Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kiz bu callen pilatesle ayni degerde degilmi yoksa bende istireeem:KK52:

deyilmiş galiba prenses callene daha iyi diyorlar ben sadece 1 kere yaptım.malum operasyon geçirince 3 hafta beklemey aldım.1 kere yaaptım ve sabah kalktığımda hayatta hiç ağrımayan yerlerim ağrıdı bide bunu21 kere yapınca müthiş olacak.sonra süper callen yapın diyorlar.elimdeki çok eski i tarihli çekim 70 ler olabilir callen teyzenin anneside var.yani buradakilerin kimi ileri derecede kimide başlangıç seviyesinde diyor.internetten buldum.süperini aradım ama sonuç elde edemedim.belkide elimdeki süperidir bilemicem ama niyeti fena bozdum.muhakkak yapacağım.

bu kadar emek ediyoruz kaşar yemiycem .. onu da yemicem anasını satiyım ... çikolata yemedik de bi yerimiz mi eksildi:) tamam yemiyorum çok teşekkür ederim bulaşıksuyu :KK19:

Arkadaşlar merhaba...
ben de dukan diyetine başladım atak döneminin son günü bugun 2.5 kilo verdim .. deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum muhteşem kilo vermişsiniz tebrik ederim..
atak diyetine başladığım gün adet oldum canım çok tatlı istedi yemedim dayandım . Başım çok ağrıyor iki gündür ölecem yaeee..
sormak istediğim şey kaşar peyniri:) canlarım ben light peynir yiyemiyorum midem bulanıyor çok acı.. normal peynır yedim aknaz diye bi peynir gördüm aldım yedim bi de kaşar yedim ne diyorsunuz güzeller olmaz mı bu iş?:2:

olmaz kaşarı unut sen bir süreliğine
bu arada boy kaç sende cicim

Yahu donbişşşş :)) Bas bas bağırıyoozzz.. Callan gerçekten işe yarıyor yahuuu....!! düzenli yap bak ne olaca :KK66: Ben de yaptım biliyom, başka yapanlar da var.. Daha işe yaramadı diyen yok :KK66: 1 haftada farkı fark et :KK66:

kizma deylim şimdi 1 kişiye yaramış başkasına yaramamış olabilir.sen yaradı diyorsan tamam .kısmetse haftaya başlıyacağım.liposakşın yaptırdım ama sağlık nedeniyle.çok küçük bi miktar olunca sarkma sorunu yok ama emboli tehlikesi yüzünden korse takmalıyım.yağ bezesinden kurtuldum.aldırdığım kısımdaki yağlar ne diyetle nede sporls gitti bide kollarımın hareketini kısıtlıyordu.şimdi şişler inince rahat rahat calleni yapabilirim.size yaramış umarım banada yarar.

slm kızlar
dün sahurda yumurtalı ekmek kızartması yedim
üzerinede dondurmalı tatlı çok canım istemişti :))
bir mide bulantısı basladı midem agrımaya basladı çok kötü oldum
yediklerimin bir kısmını çıkardım
sonra aktivia ile yulaf kepeği yedim üzerinede mide ilacı suan iyiyim
ama kızartma falan yediğimde bisey olmazdı uzun zamandır yemeyince dokundu galiba

bu arada hala inanamıyorum kiloma 28 yasındayım
bu kiloyu en son orta okulda gördüm sanırım.
güçlendirmeye geçmek için 53 olmayı bekliyorum
güçlendirme korkutuyor yinede beni

müthiş birşey başarmıssın güçlendirmeyi çok daha kolay yaparsın tickera bakıyorum ve ''yes, we can'' diyorum:KK16:

GÜZELLER ÇITIRLAR SELAM

keyifler iyidir umarım. ben aynı devam rejim ve oruç beni baya zorluyo allahım kabul etsin orucumuzu az kaldı zaten

kızlar size bişe sorcam gerçi baya geciktim oruç tutan arkadaşlar meyve yiyormusunuz

ben sahsen günde 1 porsiyon daha dogrusu iftarda 1 dilim sahurda 1 dilim karpuz yiyorum 10 gün kaldı ama yinecde zararın neresinden dönsem kardır

yememlimiydim kızlar

meyve yasak ama sanki dukan ramazanda 1 posiyon vermiş diye hatırlıyorumm

Uleyyyn canımın çekmediği şey kalmadı :) Evde kalmak iyi değilmiş ne kadar yemek programı varsa hepsini izledim, işkence bu beeee :KK1:

Cidden mi? Ama ben callan ı indirmeyi beceremedim. Videosuna nasıl ulaşacağım?

Ayy bu Dukan Amca bana diyor siz sakın üzerinize alınmayın:KK1::KK1::KK1::KK1:

Callan sa Callan anladık beaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52: tamam Callan yapacağımda bir videolarına ulaşabilsem
Eneee!!! Yapmazsan yapmaaa :KK70: hahah :KK9:

pksnmz videosunu gönderiyordu. Sormuştu isteyen var mı diye. Kendisiyle iletişebilirsin :p

Boy 172.. bi de kalın kemik çıktım.. bildiğin çam yarmasıyım yani:)
:KK1::KK1: Estağfurullah :KK1: Hoşgeldin :KK70:

kizma deylim şimdi 1 kişiye yaramış başkasına yaramamış olabilir.sen yaradı diyorsan tamam .kısmetse haftaya başlıyacağım.liposakşın yaptırdım ama sağlık nedeniyle.çok küçük bi miktar olunca sarkma sorunu yok ama emboli tehlikesi yüzünden korse takmalıyım.yağ bezesinden kurtuldum.aldırdığım kısımdaki yağlar ne diyetle nede sporls gitti bide kollarımın hareketini kısıtlıyordu.şimdi şişler inince rahat rahat calleni yapabilirim.size yaramış umarım banada yarar.
Niye kızayım be :KK70: Aynı şeyleri sordunuz hep, ondan öyle dedim. O annesiyle birlikte yaptığı video işte başlangıç. Doğrudur :KK66:

Aynıyız iştee... Ben de 29.. ve ben de sanırım ortaokulda öyleydim.. ama 53 bana hayal üstü bişeeeyyy :KK43: 56 olsam davul zurna :KK52::KK24: :KK9::KK9: Maşallah sana yaaa :nazar: Almazsın inşallah almazsın..

Ben Callander meşrebim, güzel çirkin aramam :KK53:
:KK9: Callan sahalar bizimdir :KK37::KK9::KK53:

GÜZELLER ÇITIRLAR SELAM
keyifler iyidir umarım. ben aynı devam rejim ve oruç beni baya zorluyo allahım kabul etsin orucumuzu az kaldı zaten
kızlar size bişe sorcam gerçi baya geciktim oruç tutan arkadaşlar meyve yiyormusunuz
ben sahsen günde 1 porsiyon daha dogrusu iftarda 1 dilim sahurda 1 dilim karpuz yiyorum 10 gün kaldı ama yinecde zararın neresinden dönsem kardır
yememlimiydim kızlar
meyve yasak ama sanki dukan ramazanda 1 posiyon vermiş diye hatırlıyorumm
Dukan amcam Ramazan'ı daha kolay geçirebilmek için güçlendirme gibi yapabilirsiniz demiş. Güçlendirmede de her gün 1 porsiyon meyve var ya, ordan aklında kalmış. Ben her gün oruç tutabilseydim öyle yapacaktım. Ama zaten her gün tutamıyorum ve tatilde de yeterince yediğim için :26: normal seyrinde gidiyorum. Ama bence Ramazan olması dolayısıyla, başka kaçamaklar olmuyorsa, 1 porsiyon meyve yemenin bir zararı olmaz. Yani zararı olmaz derken, kilo vermen durur tabi belki ama; almıyorsun da sanırım.. Ne güzel orucunu tutuyorsun, sevaba giriyorsun. Bunu bi eziyet haline de getirmemen lazım kendine. Bu yüzden, seni çok zorluyorsa, ye bence.. 1 porsiyon sonuçta :KK66: Allah kabul etsin..

delyyyy boyun kaç canım senin benimki 1.66 bugun kotonda bir şort denedim 34 beden
ama genelde 36-34 değişiyor gecen ipekyolda pantolon denedim 36 tam oldu
bedenimi bilmiyorum kalça darda benim bacakların maşallahı var

Sürpriiizzzzzzz!!!!

Fotoğraf koyucam demiştim :)) Medesam da soruvermiş sabahınan :)) Bişeyler ayarladım bakın bakiyim :KK66:

Ama saklamak olmasın diye dar t-shirtle göbişimi de koydum. Basenler de var ama onlar daha fazla gitmiyo. Göbiş gitse iyi olcak.

Bu arada akşam oldu da kim görcek bilmem :KK70: Görenler görmeyenlere göstersin :p

Eki Görüntüle 481696 Eki Görüntüle 481697

Önceki halim Eylül-Ekim 2011 ve son iki foto da 25 Martta çekilip 26 Martta dukana başlamama sebep olan fotolar :KK70:

Sonraki halim de pantolonlu halim 20 Temmuz, bacak şov da tatilde çekildiğim fotom 22 Temmuz:p :KK1::KK1::KK1:

Bi dee: Önce 67 kg - Sonra 58 kg. Bacaklarda, kollarda, göbişte vs 3-5 cm arası ilcelme :KK66: ama ancak eski halime dindüm diyebilirim. Zaten normal halim buydu. 2 kilo daha vercem kısmetse :KK66:
Yüzüme kaş göz de çizmiştim ama çok korkunç oldu, sildim ahahahahha :KK9::KK9:

deymm şahane olmuşsun canım ya, vallahi utandım kendimden inan.
bence göbek filan da öyle dediğin gibi değil ve giydiklerin de çok yakışmış.
kocan çok şanslı bak bunu kafasına kak dur. aşık olunacak ikinci kadında hemen yanıbaşında:)

yürekten tebrik ederim seni, aferin kız sana :KK9::KK9::KK9:

delyyyy boyun kaç canım senin benimki 1.66 bugun kotonda bir şort denedim 34 beden
ama genelde 36-34 değişiyor gecen ipekyolda pantolon denedim 36 tam oldu
bedenimi bilmiyorum kalça darda benim bacakların maşallahı var

Benimki de 1.63. Ama ben 53 olursam iyice çocuk gibi olurum yaa :S Bi kere düşmüştüm üniversitedeyken o kilolara yemeden içmeden kesilip, tanıyamamışlardı :KK1: Yani ben istiyorum gerçi oliyim de :) Zaten olamam, bünyem müsaade etmez sanırım :) Dukan'a da zorla "56,4 olursun" dedittirdim :KK1: Yoksa "57,5 ol" diyo o bana :p

34 beden olmak süper bişi olmalıııı amaa :nazar::109: Keşke olsam.. Ben Kotondan 38 giyiyorum. Belki azıcık bol geliyor, rahat rahat oluyor ama yani. Öyle seviyorum zaten, dar olmasın. Basenlerden geçmez benim 36 :KK1: 36 beden olmak hayalim amaa :KK16: 56 kilo olsam 36 olabilirm sanırım :44: Bacak ve basen var bende de. İnceldiler biraz da, yapısı öyle yani.. Kalın.. Elden bişi gelmiyo belli bi yerden sonra :101:

34 beden olmuşsun da bacakların maşallahı var diyorsun ya... :KK9::KK9: Ne kadar maşallahı olabilir yani :KK70::KK70::KK70:
Senin her yerine maşallah :nazar: Darısı başımıza..:KK55:

deymm şahane olmuşsun canım ya, vallahi utandım kendimden inan.
bence göbek filan da öyle dediğin gibi değil ve giydiklerin de çok yakışmış.
kocan çok şanslı bak bunu kafasına kak dur. aşık olunacak ikinci kadında hemen yanıbaşında:)

yürekten tebrik ederim seni, aferin kız sana :KK9::KK9::KK9:

Ayyy!! Şımartıyorsun canıımm :kk77: Çok teşekkürleerrr.. :KK17: :KK16: :KK54:
Benimki 8-9 kilo. Sen daha güzel görüneceksin :KK66:

Biraz göbek biraz da kollar gitti mi rahatlıcam.. Son 2 kilom da oralarda kaldı işte :KK66: O 2'yi de vermek istiyorum.. Fazla bişi istemiyom.. Spora başladım bakalım tekrar :KK8: :KK34:

Son düzenleme:
Bir şey sorcam bebekler size :) Oruç tutanlara sorum :) Ramazan ayı boyunca hep protein+sebze mi yaptınız yoksa normal mi devam ettiniz yani 1+1 şeklinde?

deyilmiş galiba prenses callene daha iyi diyorlar ben sadece 1 kere yaptım.malum operasyon geçirince 3 hafta beklemey aldım.1 kere yaaptım ve sabah kalktığımda hayatta hiç ağrımayan yerlerim ağrıdı bide bunu21 kere yapınca müthiş olacak.sonra süper callen yapın diyorlar.elimdeki çok eski i tarihli çekim 70 ler olabilir callen teyzenin anneside var.yani buradakilerin kimi ileri derecede kimide başlangıç seviyesinde diyor.internetten buldum.süperini aradım ama sonuç elde edemedim.belkide elimdeki süperidir bilemicem ama niyeti fena bozdum.muhakkak yapacağım.

Bir şey sorcam bebekler size :) Oruç tutanlara sorum :) Ramazan ayı boyunca hep protein+sebze mi yaptınız yoksa normal mi devam ettiniz yani 1+1 şeklinde?

ben normal devam ettim kuzucum

X