Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

çok sağol canım, inan böyle bir desteğe ihtiyacım vardı, 2 günde sadece 300 gram verdim, baya azaldı bu ara kilo vermem, inşallah hep beraber istediğimiz kilolara ineriz en sağlıklı ve kısa zamanda......

bende o sayfaya azcık baktım ama bazı tariflerde patates falan vardı, sonrada açıkcası unuttum bakmayı, ben normal hayatıma devam ediyorum, yani yeşil fasülye, karnıyarık, ıspanak, mantarlı tavuk sarma, domates çorbası, tavuk çorbası, yahni... bunlar gibi birçok yemeği dukana uygulayarak yapıyorum, yulaf kepeğiyle yaptığım köftelerim acil durum için hep buzlukta duruyor, azcık dikkat ederek herşey bir dukan yemeği haline gelebiliyor bence, bu ara yapmaya niyetlendiğim yemek yulaf+buğday kepeğinden erişte kesmek mesela... yoksa benim gibi uzun süre yapması gerekenler için çok kısır bir döngü haline gelir ve devamını getirmek çok zor olur

evt bende dediğin gibi patates nişasta falan var diye emin olamadım; birde kitapta örneğin sadece yulaf kepeği diyor ama gördüğüm kadarıyla herkes yulaf kepeği ile buğday kepeği de kullanıyor; bunun bir sakıncası yokmu acaba? bende aynı seyleri yemekten kısa sürede sıkılırsam diye korkuyorum ama bir taraftan da yanlış şeyler yemekten korkuyorum :18: bilemedim yani

desteğiniz için teşşekkürler kızlar. o halde yeni hedefimi belirtiyorum. buğün ayın 19u. kasım 13e kadar 3 hafta var ve ben bu sürede tam 3 kilo vereceğime yemin ederim......

hedefleri yüksek tutarsam ve ulaşamazsam mutsuz olurum o yüzden 3 kilo dedim.

:KK53::KK53: gözüm sizde

offf ya kaç gündür kilo veremediğim yetmiyomuş gibi bu sabah + 300 le başladım :KK25::KK25::KK25:sinir oluyorum ya oooffffffff

demmir-can inşallah diyelim. en azından eksilerde hamile kalıcaz. örneğin 10 zaten hamilelikte en fazla 15 alırız diye hesaplıyorum. bunun nerden baksan 5i bebekti suydu kandı gider. geri kalanıda zamanla veririz ne dersin. düşünsene ben martta hamile kaldiğimda 86 idim. iyiyiz biz iyi olucaz. nur topu gibi bebeklerimiz olucak. bu arada sen kaç yaşındasın. birde bulut- bebekin yaşını merak ediyorum. ben acaba çok geçmi kaldım diye üzülüyorumda.

canım ben 26 yaşındayım niye geç kaldığınıdüşünüyosun yaşın çokmu ileri hem bebişin geçi erkeni olmaz olsunda geç olsun yeterki canım allah hepimize nur topu gibi bi bebiş nasip etsin inşallah

Merhaba arkadaslar,
bu rejimi uygulayarak 35 kilo veren var mi aramizda? Ne kadar surede ne kadar kilo verdiniz ? Motive olmak ve rejimin gelecegini gorebilmek acisindan soruyorum.

kızllaaaaaarrrr sabah + 300 le başladı güne diye üzülmüştüm ama sabah kalkar kalkmaz tartıldım heralde şişlik vardı şimdi bidaha tartıldım bide ne göreyim sabah 66,300 çıkmıştım bidaha tartılınca 65,700 çıktım gözlerime inanamadım benden size tavsiye kızlar kalkar kalkmaz tartılmayın

kızllaaaaaarrrr sabah + 300 le başladı güne diye üzülmüştüm ama sabah kalkar kalkmaz tartıldım heralde şişlik vardı şimdi bidaha tartıldım bide ne göreyim sabah 66,300 çıkmıştım bidaha tartılınca 65,700 çıktım gözlerime inanamadım benden size tavsiye kızlar kalkar kalkmaz tartılmayın

tebrik ederim arkadaşım :KK9::KK9:
evet sabah kalkınca vücut şiş oluyor, ben de hemen tartılmıyorum,
bakıyorum yüzüğüm çıkmıyor parmağımdan hmm şişim daha diyorum,
yarım saat sonra yüzüğüm çıkmaya başlayınca tartılıyorum :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar,
bu rejimi uygulayarak 35 kilo veren var mi aramizda? Ne kadar surede ne kadar kilo verdiniz ? Motive olmak ve rejimin gelecegini gorebilmek acisindan soruyorum.

merhaba,
geçmiş sayfaları okursan 30 kg ve fazlasını verenler olduğunu görebilirsin.
biz hemen hemen aynı zamanlarda başladık, 3 aşağı 5 yukarı 1 ay kadar zamanda 5-8 kg arası verdik
motive olmak istiyorsan biran önce başla, hızla kilo verdiğini görünce zaten fazlasıyla motive olacaksın..

bu arada önce mutlaka kitabını oku, hem seni ikna etmesi, hem de yol göstermesi açısından bu çok önemli.
kolay gelsin.

tebrik ederim arkadaşım :KK9::KK9:
evet sabah kalkınca vücut şiş oluyor, ben de hemen tartılmıyorum,
bakıyorum yüzüğüm çıkmıyor parmağımdan hmm şişim daha diyorum,
yarım saat sonra yüzüğüm çıkmaya başlayınca tartılıyorum :KK1::KK1::KK1:

vallahi çok canım sıkılmıştı ya iyiki bidaha tartılmısım belki dahada az çıkardım ilk tartıldıktan sonra su içmiştim bide onu içmeseydim belki 100 gr daha aşağı olcaktı ama neyse buda iyi oh vallahi üzerimden bi ağıtlık kalktı yemin ederim:KK1::KK1::KK1::KK1:

vallahi çok canım sıkılmıştı ya iyiki bidaha tartılmısım belki dahada az çıkardım ilk tartıldıktan sonra su içmiştim bide onu içmeseydim belki 100 gr daha aşağı olcaktı ama neyse buda iyi oh vallahi üzerimden bi ağıtlık kalktı yemin ederim:KK1::KK1::KK1::KK1:

olsun canım en azından bundan sonra sabah hemen tartılmazsın da birdaha moralin boşuna bozulmamış olur :KK34:

Son düzenleme:
Kızlar çizelge yapalım demiştik, kalmıştı öyle.
Ben normalde nasıl yapılıyor forumda bilmiyorum. Bildiğim şekilde birşeyler yaptım. Sizde beğenirseniz bunu dolduralım.
İçeriğinde değişiklik yapmak isterseniz söyleyin.

Madem Dukanın özel günü Perşembe bizde her perşembe tartılıp bu çizelgeyi tutalım ne dersiniz.

Herkes çizelgedeki bilgileri yazarsa bende doldurur eklerim buraya. Her hafta yenileriz çizelgemizi. En azından motive olur bize.

lstz.jpg

Eklentiler

• $LSİT.JPG
    $LSİT.JPG
    43,1 KB · Görüntüleme: 52
kızlar çizelge yapalım demiştik, kalmıştı öyle.
Ben normalde nasıl yapılıyor forumda bilmiyorum. Bildiğim şekilde birşeyler yaptım. Sizde beğenirseniz bunu dolduralım.
Içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz söyleyin.

Madem dukanın özel günü perşembe bizde her perşembe tartılıp bu çizelgeyi tutalım ne dersiniz.

Herkes çizelgedeki bilgileri yazarsa bende doldurur eklerim buraya. Her hafta yenileriz çizelgemizi. En azından motive olur bize.

[ımg]http://img193.imageshack.us/img193/6056/lstz.jpg[/ımg]

güzel olmuş canım bencede dolduralım burayı sen üstlendin galiba bu görevi ozaman herkes yarın tartılıp söylesin kilolarını süper olur en azından herkesin nekadar kilo verdiğini bi yerde görmüş oluruz

Merhaba arkadaslar,

Şu an yok sanırım aramızda ama bak benim tam 35 kg fazlam vardı. 1 Ay olmadı Dukan diyetine başlayalı ve toplam 7 kg vermiş oldum. Ne oldu; vermem gereken kilo 28 kilograma indi. Böyle böyle gidiyor. Öyle 300-500 gram gram gidiyorlar. 100 gram gitmeden 1 kilo gitmez 1 kilo gitmeden 10 kilo gitmez. Böyle böyle aşacağız hep birlikte. Bende inanmazdım vereceğime ama gidiyor. Azmedince insan uçup gidiyor yağlar patır patır.

evt bende dediğin gibi patates nişasta falan var diye emin olamadım; birde kitapta örneğin sadece yulaf kepeği diyor ama gördüğüm kadarıyla herkes yulaf kepeği ile buğday kepeği de kullanıyor; bunun bir sakıncası yokmu acaba? bende aynı seyleri yemekten kısa sürede sıkılırsam diye korkuyorum ama bir taraftan da yanlış şeyler yemekten korkuyorum :18: bilemedim yani
kitapta geçiyor buğday kepeği ama kabızlık varsa kullanın diyor, bende malesef ara ara oluyor, sarımsak yiyorum ama yinede tam çözüm bulamadım, o yüzden sabah krebimi mesela yulaf+buğday kepeğiyle yapıyorum ama en fazla 1 kaşık günlük

evet canım, gerçekten sabah daha şiş oluyor insan, ben sabahleyin 86.7 idim, kahvaltıdan sonra tartıldım yine aynıyım, galiba sabah daha da azmış kilom

Madem Dukanın özel günü Perşembe bizde her perşembe tartılıp bu çizelgeyi tutalım ne dersiniz.

lstz.jpg
çok iyi yapmışsın canım, yarın tartılır yazarız kilocuklarımızı, eline emeğine sağlık

Merhaba arkadaslar,
Benim vermem gereken kilo 32 kiloydu ve henüz 1 ay olmadı başlayalı, şimdi vermem gereken kilo 25.......
başlamak bitirmenin yarısıdır diye boşa dememişler
ama önce kitabı oku, çok faydasını görürsün

lstz.jpg

tamam yapalım çok güzel olur

X