Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

$DSC08551.jpg umarım yüklenmiştir kenarından tırtıkladım biraz

selamlar herkese arkadaşlar :))

burayı hep takip ediyorum ama şimdiye kadar yazmamıştım şimdi yazayım dedim :) çok hızlısınız hızınıza yetişilmiyo valla yaa :)))

bende dukancıyımmmm :KK52:

çok kolay bir diyet ya hemde hiç aç kalmıyosun :KK76:

şimdi benim şöyle arkadaşlar;

8 temmuz 2011 (diyete başladığım gün) :70 kilo
göbek :103 tü.

14 temmuz 2011( seyir evresine geçtiğim gün ) : 67,5 kilo
göbek 99

seyir evremde toplam 84 gün oldu bugün sabah tartıldığımda 56,9 u gördüm arkadaşlar :KK52::KK52:
göbek 87 ( şuanki)

bide ben 2 gün sırf protein 5 gün sebze-proteyin yapıyorum aslında kitapta 2 gün sırf protein diğer 5 gün diyet yapmadan az yiyerek yapın diyo ama yinede ben belli başlı kuralları aşmadan yapıyorum.ekmek yemiyorum,makarna pilav gibi şeyler yemiyorum yine bol bol su içiyorum.

tek eksiyim şu yulaf kepeğini yemiyorum ben yaa tadı hiç hoşuma gitmiyo bi sorun olurmu acaba bilemiyorum tabiii..

hedef kilom 55 az kaldı bakalım ..

kilo veren herkesi tebrik ediyorum vede dukan amcamı seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm :KK64::KK62:

tebrik ederim canım çok güzel kilo vermişsin bravo darısı bizim başımıza inşallah

Ben 02.09.11 tarihinde başladım. Yani bugün tam olarak 34.günüm seyir olaraksa 27.günüm 7 gün atak yapmıştım. Ama zaten hayatım diyetlerle geçtiği için bu sürede 4,60 kg.vermek bile benim için çok iyi. Ama tabi yine insan olmanın verdiği sabırsızlık ve merak duygusuyla şunu merak ediyorum gerçekten asla kaçamak yapmıyorum hiç bir diyetimde bugune kadar yapmadım zaten. Harfiyen ne yememi söylüyorsa yiyorum neyi yasaklıyorsa yemiyorum içmiyorum. Örneğin light içecekler tatlandırıcılar serbest ama ben hiç kullanmıyorum zaten hayat boyu kullanmadım. Bir tek spor onu da bel fıtığım var diye 17.günden sonra başladım hiç olmazsa haftada 3-4 yürüyorum. Yani bu kadar muntazam yaparken ve hiç bir kaçamak yapmazken bu kadar inatçı olması üzüyor beni. Ama dedim ya hayat boyu böyleydim aslında. yapacak ta çok fazla bir şey yok hiç diyet yapmasam alıp başını yürüyecek bari hiç olmazsa böyle az az da gitse bir gün hedefe ulaşacağım.

sabret canım sabret elbet inadı kırılacak o kiloların

herkese merhaba
kilo verenleri tebrik ediyorum benimde -300 çıktı bu sabah ve sebze protein günüm ilk defa, ne yiyeceğimi şaşırdım inanın
yalnız oğlum hasta ve ben bütün gece ayağımda salladım 3 sattlik uykuylayım sadece başım çatlayacak gibi ağrıyor, inşallah hastalanmam
geçmiş konuları okuyamadım inşallah çok önemli bişey kaçırmamışımdır
yalnız yukarıdaki börek diyim enfes görünüyor.... ah yulaf kepeği ahhhh, kaç kişiye söyledik daha bulabilen olmadı

aylık ne kadar yulaf kepeği yiyorsunuz??????? bide hangi marka kullanıyorsunuz ??????
merak ettimm

svgili yol arkadaşlarım bir gün bile girmeyince ne kadar çok yol alıyorsunuz.Yetişemiyorum hızınıza valla...
Kabızlık konusunda bazı arkadaşlar tavsiyemi denemişler sağolsunlar..
ama istedikleri sonucu alamamışlar anladığım kadarıyla.Demekki her besin her vucüda aynı şekilde etki etmiyor inşallah çok zor durumda bırakmamışımdır kimseyi tavsiyelerimle

Kızlar içtiğim çayların etkisi olacak ki ben pes etmeden bünyem pes etti bu gün wc ile baya haşır neşir oldum :KK76:

Çocuklar gibi mesudum :KK52:

Yaptığım hatayı yapmayacak bol lifli gıdalar tüketeceğim bundan böyleeee

Kız bu ne güzel bişey böyle. Hemen akşam yapacağım ama buğday kepeğim yok yaaaa.
Markette varmıydı ondan acep

afiyet olsun şimdiden çokta doyurucu oldu buğday kepeği aktardan aldım ama görüntüsü talaş gibi irili biraz

Kızlar içtiğim çayların etkisi olacak ki ben pes etmeden bünyem pes etti bu gün wc ile baya haşır neşir oldum :KK76:

Çocuklar gibi mesudum :KK52:

Yaptığım hatayı yapmayacak bol lifli gıdalar tüketeceğim bundan böyleeee

gözün aydın canım tartıdada farkedilcek inşallah çünkü neredeyse 1 2 kilo farkediyo

aylık ne kadar bilemem ama günde 2 çorba kaşığı kullanıyorum ben markası da yok aktardan poşetli aldım
normal yoldan bulamayacağım sanırım, netten sipariş etçemde o yüzden sordum
ru-sheim bir marka var, onun 400 gramı 5.99 diyor, normalmi acaba? sen ne kadara aldın?
doğalsanınkide 400 gram 5.5.. ama ona olması gereken gibi değil falan yazmışlar kafam karıştı benimde

normal yoldan bulamayacağım sanırım, netten sipariş etçemde o yüzden sordum
ru-sheim bir marka var, onun 400 gramı 5.99 diyor, normalmi acaba? sen ne kadara aldın?
doğalsanınkide 400 gram 5.5.. ama ona olması gereken gibi değil falan yazmışlar kafam karıştı benimde

canım benimki böyle ufacık çekilmiş 350 gr 2,5 liraya aldım yani aktardan bulma durumun yoksa sipariş ver çoğu kişi siparişle almış sana yardımcı olurlar

sorumu tekrarlayım en iyisi, sanırım kimse görmedi :44:

aylık değil de günlük hesabı var onun. atak döneminde günde 1,5 çorba kaşığı, seyir döneminde ise 2 çorba kaşığı kullanıyorsun. ben daha 10 gündür kullandığım için 1 ayda ne kadar gider bilmiyorum. işyerinde olduğumdan markasını haturlamıyorum ama üzerinde dukan diyetinin vazgeçilmezi diye yazıyor kocaman. aktardan almıştım.

sağolun cevaplarınız için
almışken 1 ay yetsin diye aylık sormuştum, kötü olurmu acaba fazlası, emin olmadımda
bizim burdaki ahtara sordum adam sanırım ilk defa duydu, garip garip baktı çünkü yüzüme
sonrada 20 kilo yulaf al, değirmende çektir, kepeğini kullan diye kendince akıl verdi sağolsun
en iyisi akşam sipariş veriyim ben, krep yemek istiyorum artık

kızlar ben bi de buğday kepeği kullanıyorum 2 gündür inanın hergün düzenli wcye çıkarım bugün 2 kere çıktım biraz karnımı bozdu sanırım kabızlık çekenler biraz buğday kepeği kullanabilirler

bu diyet mucizeee.ben 27 nisanda başladım 72.5 ile.1 ağustosta tam 9 kilo vermiştim.ramazanda dikkat edemedim.sonrasında tatile gittim ve tatilde de tahmin edeceğiniz gibi yedim :) ve 1.5 ay dikkat etmememe sadece 1 kilo aldım.üç gün önce tekrar başladım ve o 1 kilo da gitti.geriye kaldı 6 kilo harika bişey bu yuuppiiii :)

bu diyet mucizeee.ben 27 nisanda başladım 72.5 ile.1 ağustosta tam 9 kilo vermiştim.ramazanda dikkat edemedim.sonrasında tatile gittim ve tatilde de tahmin edeceğiniz gibi yedim :) ve 1.5 ay dikkat etmememe sadece 1 kilo aldım.üç gün önce tekrar başladım ve o 1 kilo da gitti.geriye kaldı 6 kilo harika bişey bu yuuppiiii :)

ya peki kilon inatlaştı mı böyle ben ancak 2 kilo verebildim de 1 ayda biraz tavsiyelerde bulun bakem :KK9:

akşama ne yemek varrr???????
sebze protein günüm ve ben ne yapsam derdine düştüm şimdiden, yuppiiiiiii
yalnız sebze protein gününde dahi sebzeyi her öğünde tüketmemek ve alınan proteinin sebzeden daima fazla olması gerekiyor dimi????? birde tek başına sebze yememek tabi
yalnış hatırlamıyorum........

sağolun cevaplarınız için
almışken 1 ay yetsin diye aylık sormuştum, kötü olurmu acaba fazlası, emin olmadımda
bizim burdaki ahtara sordum adam sanırım ilk defa duydu, garip garip baktı çünkü yüzüme
sonrada 20 kilo yulaf al, değirmende çektir, kepeğini kullan diye kendince akıl verdi sağolsun
en iyisi akşam sipariş veriyim ben, krep yemek istiyorum artık

20 kg mi!!!! evde at mı besliyoruz amca diyebilirmişsin:)))

ankarada aktarlar satıyor, lk...n h...kim den aldım ben. ama senin bulunduğun yer neresi bilmiyorum. merkezi bir semtteki aktara sorabilirsin belki. bence 1,5 2 kg bir ay için fazla fazla yeter...

X