Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar naparsınız bakem ben hiç iyi değilim sinir oluyorum kaç gündür yine 1 ileri 1 geri gidiyo kilom şu 64 lü rakamlara kaç gündür bi düşemedim hergün yarın sabah kesin düşerim diyorum her sabah hayal kırıklığı bide bişey sorcam regl olmama 5 gün var acaba vücut su tutarmı 5 gün önceden tabi hamile değilsem bide o olasılık var:KK1::KK1::KK1:inşallah öyleyimdirde gerisi fasa fiso

son birkaç yıldır adetten yaklaşık 1 hafta kadar önceden şişmeye başlıyorum ben. sinir bozukluğu, kapı gıcırtısına ağlama isteği de cabası tabii. bol bol su içip ödemini çözmeye çalış tatlım. hamileysen de bol su faydalı sonuçta. hiç fena bir kiloda değilsin. umarım kilo vermen düzene girer ya da hamileyim diye güzel haberini paylaşırsın bizimle.

kızlar naparsınız bakem ben hiç iyi değilim sinir oluyorum kaç gündür yine 1 ileri 1 geri gidiyo kilom şu 64 lü rakamlara kaç gündür bi düşemedim hergün yarın sabah kesin düşerim diyorum her sabah hayal kırıklığı bide bişey sorcam regl olmama 5 gün var acaba vücut su tutarmı 5 gün önceden tabi hamile değilsem bide o olasılık var:KK1::KK1::KK1:inşallah öyleyimdirde gerisi fasa fiso

umarım hamilesindir canım:) regle az kalmıssa siskinlik olur evet. hiç moral bozma sennnn:)

light puding arıyorum ben de ama hıcbir markette bulamıyorum. aldığım tek hazır urun nestea nın light şeftalili ıcetea si. ben de yulaf kepeği ile evde puding yapmayı denicem bakalım birseye benzer mi

light puding arıyorum ben de ama hıcbir markette bulamıyorum. aldığım tek hazır urun nestea nın light şeftalili ıcetea si. ben de yulaf kepeği ile evde puding yapmayı denicem bakalım birseye benzer mi

ben de aynı sorunu yaşadım. migrostan alıyordum ama kaç gidiş oldu, yok. carrefour'da bir de metro gross'ta var. kutu kutu alıp stok yaptım valla:KK1:

son birkaç yıldır adetten yaklaşık 1 hafta kadar önceden şişmeye başlıyorum ben. sinir bozukluğu, kapı gıcırtısına ağlama isteği de cabası tabii. bol bol su içip ödemini çözmeye çalış tatlım. hamileysen de bol su faydalı sonuçta. hiç fena bir kiloda değilsin. umarım kilo vermen düzene girer ya da hamileyim diye güzel haberini paylaşırsın bizimle.

ben zaten günde 3 4 lt su icmeye özen gösteriyorum canım inşallah hamileyimdirde kilo önmli değil

bulut_bebek canım dualarımız seninle. inşallah kavuşurusun bebecigine:)

ben de aynı sorunu yaşadım. migrostan alıyordum ama kaç gidiş oldu, yok. carrefour'da bir de metro gross'ta var. kutu kutu alıp stok yaptım valla:KK1:

oralara da bakıyım madem canım. yalnız migros kipa çağdaşa bakabiliyorum cunku

.

Nesssss canım seninde gidiyor kilocuklar hızlı hızlı. Tebrik ederim.

Sen hele bir yaz bakim ne yapıyon ne diyon da böyle hızlı gidiyor. Spormu yapıyosun ne ediyosun

SAĞOL CANIM
ah ahhh, hayırlısıyla hele seninde minik bir kuşun olsun, 2 yaş sendromunda ve diş çıkarsın, gündüz durmayıp gece uyumasın, yanındada dukan diyeti olsun, öyle bir giderki kilocuklar :KK70:
inan şu 2 gecedir toplam 6 saat uyumamışımdır, hele dün gece 4 ten 7 ye kadar aralıksız ayağımda salladım ne kendi uyudu nede beni uyuttu... başka spora ne hacet
birde nerdeyse hiç kaçamak yapmıyorum, elime bulaşan balı ağzına götürme tarzı benim kaçamaklarım mesela, suyu 3 litre içiyorum ve mutlaka maden suyu akşam yemeğinden sonra
çarşamba günü tam 1 ay olacak benim, merakla bekliyorum ne kadar vereceğimi...
inşallah kurtuluruz şu yağlardan artıkkkkkkkkk

Kızlarrr bide böyle eski resmim var diyerinde pek belli değil heralde bakın bakalım

Eki Görüntüle 277332 Eki Görüntüle 277329 Eki Görüntüle 277330

yeni gördüm resmii.. çok hoşsun maşallah :nazar: :KK69: çok güzel olmuş ..

Teşekkürler :KK1: Gün geçtikce yaklaşıyoruz hedefimize :KK1:

Fakat bir sorun çıktı karşıma. 2 gündür tuvalete çıkamadım :KK43: Yediklerime çok dikkat ediyorum fakat çok şiştim şuanda kilo almış gibi hissediyordum kii 1 kilo geri gelmiş :KK43: sinirlendim yulaf kepekli, splendalı muffin yaptım ilk kez :KK43: en büyük kaçamağım :2:

ya sorma ben de 500 gr almışım bgn .. çok deli oldum ..

günaydın hatunlaaaar .. nasılsınız..
ben bugün 500 gr almışım. seyirin 4. günündeyim .. ve saf protein günüm ..
normal mii :KK50:
moralim bozuldu .. hergün en azından 200 gr düşüyordum :KK50:

SAĞOL CANIM
ah ahhh, hayırlısıyla hele seninde minik bir kuşun olsun, 2 yaş sendromunda ve diş çıkarsın, gündüz durmayıp gece uyumasın, yanındada dukan diyeti olsun, öyle bir giderki kilocuklar :KK70:
inan şu 2 gecedir toplam 6 saat uyumamışımdır, hele dün gece 4 ten 7 ye kadar aralıksız ayağımda salladım ne kendi uyudu nede beni uyuttu... başka spora ne hacet
birde nerdeyse hiç kaçamak yapmıyorum, elime bulaşan balı ağzına götürme tarzı benim kaçamaklarım mesela, suyu 3 litre içiyorum ve mutlaka maden suyu akşam yemeğinden sonra
çarşamba günü tam 1 ay olacak benim, merakla bekliyorum ne kadar vereceğimi...
inşallah kurtuluruz şu yağlardan artıkkkkkkkkk

İnşaAllah canım yaa. Bayrama kadar 80 altına düşmek istiyorum ama zor gibi. Benim bide kabızlık sorunum olmasa. Ama inat ettim bayrama kadar her gün bitki çayı içeceğim ve onu yeneceğim.

Bu akşam bende yürüyüşe başlayacağım. Üşenmesemde leslie yapabilsem keşke. 80 Altına düşsek daha bir azim gelecek sanırım bize. Şimdi ilk hedefimiz 8 li rakamlardan kurtulmak olsun. Sonrasını düşüncez artık bakalım.

Allah yardımcın olsun bacım çocuklada zordur ya.

kızlar bugün itibariyle dukan diyetine ailecek başlamış bulunmaktayız. yulaf kepeğini almadık ama aktarlarda marketlerde filan bulamazmıyız acaba. bi de şimdi bu atak evresinde bu etleri tavukları yaparken soğan biber filan kullanabiliomuyuz tatlandırmak için. yemekte değişik olarak nasıl tatlar kullanabiliriz başka. kitabı aldım okudum da ama. yeşillik salata filan yazmıyo hiç. beenim için sorun deil de annemle babam salatasız olur mu filan diyolar. ne yapsak bilemedik doğrusu. yardım lütfen kızlarr. ilk günüm bugün ve su içerken çok zorlanıorum. günde 1,5 lt. içcem ben.daha fazlasını bünyem kaldırmaz heralde içemem. yeterli mi sizce 1.5lt su. kitapta da 1,5 yazıyo ama herkes çok daha fazla içio burda okuduğum kadarıyla.:26:

günaydın kızlar tatildi davetlerdi derken hep diyeti erteleyip duruyordum bugün itibariyle ben de diyete başladım. Sabah tartıldım 60.7 geldim hedefim 54 olmak. Siz yulaf kepeğiyle nasıl krep yapıyorsunuz bi de füme etleri nerden alıyorsunuz?

günaydın dukancılar :KK3::KK3:

ben hala 78.0 de sabitim, ama maalesef regl olamadım ve hem başım çok ağrıyor, hem de sinirim çok bozuluyor.
şunu da bir atlatsam da rahat rahat devam etsem diyetime yaaaa, keyfim kaçıyor böyle:KK37:

günaydın kızlar tatildi davetlerdi derken hep diyeti erteleyip duruyordum bugün itibariyle ben de diyete başladım. Sabah tartıldım 60.7 geldim hedefim 54 olmak. Siz yulaf kepeğiyle nasıl krep yapıyorsunuz bi de füme etleri nerden alıyorsunuz?

ben başlarda krebi pek sevmedim, kepekten dolayı kum gibi bişeyler geliyodu ağzıma yiyemiyordum .
ama şimdi mükemmel oluyor

1 yumurta, 2 kaşık yulaf kepeği ve yarım çay bardağı yağsız sütü blender da çırpıp sonrada başka bardağa süzgeçten geciriyorum. süper bir harç oluyor.

o sırada tavayı iyice ısıtıp 2 yada 3 parçaya böldüğüm krep harcını döküyorum en kısık ateşte iyice pişiriyorum.

Son düzenleme:
X