Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar kakaolu kek deneyeyim dedim, müthiş olduu
tavsiye ederimm:KK56:

$SL742158.jpg

$SL742159.jpg

$SL742160.jpg

tarifi ;

1 tam yumurta, 2 yumurta akı
2 y.kaşığı surel (tatlandırıcı)
6 y.kaşığı yulaf kepeği
3 y.kaşığı buğday kepeği
1 tatlı kaşığı kabartma tozu
1 yemek kaşığından az kakao
1 limon kabuğu rendesi

hepsini çırpıp yağlı kağıt serdiğim ufak boy kek kalıbına döktüm, 40-45 dk 175 derecede pişirdim.
hergün 1 dilim yersek rahat 5 gün gider :KK1::KK1:

bu da kitapta yazan ama benim kaçırdığım bişey yoksa... yağı nasıl ve ne kadar kullandın??

siz kilo verebilenler için deil benim gibi veremeyenler için.ben dukana paleo beslenme ilave ettim.çünkü ben çok halsiz düştüm 1 ay sonunda verememiştimde.şimdi yag ilave edince verdim azcık

SLM kızlar
çok katılamıyorum sohbetlerinize işten dolayı, bende bildirim yapayım.Çok mutluyum ayrıca çoook güzel gidiyor diyetim.

Ad: Nazo
Başalangıç tarihi:10 ekim
Başlangıç Kilosu:73,2
Hedef: 56
Şimdiki Kilo:68,4
Bu hafta verilen kilo:2
toplam verilen kilo: 4,8
:KK52::KK52::KK52:

benide ekleyin çizelgeye..
Ad: cingene
Başalangıç tarihi:18 ekim
Başlangıç Kilosu:63
Hedef: 58
Şimdiki Kilo:62,5
ayrıca keke gerçekten çok güzel görünüyor..atak dönemindeyim yiyebilirim değil mi?

bende şu bilgileri düzgün yazayım bari:))

Ad: bitterlemon
Başalangıç tarihi: 28 eylül
Başlangıç Kilosu: 64
Hedef: 57
Şimdiki Kilo: 61
Bu hafta verilen kilo: 1
toplam verilen kilo: 3

bende 65 ile 11 ekim de başladım diyete ama bozmak durumunda kaldım 1 kilo veremedim haliyle sonra devam ettim birde regl olduğum için 10 gün kilo kaybım olmayacak öncesinde vücut şişmeye başlıyor dönem geçene kadar ben sinir oluyorum tabii. sizin kilo verdiğinizi görünce bir ümit oldu bende, hiç işe yaramayacakmış gibi geliyor diyet fakat kilo fazlam çok olmayınca yavas kilo verileceğini de tahmin ediyorum ama işte moralim bozuluyor

kızlar kakaolu kek deneyeyim dedim, müthiş olduu
tavsiye ederimm:KK56:

Eki Görüntüle 276461

Eki Görüntüle 276462

Eki Görüntüle 276463

tarifi ;

1 tam yumurta, 2 yumurta akı
2 y.kaşığı surel (tatlandırıcı)
6 y.kaşığı yulaf kepeği
3 y.kaşığı buğday kepeği
1 tatlı kaşığı kabartma tozu
1 yemek kaşığından az kakao
1 limon kabuğu rendesi

hepsini çırpıp yağlı kağıt serdiğim ufak boy kek kalıbına döktüm, 40-45 dk 175 derecede pişirdim.
hergün 1 dilim yersek rahat 5 gün gider :KK1::KK1:

Süper görünüyor akşam hemen yapacağım canım. Ellerine sağlık

Kızlar bakın şimdilik böyle.

demir nerde bakim en çok o vermiş hemen bize anlat bacım ne yapıyon ne ediyon. çabuk özet geç hemen :KK52:

benide ekleyin çizelgeye..
Ad: cingene
Başalangıç tarihi:18 ekim
Başlangıç Kilosu:63
Hedef: 58
Şimdiki Kilo:62,5
ayrıca keke gerçekten çok güzel görünüyor..atak dönemindeyim yiyebilirim değil mi?

yiyebilirsin canım, ama günde 1 dilimden fazla yeme, atakta yulaf kepeği miktarı günde 1,5 kaşık

Süper görünüyor akşam hemen yapacağım canım. Ellerine sağlık

evet çok güzel oldu, mutlaka yapp
yanlız çok tatlı sevmiyorsan tatlandırı miktarını biraz az tut, tam bana göre çok tatlı olmuş :KK1:

Kızlar bakın şimdilik böyle.

demir nerde bakim en çok o vermiş hemen bize anlat bacım ne yapıyon ne ediyon. çabuk özet geç hemen :KK52:

geldim bacımm anlatayım hemen :KK1:
birkere kaçamak yapmadım ( 2 kaşık kahvaltılık salça hariç)
akşam 6dan sonra hiçbirşey yemedim
günde 2 öğün yiyorum ve sebze + protein günlerimde de protein günüm gibi ağırlıklı besleniyorum
1,5-2lt suyumu içiyorum
hergün 1 saat spor yapmaya çalışıyorum ama hergün yapamayabiliyorum :KK1:
düzenli tuvalete çıkmaya dikkat ediyorum..
şimdilik aklıma gelenler bunlar:KK23::KK23::KK23:

geldim bacımm anlatayım hemen :KK1:
birkere kaçamak yapmadım ( 2 kaşık kahvaltılık salça hariç)
akşam 6dan sonra hiçbirşey yemedim
günde 2 öğün yiyorum ve sebze + protein günlerimde de protein günüm gibi ağırlıklı besleniyorum
1,5-2lt suyumu içiyorum
hergün 1 saat spor yapmaya çalışıyorum ama hergün yapamayabiliyorum :KK1:
düzenli tuvalete çıkmaya dikkat ediyorum..
şimdilik aklıma gelenler bunlar:KK23::KK23::KK23:

beni tuvalet işi bozuyor. düzenli çıkmaya nasıl çalışıyorsun canım yaa bende çok bi düzen yok o konuda

Merhaba kızlar. Mesajların neredeyse çoğunu okudum 1 haftadı da bu diyeti takip ediyorum. Ben çok iradeli değilim hayatımda bi kere gerçekten çok sıkı bir diye yaptım ondada 15 kilo verdim sonra evlenince 5 kilosunu aldım. Bu diyette beni en çok cezbeden hiç aç kalınmayacak olması. Eğer karnım aç olmazsa tatlıya yada canımın çektiği herhangi bir şeye direnebilirim ama aç olduğum zaman içime yaratık girmiş gibi oluyorum her şeye saldırmak istiyorum. Biraz önce yulag kepeğinin siparişini verdim internetten. Yarın ya da öbür gün gelir herhalde. Bugün iş çıkışıda ya da yarın kitabı alıcam mutlaka. Dün akşam eşime oturdum anlattım benimle olursan daha çok motive olurum dedim o da çok heveslendi. Yarın akşam yemeğe davetliyiz cumartesi günü de. Pazar sabah bozmamak üzere başlamayı düşünüyoruz. Ben 65 kiloyum ve hedefim 58 eşim de 80 kilo o da 73 olmak istiyor. Karı koca en az 7 kilo vermeliyiz yani. Eğer bu sefer de istikrarlı olamazsam diyetisyene gidicem kesin. Burayı okuyunca daha da motive oldum. Tek istediğim dar kırmızı kadife elbise giyebilmek :)))))))

Ad: nalan_nalan
Başalangıç tarihi: 15.08.2011
Başlangıç Kilosu: 85.7 kg
Hedef: 60 kg
Şimdiki Kilo: 76.6 kg
Bu hafta verilen kilo: 1.1 kg
toplam verilen kilo: 9.1 kg

Doldurdum canım. İnşallah unutmam kilo bildirimi yapmayı. Hangi gün bildircez kilomuzu?

Ad: iremerek
Başalangıç tarihi: 14 Ekim
Başlangıç Kilosu:72.2
Hedef: 55
Şimdiki Kilo:69.4
Bu hafta verilen kilo:2.8
toplam verilen kilo:2.8

:KK71:

beni tuvalet işi bozuyor. düzenli çıkmaya nasıl çalışıyorsun canım yaa bende çok bi düzen yok o konuda

valla canım kabızlık bende normalde de kronik olduğu için ben çoğu zaman ilaç kullanıyordum, şimdi barsak düzenleyici şurup alıyorum,
onun dışında sinameki çayı içiyorum arada,
bazen de kayısılı form çayı..
hiç boş bırakmıyorum yani :KK1:
hergün gerekirse 1 saat oturuyorum afedersin wcde, inat değil mi, yapana kadar :KK1:

Ad: nalan_nalan
Başalangıç tarihi: 15.08.2011
Başlangıç Kilosu: 85.7 kg
Hedef: 60 kg
Şimdiki Kilo: 76.6 kg
Bu hafta verilen kilo: 1.1 kg
toplam verilen kilo: 9.1 kg

Doldurdum canım. İnşallah unutmam kilo bildirimi yapmayı. Hangi gün bildircez kilomuzu?

ooooo nalan hanım, rekorumu elimden aldınız :KK1:
tebrikler :KK9::KK9:
sen anlat bakalım neler yaptım da verdin 9 kg yu

Öğlen internet gitti nedense, demin geldi, sinir oluyorum şu internete...:KK43:(

Neyse ben gidim işlerimi halledim, karnımı doyurayım vaktim olursa gelirim sonra yine, sizde bu arada bol bol kilo verin inşallah...:)))

valla canım kabızlık bende normalde de kronik olduğu için ben çoğu zaman ilaç kullanıyordum, şimdi barsak düzenleyici şurup alıyorum,
hergün gerekirse 1 saat oturuyorum afedersin wcde, inat değil mi, yapana kadar :KK1:

Pazartesi günü bende göndericem size çizelgemi bakalım nasıl olucak

Teşekkür ederim canım ama rekor hala sende bence. Ben 2 ayda verdim o kiloyu sen 1 ayda vermişsin, asıl ben seni tebrik ederim....:KK9::KK9::KK9:

Bu arada ben şunu öğrendim bu rejimde, kesinlikle aç kalmamak lazım, proteini bol tüketip sıvıyı da bol aldığın zaman kilolar uçup gidiyor valla kızlar...:KK52:

Teşekkür ederim canım ama rekor hala sende bence. Ben 2 ayda verdim o kiloyu sen 1 ayda vermişsin, asıl ben seni tebrik ederim....:KK9::KK9::KK9:

Bu arada ben şunu öğrendim bu rejimde, kesinlikle aç kalmamak lazım, proteini bol tüketip sıvıyı da bol aldığın zaman kilolar uçup gidiyor valla kızlar...:KK52:

X