Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ay olmadı
resimleri paintte düzenledim, sonra wordde attım olmadı, farklı kopyalayıp normal resim dosyasına attım olmadı
nerde hata yapıyorum bennnnn

ay olmadı
resimleri paintte düzenledim, sonra wordde attım olmadı, farklı kopyalayıp normal resim dosyasına attım olmadı
nerde hata yapıyorum bennnnn

Canım paintte farklı kaydet diye seçerken orada dosya türünü jpeg olarak seçmen lazım yoksa çok büyük olur. Sonra yüklerken direk ondan yüklemeye çalış

[
kızlar nbr napıyosunuz hepiniz süper gidiyosunuz yaa :))

ben bugün 3.devreye geçtim yani güçlendirme aşamasına :KK52::KK52:

123 gün seyir yaptım ve tam 15 kilo verdim. şimdide güçlendirme evresinde 15*10 = 150 gün yapıcam sonrada özgürümmmmmmmm :KK52::KK52::KK52:

darısı tüm arkadaşlarımın başına :KK8::KK8:

telli turnam süper olmuşun yaa hız kesmeden devammmm :KK52::KK52: valla çok farketmiş yaaa :KK8:

[

123 gün seyir yaptım ve tam 15 kilo verdim. şimdide güçlendirme evresinde 15*10 = 150 gün yapıcam sonrada özgürümmmmmmmm :KK52::KK52::KK52:

telli turnam süper olmuşun yaa hız kesmeden devammmm :KK52::KK52: valla çok farketmiş yaaa :KK8:

Gözün aydın canım tebrik ederim.. Darısı başımıza inşaAllah. Aman sakın bi daha alma kilo falan

Benimde yavaşladı baya kilo vermem bakalım nasıl olucak..

[

tebrik ederim, çok güzel... benim dukanın sitesinde inmem gereken kilo 57 olarak çıktı. ama aslında ben 20li yaşların ortalarına kadar 52 kg falandım. şimdi 3 kilo verince iniyorum 57ye ama eski kiloma döneyim desem daha 8 vermem gerek :KK52:

o kadar uzak bir ihtimal ki bu benim için... sen ne güzel 15 kg vermişsin, harika bir rakam valla...

inşallah olur, yalnız bu en kilolu halim değil, 6-7 kilo daha eklemeniz lazım son halim için, birde kolumun arkasında kalan kısmıda unutmayın
$adsýz.JPG

supersiniz inaninki sizin boyle mutlu kilo verdiginizi gordukce insanin ici kipir kipir oluyor
biran once bende baslayip sizin gibi mutlu mutlu kilo verdigimi yazmak istiyorum insallah bende guzel sonuc alirim kizlar
motivasyan super burda

ayyy çok küçük olmuş :KK43:((((((
ama üzerine tıklayınca azcık daha büyüyor
telli turnam sağolasın canım, mümkün değil yapamazdım yoksa

şimdi fark yok ki dermişsiniz :KK43:

ayyy çok küçük olmuş :KK43:((((((
ama üzerine tıklayınca azcık daha büyüyor
telli turnam sağolasın canım, mümkün değil yapamazdım yoksa

şimdi fark yok ki dermişsiniz :KK43:

nasil belli olmaz canim bas baya belli olmus kilolarin gitti
insallah en kisa zamanda istedigin kiloya ulasirsin

çok sağolun
birde aklıma gelip yemeği yemeden önce çektirseydim o midede çıkmamış olurdu ama neyse
oradakilerin şaşkınlığı yeter bana :KK1:
bu gazla rahat kaçamaksız 10 kilo veririm :KK52:

inşallah olur, yalnız bu en kilolu halim değil, 6-7 kilo daha eklemeniz lazım son halim için, birde kolumun arkasında kalan kısmıda unutmayın
Eki Görüntüle 288098

Belli olmaz olurmu canım yaaa. Ne kadar da farketmiş. Kesinlikle 10 kg dan fazla duruyor. 20 vermiş gibisin. Aşırı farketmiş. Anacım kollara bak sen ne kadar incelmiş.. Sende benim gibi şişman sıfatından fazla kilolu sıfatına inmişsin canım.. Bak giydiğinde ne kadar yakışmış. Bundan 7 kg fazla halinle son halini kıyaslıyorumda vayyyyyyyyy beee.

Çok sevindim yaa.. Tebrik ederim arkadaşım harika görünüyorsun ve dahada süppper olacaksın hep birlikte olacağız. :KK54:

Eki Görüntüle 288108

Merhabalar !!!

Gününüz aydın olsun Dukancan'lar...

Nasılsınız bugün?

:KK19: :KK19: :KK19:

Bende bir kere başlamıştım, 2 gün yapıp bırakmıştım.
Hatta burayada yazıyordum :KK1:
Bugün atakta 3. günüm.Cumartesi 75.7 idim.
Bugün 74.7 çıktım...

:KK76: :KK76: :KK76:

Daha nice kilolara inşaallah

:KK60: :KK60: :KK60:

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım.daha önce bir sürü diyet denedim ve istikrarsızlıktan yapamadım 2 kilo verip 3 kilo aldım çünkü diyetlere geçici gözle bakıodum aman bi bitsede şunu yesem bunu yesem diodum sonuçta dieti bitiremeden bırakıp dalıodum aburcuburlara :26:..ama böle olmıcak anladım:KK43:arkadaşımın gazıyla bugün başladım o bu dietle 1.5 ayda 7 kilo verdiğini söledi ki gözle görülür anaormal bir sonuç vardı:)bakalım şimdi 71 kiloyum 59 kiloya inmem ne kadar sürecek:)umarım çabucak ve yılmadan ulaşırım sonucuma.. şimdi dua ediom allahım nolur bana sabır ver de bozmayım dieti kaçamak yapmayım:KK43:

mrb herkese,
resimlerini koyan bayanlar hepinizi tebrik ediyorum; bu değişimler gerçekten inanılmaz
sanırım belli bir eşik değeri aştıktan sonra fiziksel fark giderek artıyor; gercekten 10 kilo civarı verdiğinizi soyluyorsunuz ama görüntü bundan cok daha fazlasını soyluyor; tebrik ediyorum darısı herkesin başına

kolay gelsin hepinize

bu arada 10 kiloyu 1.5 yılda aldım:KK43:evlendikten sonra şimdi size bir sorum olacak bu kiloları vermek ne kadar zorlar beni ?yerleşik kilolarmıdır?

bu arada 10 kiloyu 1.5 yılda aldım:KK43:evlendikten sonra şimdi size bir sorum olacak bu kiloları vermek ne kadar zorlar beni ?yerleşik kilolarmıdır?

ben evlendikten sonra 1,5 yılda toplam 15 kilo kadar aldım. 5 kilo aldım sonra 5-6 kilo daha aldım. ara ara diyet yapmaya calıstım iki kilo verdim 3 kilo aldım derken sürec sonunda toplam 15 kilo almış olarak başladım diyete. cok zorlanmıyorum acıkcası ve ben diyette cok küçük değişiklikler yapıp özellikle bu hafta bir miktar kaçamağa da yer verdiğim halde verebiliyorum; bence azimli olup dikkat edince bir sekilde veriliyor

X