sormak istediğim etinin form kepekli bisküvisi var ya tahta gibi olan ondan çok mecbur olunca tüketebiliyor muyuz???

hayır tüketemiyoruz. marketlerde satılan diet bisküi v.b. ürünler yasak. onların yerine kedni hazırladıklarınızdan tüketin. bu arada kitabı okudunuz mu? okumadıysanız (ki ben sorunuzdan okumadığınızı çıkardım) hemen alıp okuyun

hayır tüketemiyoruz. marketlerde satılan diet bisküi v.b. ürünler yasak. onların yerine kedni hazırladıklarınızdan tüketin. bu arada kitabı okudunuz mu? okumadıysanız (ki ben sorunuzdan okumadığınızı çıkardım) hemen alıp okuyun

:KK43:( okuyamadımmm halaa
zamansızlıktan bişi yapamıyorum bisürü tarifleri toparladım ama uygulamaya ne yazıkki hala geçemedim,
teşekkür ederim :))

:KK43:( okuyamadımmm halaa
zamansızlıktan bişi yapamıyorum bisürü tarifleri toparladım ama uygulamaya ne yazıkki hala geçemedim,
teşekkür ederim :))

kitabı okumanız düşündüğünüzden çok daha önemli. lütfen bir an önce okuyun. verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi ve sağlık riskleri yaşamamanız için yapmanız lazım bunu.

X