Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evt arkadaşım hemde ne mutlu :) ben hiçbir şey yemiyorum derdim hep :KK70: aman neler yiyormuşumda haberim yok

en büyük sevincim abur cuburu aramadım inş devamı gelir...şimdi seyir evresinde benim anlamadıgım

bir gün protein birgün sebzemi yapacagım hep...kitabı bulabilseydim okuyacaktım ama resmen heryerde tükenmiş..

açıklama yapabilirse biri çok mutlu olurum

sevgiler:)

evet canım birgün saf protein, birgün protein + sebze

bence burayı oku güzelce ;

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...59399-yeni-baslayanlar-icin-dukan-diyeti.html

Son düzenleme:
evt arkadaşım hemde ne mutlu :) ben hiçbir şey yemiyorum derdim hep :KK70: aman neler yiyormuşumda haberim yok

en büyük sevincim abur cuburu aramadım inş devamı gelir...şimdi seyir evresinde benim anlamadıgım

bir gün protein birgün sebzemi yapacagım hep...kitabı bulabilseydim okuyacaktım ama resmen heryerde tükenmiş..

kitap yurdun da var internet sitesinden sipariş verebilirsin. hem heryerde 19 lira orada 12 lira ve hemen gönderi diyor. İstersen sipariş verebilirsin

mrb
seyir evresinde 1 gün protein; 1 gün protein ve sebze birlikte olacak (veya alternatifi 5 gün protein 5 gün sebze ve protein ama genelse 1+1 yapılıyor; kitapta 1+1'i daha cok tavsiye ediyor)
Sebze+protein gününde sebze miktarı proteinden fazla olmayacak; patates bezelye mısır, baklagil gibi seyler yenmeyecek. suanda aklıma gelen bunlar başka sorun olursa elimden geldiğince cvplarım

mrb
seyir evresinde 1 gün protein; 1 gün protein ve sebze birlikte olacak (veya alternatifi 5 gün protein 5 gün sebze ve protein ama genelse 1+1 yapılıyor; kitapta 1+1'i daha cok tavsiye ediyor)
Sebze+protein gününde sebze miktarı proteinden fazla olmayacak; patates bezelye mısır, baklagil gibi seyler yenmeyecek. suanda aklıma gelen bunlar başka sorun olursa elimden geldiğince cvplarım

teşekür ederim arkadaşlar:)) benim içinde 1+1 iyi olacak galiba...verilen linke de hemen bakıyorum :)

bu arada bugun ataktakı son günüm balıgın yanına pişmiş sogan yiyebilirmiyim acaba..

kitap yurdun da var internet sitesinden sipariş verebilirsin. hem heryerde 19 lira orada 12 lira ve hemen gönderi diyor. İstersen sipariş verebilirsin

genelde üyelik istiyor bu tür siteler hemen bakıyorum ..ama bu hafta sonuda şansımı deneyeyim...bulamazsam int en mantıklısı olacak fiyatı da iyiymiş..

genelde üyelik istiyor bu tür siteler hemen bakıyorum ..ama bu hafta sonuda şansımı deneyeyim...bulamazsam int en mantıklısı olacak fiyatı da iyiymiş..

evet burası da üyelik istiyor ama çok fazla alnegirli değil bi şirfe bi mail yetioyr üye olmak için. fiyatları da çok uygun

ellerine sağlık cok güzel olmuş; bir teklifim olsa liste ile ilgili diyete başladığımız sıraya göre olsa dahamı iyi olur acaba bizim acmızdan; yani kiloları ne kadar sürede verdiğimiz önemli; en eski başlayan ne kadar vermiş onu görürüz. bi öneri tabi sadece
tekrar ellerine sağlık

Evet oda olabilir. Öyle yapalım. Ben alfabetik dizmiştim onu başlangıç tarihe göre sıralarım

kızlar nasılsınız bugün giremedim nete eşime yardıma gittim sabahtan sonra eski çalıştığım yere arkadaşlarımı görmeye gittim ordan pazara gittim derken bu saat odu:KK1::KK1::KK1: bu arada bu sabah -500 le başladım güne allahıma bin şükür tekrar vermeye başladım kiloları bu gün 1 ay oldu diyete başlayalı ve ben 1 ayda 7 kilo 100 gr vermiş oldum darısı nice 7 kilolara inşallah zaten vermem gereken 7 kilom kaldı inşallah onuda 1 2 ayda veriri darısı başınıza kızlar

herkese merhaba benide ekleyin fıstıklar...

Ad: rapunzel77
Başalangıç tarihi: 15.09.2011
Başlangıç Kilosu: 75.9 kg
Hedef: 63 kg
Şimdiki Kilo: 69.5 kg
Bu hafta verilen kilo:0 kg ( reglıyım )
toplam verilen kilo:6.5 kg

herkese iyi geceler kabizliktan sikayet eden arkadaslar. kabizlik icin dukanin kitabinda ayrica ac karnina maden suyu icin diyor. ben denedim hatta iki kere denedim faydasini gordum. sabah ac karnina maden suyunu ictim khvaltidan sonrada kabizliktan kurtuldum:KK17: bence sizde deneyin.

canım ben çok çekiyorum bu kabızlıktan denicem mutlaka inşallah banada etki eder

kızlar nasılsınız bugün giremedim nete eşime yardıma gittim sabahtan sonra eski çalıştığım yere arkadaşlarımı görmeye gittim ordan pazara gittim derken bu saat odu:KK1::KK1::KK1: bu arada bu sabah -500 le başladım güne allahıma bin şükür tekrar vermeye başladım kiloları bu gün 1 ay oldu diyete başlayalı ve ben 1 ayda 7 kilo 100 gr vermiş oldum darısı nice 7 kilolara inşallah zaten vermem gereken 7 kilom kaldı inşallah onuda 1 2 ayda veriri darısı başınıza kızlar

tebrik ederim arkadaşım :KK9::KK9:

ayy darısı başımaaa kaç gündür sabitim :KK37:

X