Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tesekkürederim canim

yok yok aliye de bizim iyi bir örnegimiz :KK8: valla nerelerden nereye yaa tekrar bravooo aliyeecim

ya ne kadar zor dimi burda taze sebze bulmak. hele ki maydanoz nane cok seviyorum ben ama burada cok zor. ancak bahcede yetistirmek lazim ki onu da ben hayatta beceremem.

ben sahsen cok iyiyim :KK16:

sabah kahvaltim

kiymali yumurta

öglen tavuk köfte vardi buzluktan onu yaptim kefirle birlikte ictim süper süper oldu

akksama da sanirsam közlenmis patlican la kkiymali oturtma gibi yapicam

Evet canim eskiden kayinvalidemin pencerisinin önünde vardi taze nanemiz hausmeister kesince eskisi kadar olmuyor..Ya su alman maydanozu na ne demeli kokusu bilem yok..:KK9::KK9::KK9:

geçen gün annem balık yapmıştı fırında.vıcık vıcık yağ anne ddim sen buna yağ dökmedin dmi yoo dedi.çipuraydı ama çiftlikmiş o yüzden yağlıdır dedi annem.o sadece yağlı kağıda koyup fırınlamış.nerden alabilirmki yağsız balık:KK17:

Sekercim dukan emmi demiski yagli yagsiz her türlü balik tüketebilirsiniz...Ben sadece ton baligini kendi suyunda olandan aliyorum..digerlerinin yag oranina hic bakmiyorum..

canım ya pazara cıkamasan bıle istisnasız butun marketlerde taze nane goruyorum ben. istanbulda ama. marketlere sende bır bak ıstersen.

croiselle
callanın müşteri temsilcisi gibisin. callan la ilgili bilmediğin bişey varmı merak ettim.:124: dukanın simlaya callanında sana pirim vermesi gerek bence :KK19::KK71: bende yapabılsem :KK31::KK31:

Türkiye de eminim kolay bulunuyordur ama Almanya da nane hic satilmiyor..:KK50:

hatunlar bide lor peyniri deyip geçmeyin.dün markette murat beyin lor peynirinin yağ oranına baktm 14lü bişeydi :KK53::KK53::KK53:

kaanlar aldm bnde onunki 2:KK9:

Bu peynirlerde mubarek murat bey kaanlar :KK9::KK9::KK9:

goji berry kullaniyorum ben
aksamlari yesilcayimin icine atiyorum sisyor cok güzel oluyor tadi.

multi vitamin i ssakin ihmal etmeyin ben biraz ara verdim saclarim dökülmeye basladi tekrar kullaniyorum

hertürlü multivitamin olur. Türkiyede hangisini kullaniyorlar bilemyiorum su an

lor peyniri ise ;

bir kilo yogurdu ocakta kaynama noktasina getiriyorsun icine az tuz atabilirsin cok az bir tatli kasigi das sirke atabilirsin
kesiliyor sonra ocakta hic dokunmadan iki saat ssogumasini bekle
sonra lavabonun icinde süzgecin icine temiz tülent koyup 3-4 saat da öyle beklet süzülsün
yada tülbent in agzini baglayip üstteki dolabin kapaginin kulbuna takabilirsin altina da bir tencere ya da kap suyu süzülür iyice

kalip gibi oluyor cok güzel

Bende goji aldim yogurdun ve yulafin icine atiyorum orda da güzel sisiyorlar..:KK1::KK1: lor peyniri quark mi oluyor canim..? Türk marketlerinde ben hic bulamadim..Ben quarki da biraz sulandirip yulaf kepegiyle yiyorum yada tonbalikli salata yapiyorum balsamico ekliyorum iki kasik da quark tavsiye ederim doyurucu oluyor..

leslie ile 5 mil yürüdüm ve arkasından callanetics i yaptım size bi merhaba diyeyim diye geldim. Callanda karın hareketleri dışında pek fazla zorlanmadım baya sevdim hatta kendimi çok rahat hissediyorum şuan günde 2 defa yapmayı düşünüyorum bi sabah bi gece olmak üzere. inşallah hevesim kırılmaz da yapabilirim evde boş boş oturuyorum nasıl olsa biraz işe yarayayım:KK52:

callanetics türkçesi var mıııııııııııııııııııııı? cvp verdiniz de ben mi kaçırdım acaba kızlar yaaaaaaa:26:

callanetics türkçesi var mıııııııııııııııııııııı? cvp verdiniz de ben mi kaçırdım acaba kızlar yaaaaaaa:26:
Şimdi gugıl amcaya sordum. Baya bi site çıkardı. Sanırım artık var. Gerçi ben ingilizcesini indirmiştim. Bi bakın isterseniz gugıl amcaya sorun.

biraz önce birisi kilosu 8 tl ye yulaf kepeği aldığını söylemişti. hata ben de ona diyetin maliyeti konusunda cevap yazmıştım. ama kim olduğunu bulamıyorum şimdi. 8 tl kepeği nereden aldığını soracağım. benim aldığım yerlerde 400 gr. 6,5 tl. nette de buna yakın hatta daha yüksek fiyatlar var. daha uygun bir yer bulursam topluca alayım dedim.

8 tl ye ben aldım. Evin orda bir aktardan. Annem sağolsun bulmuş. Hemde toz falan değil. Suya koyunca hemen şişiyor yani bence ama ca çok uygun.

KIZLARRRR

Gojiberry kullanıyomusunuz sanırım atak sonrası yazıodu kitapta bi de vitamin kullanın diodu siz bunları nası yapıonuz ya da yapıonuzmu

vitamin adı da rica etsem

bide şu lorun tarifi nasıl ki acepppp

YAğszı süt alınır kaynatılır. Yarım limon sıkılır kısık ateşte. AAA bide bakmışisın süt kesilir. Adı üstünde KESİK derler egede. SOnra süzer suyunu ayırısın. Bir gece bekledimi dolpta acayip doyurucu bişey oluyorrr. ay canım istedi...

alın size her evre dukan yayla çorbası tarifi kızlar

YAYLA ÇORBASI(her evre)

MALZEMELER:
-2 kaşık yulaf kepeği
-2 bardak sıcak su
-3/4 bardak yağsız yoğurt
-1 yumurta
-nane
-tuz

Yulaf 2 bardak sıcak su ile yumuşayana dek yaklaşık 15dk kaynatılır.Bir kase içinde yumurta yoğurt ile çırpılır içine arzu edilen miktarda nane eklenir.Kaynamış olan çorbadan kaseye azar azar eklenerek ılınması sağlanır.Daha sonra karışım yavaş yavaş karıştırılarak kaynayan çorbaya eklenir.Bir taşım beraber kaynatılır.Kesilmemesi için tuz en son eklenir.

-Çorbanın kesilmemesi için kapağının kapatılmamasına ve ateşin kısık olmamasına dikkat edin

afiyet olsun

Artık çorba içmenin zamanı gelsi içim kuruduu. Süper tarif teşekkürler

ankaradaki arkadaşlar
dukan günü mü yapsak :))

YALOVA yokmu ??

kestane_şekeri sen bursalı mısın

Yalovalıyım bennn

bnce taksimde buluşmalıyız istanbuldaki bütün kk dukaniçeleri gelir:nazar:

Ben yalovadayım ama taksim derseniz karstan bile gelirimmmm

Arkadaşlar,

Konu Dukan Diyeti Deneyimleri.. Tabii ki arada özel konu dışı sohbetleriniz olur.Fakat son zamanlarda konu neredeyse geyik bölümüne alınacak bir hal almaya başladı.Sadece diyet ile ilgilenen arkadaşlarımız bu durumdan muzdaripler.

Lütfen biraz daha dikkatli olalım:KK34:

Güzel paylaşımlar dilerim :KK71:

Ighhh uyarı aldık kızlar tek ayak cezası var AMAN DİKKATTT Ayıp oldu yönetimee

Evet var ben bulup indirmiştim. Dublaj bir liseli tarafından yapılmış olsada idare ediyor...

var evet. ama linkini bulamadım. google da araştır bulursun. ya da buradaki callanetics konusuna bak. orda da vardı sanırım

8 tl ye ben aldım. Evin orda bir aktardan. Annem sağolsun bulmuş. Hemde toz falan değil. Suya koyunca hemen şişiyor yani bence ama ca çok uygun.

pksnmz sen yalovalı olduğuna göre sanırım sizin evin ordaki aktar da yalovadadır :-) ben en iyisi istanbuldaki aktarlara bir bakayım şeker...:KK9:

leslie ile 5 mil yürüdüm ve arkasından callanetics i yaptım size bi merhaba diyeyim diye geldim. Callanda karın hareketleri dışında pek fazla zorlanmadım baya sevdim hatta kendimi çok rahat hissediyorum şuan günde 2 defa yapmayı düşünüyorum bi sabah bi gece olmak üzere. inşallah hevesim kırılmaz da yapabilirim evde boş boş oturuyorum nasıl olsa biraz işe yarayayım:KK52:
tatlım ben de ilk başta kolay gelmesnin gazıyla aksatmadan tam sayısında yaptım callanetics'i, twister'da toplamda 20 dk kadar döngüler, uzun yürüyüşler, evin koşturması, çocuk sabahları da tibet 5 derken iki gündür tutulmalar başladı vücudumda,, callan a ara verdim diğerlerine devam ediyorum.. az dinlenip biraz da magnezyum alıp pazartesi tekrar başlıycam.. Sen de dikkat et kendine.. 1 ideal bence, sandığımızdan daha fazla yükleniyoruz vücudumuza :KK66:
YAğszı süt alınır kaynatılır. Yarım limon sıkılır kısık ateşte. AAA bide bakmışisın süt kesilir. Adı üstünde KESİK derler egede. SOnra süzer suyunu ayırısın. Bir gece bekledimi dolpta acayip doyurucu bişey oluyorrr. ay canım istedi.
.....
Ben yalovadayım ama taksim derseniz karstan bile gelirimmmm
süzme meselesi hariç göze aldım da.. öyle önerildiği gibi bi tülbent yok galiba evde... alternatifi ne olabilir? ince süzgeç var plastik. o olar mı acep?? bir de tuz koymaya gerek kalmaz mı limon olursa ?

ayrıca yoğurt tarifi de bir kez daha verilse fena olmaz :)

ipek yalova da yazın pek cazip, olmadı toplanıp bir yalova çıkartması yapalım :))

Son düzenleme:
süzme meselesi hariç göze aldım da.. öyle önerildiği gibi bi tülbent yok galiba evde... alternatifi ne olabilir? ince süzgeç var plastik. o olar mı acep?? bir de tuz koymaya gerek kalmaz mı limon olursa ?

ayrıca yoğurt tarifi de bir kez daha verilse fena olmaz :)

ipek yalova da yazın pek cazip, olmadı toplanıp bir yalova çıkartması yapalım :))

Annem ve babannemler böle bez bir torbada süzüyorlar yoğurdu...Plastik süzgeç bu delikli olanlardan mı :26::26::26: Onlarla olmaz sanırım... Sadece suyun akacağı kadar delikli olması gerek...

Günaydin dukancanlar gerci ben saat 4:30.dan beri ayaktayim ya neysee...:KK1: Bugün esim geliyor Türkiye'den 31 mayis dan beri ayriydik ve bu bizim uzunnnnn zamandir ilk ayri kalisimizdi cok sükür gecti...

Yeni aldigim cay da ilk fark ettigim günde 2-kez wc ye cikarmasi :21: :21: insallah vucud alisinca degisim olmaz..

Günaydin dukancanlar gerci ben saat 4:30.dan beri ayaktayim ya neysee...:KK1: Bugün esim geliyor Türkiye'den 31 mayis dan beri ayriydik ve bu bizim uzunnnnn zamandir ilk ayri kalisimizdi cok sükür gecti...

Yeni aldigim cay da ilk fark ettigim günde 2-kez wc ye cikarmasi :21: :21: insallah vucud alisinca degisim olmaz..

gözün aydın kuzu :) her iki vesile için de diyorum :KK9:

Gözünaydın :KK16::KK16::KK16: Umarım ayrılmazsınız bir daha...

Ne çayı :26::26::26: İsim verebilirmisin bende deneyim :KK17::KK17::KK17:

X