Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın dukancılar :KK3::KK3:

ben hala 78.0 de sabitim, ama maalesef regl olamadım ve hem başım çok ağrıyor, hem de sinirim çok bozuluyor.
şunu da bir atlatsam da rahat rahat devam etsem diyetime yaaaa, keyfim kaçıyor böyle:KK37:

kaçmasın keyfin yahuu .. bak en azından kilo almamşısın. ben 500 gr aldım bile :KK50:

günaydın dukancılar :KK3::KK3:

ben hala 78.0 de sabitim, ama maalesef regl olamadım ve hem başım çok ağrıyor, hem de sinirim çok bozuluyor.
şunu da bir atlatsam da rahat rahat devam etsem diyetime yaaaa, keyfim kaçıyor böyle:KK37:

tarifin için çok teşekkürler akşama deneycem bakalım sabah için süper olur. Bu arada baş ağrısı için benden bir öneri aktarlarda nane yağı var çin yağı olrak da geçiyr onu hafif hafif şakaklarına sür masaj yap çok rahatlatıyor.

ben daha başlamadım diyete ama yulaf kepeğini aldım .bulamayanlar için ben
gurmenetten aldım doğanay marka henüz açmadım diyete bayramdan sonra başlayacağım
ozamana kadar ligt olmayan herşeyi (mayonez,beyaz un,şeker...)tüketip ligtlrnı alıcam
sporada başladım düzenli devam edicem birde dukan diyetine başladım mı
gitsin kilolar :)))

kaçmasın keyfin yahuu .. bak en azından kilo almamşısın. ben 500 gr aldım bile :KK50:

canım daha olamadım ya ondan almadım, bak sen başlasın en az 2 kg fazla çıkarım,
güya tartılmıycaktım bu ara:KK53:

tarifin için çok teşekkürler akşama deneycem bakalım sabah için süper olur. Bu arada baş ağrısı için benden bir öneri aktarlarda nane yağı var çin yağı olrak da geçiyr onu hafif hafif şakaklarına sür masaj yap çok rahatlatıyor.

afiyet olsun canım, önerin için de teşekkür ederim ama benim buralarda aktar yok ki taaaaaa çarşıya gitmem lazım:KK37:
beni ancak sıcak bir duş paklar

ben daha başlamadım diyete ama yulaf kepeğini aldım .bulamayanlar için ben
gurmenetten aldım doğanay marka henüz açmadım diyete bayramdan sonra başlayacağım
ozamana kadar ligt olmayan herşeyi (mayonez,beyaz un,şeker...)tüketip ligtlrnı alıcam
sporada başladım düzenli devam edicem birde dukan diyetine başladım mı
gitsin kilolar :)))

hoşgeldin canım..
inşallah kısa zamanda sağlıklı bir şekilde ulaşırsın istediğin kiloya..
şimdiden kolay gelsin:KK34:

alacağınız olsun kızlar bi cvp vermediniz okudum bunca sayfayı :KK37: neyse bugün itibariyle sizdenim artık başladık bakalım ne olacak bnm atak evrem dukkan ın sitesinde 5 gün çıktı 10 kilo vericem umarım sihirli bir deynek olsada bu 5 günde 10 kiloyu versem :KK1: herkese tekrar kolay gelsin :KK54:

günaydın kızlar geçen hafta söylemiştim pazar günü diyete başlayacağım diye ve de çok kolay olacağını düşünüyordum çünkü bütün proteinli gıdaları çok severim. ama bu kadar zorlanıcağımı düşünmemiştim. eşimle birlikte yapıyoruz onuda motive ettim. kahvaltıda iki yumurta haşladım ikimize öyle karabiber falan döktüm hindi füme koydum tabağa %70 yağı alınmış beyaz peynir koydum eee bide krep yapıyım dedim. yapmaz olaydım o krepi sanki hayatımda hep krep yapmışım da kepeklisi kusur kalmış. allahım o kadar korkunç bişey oldu ki tarifi yok. eşim yedi ses etmedi ama ben kesinlikle yiyemedim. öğlen tavuk haşlamıştım onu yedim akşam da balık ızgara yaptık yağsız ama yemeğe misafir geldiği için balığın yanına salata yaptım offf salatayı bu kadar özleyeceğimi hiç düşünmemiştim. gece oldu hala burnumu yumurta kokusu ağzıma da krebin tadı geliyor. bugüğn ikinci gün sabah sadece süt içtim nasıl geçicek sebzeyi nasıl bu kadar özlemişim çok merak ediyorum doğrusu

günaydın kızlar geçen hafta söylemiştim pazar günü diyete başlayacağım diye ve de çok kolay olacağını düşünüyordum çünkü bütün proteinli gıdaları çok severim. ama bu kadar zorlanıcağımı düşünmemiştim. eşimle birlikte yapıyoruz onuda motive ettim. kahvaltıda iki yumurta haşladım ikimize öyle karabiber falan döktüm hindi füme koydum tabağa %70 yağı alınmış beyaz peynir koydum eee bide krep yapıyım dedim. yapmaz olaydım o krepi sanki hayatımda hep krep yapmışım da kepeklisi kusur kalmış. allahım o kadar korkunç bişey oldu ki tarifi yok. eşim yedi ses etmedi ama ben kesinlikle yiyemedim. öğlen tavuk haşlamıştım onu yedim akşam da balık ızgara yaptık yağsız ama yemeğe misafir geldiği için balığın yanına salata yaptım offf salatayı bu kadar özleyeceğimi hiç düşünmemiştim. gece oldu hala burnumu yumurta kokusu ağzıma da krebin tadı geliyor. bugüğn ikinci gün sabah sadece süt içtim nasıl geçicek sebzeyi nasıl bu kadar özlemişim çok merak ediyorum doğrusu

ben bugün başladım korkutma yahu gözümü :KK1: cnm kolay gelsin ben çalışıyorum hafta içi başlamak daha kolay olur diye düşündüm sağolsun şube müdürüm destek oluyor yoğurt süt falan ama öğlen ne bulucamda ne yiycem bilmiyorum

tartımda bozuldu zaten çok mutsuzum çok açım depresondayım :))))))))) of ya bi takım tarifler öğrenmem lazım akşam en azından çayın yanına vede sabah kahvaltıda biraz daha keyifli şeyler yemem lazım.

anlaşıldı yeni katılanlara burda cvp verilmio demek ki. 2. yazışım buraya ve hiçbi cvp gelmeyişi. ne yapalım sağlık olsun.:KK43:

ben bugün başladım korkutma yahu gözümü :KK1: cnm kolay gelsin ben çalışıyorum hafta içi başlamak daha kolay olur diye düşündüm sağolsun şube müdürüm destek oluyor yoğurt süt falan ama öğlen ne bulucamda ne yiycem bilmiyorum

ben dün kocaman bir tavuk haşladım ve canice didikledim :) yağlarını attım falan sitemizin kedileri çok mutlu oldu ::) sonra onu koca koca kaplara eşimle bana koydum bi küçük kutu light yoğurt aldım yanıma bide salatalık turşusu. zaten bu diyette turşu olmasaydı yapamazdım çünkü turşu benim için su gibi bişey olmadan hayatımı sürdüremem. o kadar çok turşu yiyorum ki inanamazsın. onları yedim şimdi. çok tatmin ettimi hayır etmedi tabiki ama önceki mesajlarımı da okuduysan bilirsin kırmızı kadife elbiseyi giymem lazım :)

kızlar bugün itibariyle dukan diyetine ailecek başlamış bulunmaktayız. yulaf kepeğini almadık ama aktarlarda marketlerde filan bulamazmıyız acaba. bi de şimdi bu atak evresinde bu etleri tavukları yaparken soğan biber filan kullanabiliomuyuz tatlandırmak için. yemekte değişik olarak nasıl tatlar kullanabiliriz başka. kitabı aldım okudum da ama. yeşillik salata filan yazmıyo hiç. beenim için sorun deil de annemle babam salatasız olur mu filan diyolar. ne yapsak bilemedik doğrusu. yardım lütfen kızlarr. ilk günüm bugün ve su içerken çok zorlanıorum. günde 1,5 lt. içcem ben.daha fazlasını bünyem kaldırmaz heralde içemem. yeterli mi sizce 1.5lt su. kitapta da 1,5 yazıyo ama herkes çok daha fazla içio burda okuduğum kadarıyla.:26:

ben gitti gidiyordan aldım yulaf kepeğini bu akşam gelicek ama dün için de metro marketten gidip buğday kepeği aldım. çok sevimli bişey değil ama mecbur yiyoruz artık. sebze kesinlikle yok atak süresince zorluyor insanı farkındayım benim midem bulanmaya başladı ama su konusuna gelince 2 lt yi içmeye çalış çünkü proteini ancak bu şekilde atabilirsin

ben dün kocaman bir tavuk haşladım ve canice didikledim :) yağlarını attım falan sitemizin kedileri çok mutlu oldu ::) sonra onu koca koca kaplara eşimle bana koydum bi küçük kutu light yoğurt aldım yanıma bide salatalık turşusu. zaten bu diyette turşu olmasaydı yapamazdım çünkü turşu benim için su gibi bişey olmadan hayatımı sürdüremem. o kadar çok turşu yiyorum ki inanamazsın. onları yedim şimdi. çok tatmin ettimi hayır etmedi tabiki ama önceki mesajlarımı da okuduysan bilirsin kırmızı kadife elbiseyi giymem lazım :)

:KK1: valla bende azönce arkadaşımla konuştum o yapıyordu 4 beden inceldi acayip motive oldum 2 ayda falan hemde turşunun olması süper ama ben sadece turşuyla geçirebilme potansiyeline sahibim diyeti o yüzden çok kaptırmiycam kendimi cnm valla haberlerini bekliyorum kırmızı kadife elbisenin :KK1: bakalım bende ne olacak çok iradeli başladım sonum hayır olsun mantıklı öğlende tavuk yiyeyim bari her yerde var nasılsa :KK9:

kızlar istanbulda oturanlar için söylim istinyepark avm de var yulaf kepeği alt katta pazar bölümündeki bir dükkanda :KK54:

anlaşıldı yeni katılanlara burda cvp verilmio demek ki. 2. yazışım buraya ve hiçbi cvp gelmeyişi. ne yapalım sağlık olsun.:KK43:

uzun zaman oldu görüşmeyeli :KK1: bizim cilve başlıklarından sonra slm cnm valla bende yeni başladım sanada hayırlı olsun başladıysan ama okadar çok sayfa var ki muhtemelen yazarlarda takip edemiyorlardır.

uzun zaman oldu görüşmeyeli :KK1: bizim cilve başlıklarından sonra slm cnm valla bende yeni başladım sanada hayırlı olsun başladıysan ama okadar çok sayfa var ki muhtemelen yazarlarda takip edemiyorlardır.

slm canım evet valla uzun zaman oldu. o cilve konumuz neydi öyle yaa:):KK54: bugün başladım ben de gitmesi gereken 8 kilom var ikimize de hayırlı olsun o zaman. hemencik veririrz kilolarımızı inşallah:KK23:

ben gitti gidiyordan aldım yulaf kepeğini bu akşam gelicek ama dün için de metro marketten gidip buğday kepeği aldım. çok sevimli bişey değil ama mecbur yiyoruz artık. sebze kesinlikle yok atak süresince zorluyor insanı farkındayım benim midem bulanmaya başladı ama su konusuna gelince 2 lt yi içmeye çalış çünkü proteini ancak bu şekilde atabilirsin

teşekür ederim violet cvp için:KK42: biraz zor olucak ama çok hırslıyım bu sefer ve kesinlikle ne kural varsa uyucam. yulaf kepeğini de bulduk mu tamamdır:KK56:

$00000.jpg $000001.jpg $000003.jpg
kızlar
resimlerin ilk 2 sini şimdi çektim.3.resmide akşam çektim.bu diyete başlamama sebeb olan kotum.ilikleyemiyordum önünü 4 parmak vardı arası şimdi ilikleniyor.

ama görüntüm aynı degişen bişey yok ne kilomda ne görüntümde.

X