Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar seyir döneminin 7.günündeyim hala başladığım kilodayım.lütfen biri bunun normal olduğunu falan söylesin:2::2::2:

Kızımı uyuttuktan sonra kek yapıcam. Bugün gurmenet ten sipariş verdiğim aromalarda geldi, hemen denemek istiyorum kekin içinde.

Geçen sefer çikolata, muz ve çilek almıştım. Çikolata pek belirgin olmadı ama muz süper ötesi güzel bir koku ve tat verdi keke...

Bugün kavunlusunu denicem bakalım nasıl olcak, eşim bayıldı bu keklere, zaten ben 1 dilim ancak yiyorum kalanını eşim tüketiyo...

Merhaba nalan nasılsın karşılaşamıyoruz ne zamandır.benim vaktim yok yapamıyorum şu keklerden banada yollasana arkadaşım ne olurr:)))))

arkadaşlar seyir döneminin 7.günündeyim hala başladığım kilodayım.lütfen biri bunun normal olduğunu falan söylesin:2::2::2:

Merhaba arkadaşım,
Tam olarak diyeti nasıl uyguladığını ayrıntılı yazarsan yardımcı olmaya çalışalım. Acaba farkında olmadan diyeti sabote eden bir şeyler olabilir mi? Ya da belgi regl döneminde olabilirsin şu ara, tuvalete çıkma durumun nedir?

Merhaba arkadaşım,
Tam olarak diyeti nasıl uyguladığını ayrıntılı yazarsan yardımcı olmaya çalışalım. Acaba farkında olmadan diyeti sabote eden bir şeyler olabilir mi? Ya da belgi regl döneminde olabilirsin şu ara, tuvalete çıkma durumun nedir?

eksiksiz uyguladığımı düşnüorum diyeti..bol bol yoğurt peynir süt ayran köfte falan tüketiyorum şeker asla kullanmadım regl dönemimde değil tuvalet sorunumda olmadı.anlamadım gitti. ben kilo veremiorum ooofff

arkadaşlar şöyleki
atak dönemine bşlarken 67 kiloydum atak döneminin sonunda 66.5 oldum şimdi seyir döneminin 7.günündeyim hala 66.5 dayım:KK43:

eksiksiz uyguladığımı düşnüorum diyeti..bol bol yoğurt peynir süt ayran köfte falan tüketiyorum şeker asla kullanmadım regl dönemimde değil tuvalet sorunumda olmadı.anlamadım gitti. ben kilo veremiorum ooofff[/QUOTE

Bol bol yoğurt peynir derken bunlarılight olarak mı tükettin yoksa tam yağlı mı?, Köfte normal köfte mi (içinde ekmek galeta unu vs.var mı?) Bu detaylar önemli. Seyirdeki sebze günlerinde hangi sebzeleri tükettin örneğin patates, bezelye yasak.

Son düzenleme:
eksiksiz uyguladığımı düşnüorum diyeti..bol bol yoğurt peynir süt ayran köfte falan tüketiyorum şeker asla kullanmadım regl dönemimde değil tuvalet sorunumda olmadı.anlamadım gitti. ben kilo veremiorum ooofff[/QUOTE

Bol bol yoğurt peynir derken bunlarılight olarak mı tükettin yoksa tam yağlı mı?, Köfte normal köfte mi (içinde ekmek galeta unu vs.var mı?) Bu detaylar önemli. Seyirdeki sebze günlerinde hangi sebzeleri tükettin örneğin patates, bezelye yasak.

aynen dediğin gibi ligth ürünler tüketiyorum..köftede hazırlardan..mesela bu gün sebze günüm taze fasülyye yedim..2 gün önce pırasa yemiştim..hergün yulaf kepeiğide yiyorum:KK43:

X